Jump to content

malta erigi

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  5.464
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

malta erigi Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.976 profil görüntüleme
 1. malta erigi

  Kemalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?

  Kızınızı bacınızı halife hareminde becertemiyorsunuz diye mi bu kadar kıvranıyorsunuz? Ortaya birşey koyduğunuz da yok, anca "alem yapmış, balo düzenlemiş". Adam devlet reisi, düzenleyecek tabi. Zimmetine ne geçirmiş? Çocuklarına devlet hazinesinden ne bırakmış?
 2. malta erigi

  Aldatmak nedir?

  Eşini paylaşmaktan hoşlanan insanlar var. Üstelik kendilerine göre eşlerini de çok seven insanlar. Bu adam da onlardan biri olabilir. Sana-bana tuhaf geliyor ama cinsellik çok kişiye özel birşey. Şahsen içinde istismar ve şiddet olmayan hiç bir cinsel yönelimi kınamıyor ve yargılamıyorum.
 3. malta erigi

  Biraz Müzik..

  Mal mısın lan sen? Ne diye durduk yere herkese hakaret ediyorsun? Hem de müzik konusunda. Annen baban hic sevmedi mi oglum seni?
 4. malta erigi

  Allah sınasın diye çocuk yaptım

  O işler belli olmaz. Zamanında ben de öyle diyordum, şimdi üçüncü karıyı kovalıyorum.
 5. Şu uçaktaki ateist fanteziniz için söylenebilecek tek şey, kendi yalanınıza inandığınız. Çok komik olmaya başladı artık bu durum. Dindoşlar kendilerini arap palavrasina öyle inandırmış ki, ateistleri allah'ın varlığını bilen ama allah ile inatlasan kişiler sanıyorlar. Allah akıl fikir versin. Lisan konusu ise dinamiktir. Dil sürekli yaşayan ve evrilen bir mefhumdur. Çok kullanılan kelime ve kalıplar bir süre sonra akılda yer eder ve yaygınlaşır. Örneğin 20 sene önce kullanılmayan, ancak bugün 40 yaş üstü insanların bile kelime dağarcığına girmiş kelimeler:Atarlanmak, atar yapmak,yürümek (kur yapmak/flört etmek) vs. Sen ise burada hepimizin doğumundan beri duyduğu kalıp ve kelimelerden bahsediyorsun. Bunun tam tersi de mümkündür. Bir gün bu arap palavralarından kurtulursak, allah ısminin ömrü 1-2 onyildir. Unutulur gider. 90'larda gençler her cümlenin sonunda "falan yani" derlerdi şimdi unutuldu gitti. Ciks, tiki, concon vs kelimeleri de 90'larda yayginken, şimdi piyasadan silindi.
 6. malta erigi

  Hayatta en hakiki mürşit ilimdir

  Nerede bu ölçü, düzen, plan? Çok merak ettim, biraz anlatır mısın lütfen?
 7. malta erigi

  Sivil Toplum Artık Bunu Anlasın

  Çünkü senin devletin bunların terörist olduklarını kanıtlamaktan aciz. 15 temmuz ile ilgili o kadar çok karanlık nokta var ki, kimin ne olduğu belli değil.
 8. malta erigi

  Biraz Müzik..

 9. malta erigi

  Hayatta en hakiki mürşit ilimdir

  "Mürşid" isaret eden, yol gösteren demektir. Elbette en hakiki yol gösterici de bilimdir. Din zaten karanlıktır, felsefe ise bir dolu ağız kalabalığıdır. Felsefe düşmanlığı yaptığımı zannetmeyin ama her felsefe de pek hakiki mürşid değil.
 10. malta erigi

  Sivil Toplum Artık Bunu Anlasın

  Avrupa ne diye suudi arabistandaki adaleti düşünecekmiş? O işi araplar yapacak, onların işi. Bu adaletsizlikler avrupa'da yapılabiliyor mu, buna bakın siz. Adamın osuruğunu düğümlerler valla. Şeyh kendi ülkesinde arapları düdükler, onların iç meselesidir. Adam kendi ülkesinden para getirip, yatırım yapar. Avrupanın da buna itiraz etmek için bir sebebi olmaz. Kendi ülkesinde kanunlara riayet edilip edilmediğine bakar sadece.
 11. malta erigi

  Fahişelik ahlaksızlık mıdır

  Fahişeleri seviyorum. Ne yazık ki istismara uğramaları çok kolay ve asıl ahlaksızlık bu durumlarda oluşuyor. Onun dışında, benim tanıdığım fahişelerin hepsi şeker gibi kadınlardı.
 12. malta erigi

  İslam ve Kölelik

  İlkelsiniz lan iste, niye inkar ediyorsunuz. Bir tane kölesi olmayan halife yazın da bilelim. Son gerçek halife Vahdeddin hıyarının bile 20.yy'da köleleri vardı.
 13. malta erigi

  Tüm güzel kadınlara açık mektup!

  Güzel kadın hiç birimize borçlu değil. Onu hak edersen, muradına erersin ama sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda değil. Kedi-ciğer meselesi bunlar. Hep safsata. Güzel kadınların bazıları beni kabul etti, bazıları reddetti. Kalbimi kıranlar da oldu ama hiç birine düşmanlık beslemedim. Allah hepsinin gönlüne göre versin. Hepsini seviyorum.
 14. malta erigi

  Kemalistler Kadir Mısıroğlu'nu neden sevmezler?

  Bak Atatürk budur:
 15. malta erigi

  Evrimin kanıtları nelerdir

  Evrim, yerçekimi gibi kanundur. Evrim ve evrimin teorisi karıştırılıyor. Aslında evrimin teorisi de artık yanlislanamayacak bir gerceklik. Iran bile bunu tartışmıyor ve okulda öğrencilerine öğretiyor. Bir gerizekalı biz kaldık, bir de bible belt denen abd güney eyaletleri.
×
×
 • Yeni Oluştur...