Jump to content

malta erigi

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  4.694
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

malta erigi Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.452 profil görüntüleme
 1. malta erigi

  Türkiye'nin Çuvalladığı Noktalar

  Adam ingiliz ama yukariya astigim videoda beden dili, aksan, vs muhtesem oynamis. Filmde Iran islam devriminden sonra abd'ye iltica etmis iranli bir subayi canlandiriyor. Filmi seyretmediysen tavsiye ederim. Salya-sumuk aglatiyor insani. Ismi "house of sand and fog".
 2. malta erigi

  Doğu Perinçek Nedir, Ne Değildir?

  Son zamanlarda baas ve nasyonel-sosyalist kirmasi bir akim oldular.
 3. malta erigi

  TÜRKİYE'NİN BAŞINA 5 SENELİĞİNE CELAL ŞENGÖR'ÜN GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜN

  Adamda empati sorunu var. Psikopatlar gibi. Aşperger hastalığı yüzünden olabilir. Devlet başkanı olabilmek için yüksek IQ yeterli değil.
 4. malta erigi

  Kılıçdaroğlunun avukatı Celal Çelik FETÖ den gözaltına alındı

  Perinçek saygın falan değil. Ayrıca sanırım bunadı. Döne döne bir hal oldu, en sonunda Atatürk falan derken iyiden iyiye nasyonel sosyalizme bağladı. Vatan partisi şu an bildiğiniz türkiye nazi partisidir.
 5. malta erigi

  Türkiye'nin Çuvalladığı Noktalar

  Sir Ben Kingsley 10 tane Sadri, 20 tane Yılmaz eder ama zaten bunu sen de biliyorsun. Çaresizlik duygusu nasıl hissettirilir görmek için buyurun:
 6. malta erigi

  Türkiye'nin Çuvalladığı Noktalar

  Duygusal ve gerçeklikten uzak bir yorum. Hollywood'u bırak, Avrupa'da bile Sadri Alışık'ı 100'e katlayacak aktörler var. Rejisorler ise mukayese dahi edilemez.
 7. malta erigi

  Türkiye'nin Çuvalladığı Noktalar

  Her bokun sorumlusu da Türkiye'deki bir avuç liberal
 8. malta erigi

  Hepsi vatan haini mi?

  Milliyetçiler ahmaktır. Tayyip, klasik ümmetciliğine biraz milliyetçi söylemler ekleyince hepsi yelkenleri suya indirdi. Evvelden kürtleri kafalamaya çalışıyordu. Sonra baktı olmuyor, güzel bir u-dönüşü ile şovenist dangalakları tavlayıverdi.
 9. malta erigi

  Ateizmin amacı yahudilere hizmet etmek mi?

  Yahudi lobisi bize para veriyor. Bir de yahudilere hizmet edince kızlar teklif ediyormuş.
 10. malta erigi

  Akp'nin kadın düşmanlığı

  Kafayı örtenler dahi yaranamıyor
 11. malta erigi

  Kapitalizmde olup sosyalizmde olmayan meslekler nelerdir?

  SSCB'de sanat önemliydi. Gürcistan'in herhangi bir dağ köyünde yaşayan bir ailenin bile evinde piano olduğunu anlatıyorlar.
 12. malta erigi

  Kapitalizmde olup sosyalizmde olmayan meslekler nelerdir?

  Potemkin zırhlısı var. sinema tarihinin en önemli birkaç filminden biri.
 13. malta erigi

  Masonluğun amacı nedir?

  Abd okullarındaki fraternity ve sororitylerin yaşını başını almış adamlar icin olanı. Koca koca zengin adamlar komik seramoniler yapıyorlar. Dernek gibi birşey işte ama üyeler zengin ve başarılı olunca, bir de üzerine gizlilik olunca, dikkat çekiyor ve 1000 türlü komplo teorisine fırsat veriyor.
 14. malta erigi

  Ben neden böyleyim?

  Bir kadınla tanışma aşamasında kendine güven kadar elegans da önemlidir. Bu ikisi arasındaki dengeyi iyi kurmak gerekir. Bunu yapmanın da tek yolu tecrube kazanmaktır. Reddedilmeden korkmadan sürekli denemek gerek. Tecrübe arttıkça bahsettiğim denge de daha güzel oturur. Alışınca zaten dikkat bile etmeye çalışmadan, kendiliğinden doğru dengede hareket edersin. Tavrın oturduğu için default olarak o şekilde davranırsın. Dışarıdan da doğal görünür. Kadınların hisleri erkeklerden iyidir. Rol yapıldığını sezerler. O yüzden en iyisi deneyim kazanmaktır.
 15. malta erigi

  Ben neden böyleyim?

  Öyleyse sana başarılar dilerim. Ben işime yarayacağını bildiğim rutinime, bulunduğum topluma göre devam ederim. Konu sahibine de açılış konuşması olarak "seni istiyorum" şeklinde dalmasını türkiye'de tavsiye etmem. Linç ederler adamı. Kadının yapacağı en ufak yaygaraya bakar.
×