tunahan94

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  177
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

tunahan94 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 10-11-1994

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

263 profil görüntüleme
 1. Neden eskiden kendisini belli ediyordu ? Şimdi ki zamanda ne değişti ? Allah kendisini belli ettiği zamanlarda da inkarcılar olduğunu söylemiyor mu islam tarihi.. Ve kendisini gösterdiğinde bile inkarcıların inanmayacaklarını cehennemlik olacağınıda belirleyen tanrı değil midir ? Hem kendini göstereceğini biliyor hemde kendini gösterdiğinde inanmayak kulları yaratıyor çok komik değil mi?
 2. Kuranın içerisindeki ayette kuran değiştirilmedi dediği için kuran değiştirilmemiştir. İnkar eden allahın ayetini inkar eden kafirdir.
 3. Neden bu cinler sadece Müslümanları çarpar anlamıyorun. Ben bu zamana kadar ne gördüm nede duydum yurtdışında cin çarpan birisini yada çaresi Türkiyedeki cinci hocalar deyip Türkiyeye okunmaya gelen birilerini.
 4. Herşeyi ve herkesi aynı anda görebilen tanrı sıkıldığı zamanlarda sigarasını yakıp yanında çerezi ile beraber alkol alıyor mudur ?
 5. Tamam da 1 gün 2 gün hadi olsun 3 gün bu Mahonun derdi neydide kocaman 30 günü bize bela etmiş
 6. Muhammed ramazanı hangi kafayı yaşarken hangi amacı için çıkardı acaba
 7. Eğer bir iç savaş olursa ki yaza aktif bir şekilde olucak halk kendini savunmak için silahı nereden bulacak ?
 8. Savaşlar, onu görüp anlatanlar kulaktan kulağa gelen şeyler gibi bunların hepsini yaşamayan bir insanın arkasından yaymak bu kadar kolay olabilir miydi ?
 9. Giriş izni istiyorum, teşekkürler.
 10. Bu bölüme girip, 2-3 saatini ayıran bir insan eğer tekrar müslüman olarak çıkıyorsa gerçekten bi beyin problemi vardır.
 11. Baban ne gibi sorunlar yaşıyor da bu kadar sinirli bence konuşmayı bir dene. Derdini sıkıntısını öğren gerekirse babanla bir dolaşmaya çık sorunları konuşun, beraber halledebilir misiniz tartışın sorunlara çözümler bulmaya çalışın. Borcu mu var veya başka biri ile mi bir sorun yaşıyor. gibi gibi. Bir baba evladını öldürmesi için ağır bir psikilojik bozukluğu olması gerek. Dışarıda ki yaşadığı sorunlardan eve sinirli gelip size bağırıp çağırıyor olabilir, konuşmayı dene. Eğer bunları denediysen ve babanın sorunu sizinle ise o zaman farklı şeyler yapılabilir.
 12. Birde mesela şarap içerek kafamızı güzelleştireceğimize içmeden hep güzel kafayla gezme seçeneği sunmamışlar. Cenette şarap içip sarhoş olunca çok .... başı dağıtmışsak bizimle kim ilgilenecek. Huriler bizi istemesse yerine başka huri ile değiştirebilecek miyiz ? Benimde en çok merak ettiğim konu acaba kadınlara ne olacak cennette onlarda mı huri olacaklar ? Olacaksa kimin hurileri olacaklar
 13. Giriş izni istiyorum.
 14. Bizim ebabil kuşlarımız varken bize hiç birşey olmaz hayırlısı buymuş demek ki. Mehdi gelecek inşallah ebabiller havadan destek verecek bize.
 15. Kuranda yazıyorsa kesin yarmıştır