Jump to content

Yasinka

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  452
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Yasinka Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

878 profil görüntüleme
 1. Yasinka

  Ahlakın Evrimsel Kökenlerini Sindiremeyenler İçin

  Neyse bana eyvallah arkadaşlar. Bu benim son mesajımdır. İmzamda nedenleri yazarım.
 2. Yasinka

  Tanrı inancı evrimsel midir?

  Salak mısın sen? DOnanımla yapılan hatalar evrimin parçası değildir. Balığın bir başka balığa yem olması şeklinde bir evrim yok. İnsanın da doğaya baktığında yanlış muhakeme yapması şeklinde de bir evrim yok. Senin yaptığın hataların biyolojiyle alakası yok. Biyolojik yapın hata yapman için yok Hata yapmaman için var. Hata yapıp da hayatta kalan tür yok. Tanrı inancı, ahlak inancı, uzaylı inancı, sanrılar, yanılgılar hatadır hata. Sen ne diyorsun şimdi bu hataların yapılmasına yönelik mi bir evrim var? Neden?
 3. Yasinka

  Ahlakın Evrimsel Kökenlerini Sindiremeyenler İçin

  BU konu tartışmaya açık değil. Aile fertlerim yok burada Kendi kendinizden örnek verebilirsiniz. Mesela Anibnal sen Zavallıya sor bu soruyu Zavallı sen de analı babalı sorunun cevabını anibale ver. Böylece iletişim kesilmez devam eder. Ben bunu defalarca yazdım. Eğer aile fertlerimi tanıyorsanız, arayın veya yazın onlar konuşun bu konuları. :D Böyle şeylerle bana zarar veremesiniz. Ben şu ana kadar 1 milyon değişik küfür yemişimdir. Başka yöntemler deneyin Ayrıca aile fertlerini karıştırmayın dememin nedeni atılmamdır. Çünkü Analı babalı muhabbetler edenleri çok daha fazla kızdır
 4. Yasinka

  Tanrı inancı evrimsel midir?

  İşlem, anlamlandırma, mantık yürütme, muhakeme hatalarının evrimle alakası yok. Donanımlar bunların olmaması yönünde. Birbirlerine davranışlar, sesler, anlamlar ile hastalık bulaştırmış 6 milyar adamdaki durumun evrimle alakası yok. Saçmalamayı kesin.
 5. Yasinka

  Ahlakın Evrimsel Kökenlerini Sindiremeyenler İçin

  Ne yazarsan yaz bu senin iyilik kötülük inancında kıvranan bir ahlak dindarı olduğun gerçeğini değiştirmez Demek davranışların üzerinde iyi kötü diye barkodlu etiketler var .D ha ha
 6. Yasinka

  I Doser Hakkında Fikirleriniz

  Hile bu Şöyle çalışıyor. Seni ilk önce hissetmek istediklerini aklına getirmek için dinle şöylşe hisset böyle hisset diye şartlandırıyorlar. Sonra sen bu tür müzik meditasyon tıngırtıları dinlerken değişik ve farklı duygular hissediyorsun Her duygudan %1, %2 gibi bir karışım. Sonra bu benzetme sanki sen konsantre olamamışsın da Konsantre olanlar daha fazla hissederek o duygulara ulaştığı algısı oluşturuyor Sanıyorsun ki sen bir hata yaptın, tam konsantre olamadın. Halbuki işe yaramıyor. Hiç boşuna deneme. Bu meditasyon, kişisel gelişim, tıngırtılar, frekanslar bir kandırmaca.
 7. Yasinka

  Kelebek ve Akrep

  Robi dobi. Bu mesajı atlamışım. Sen hiç bir şey bilmiyorsun robi dobi Bu altın gününde kadın örneğinden gördüğüm kadarıyla aşk duyduğun bir komşu teyze varmış senin ergen zamanlarında O hatırayı bana yansıtarak hatırlayıp, yeniden yaşayıp zevk almak istiyorsun. Ancak seni yargılayamam. Ahlakçı değilim. Sen de kendini yargılama. O yaşta böyle şeyler hissetmen normaldir.
 8. Yasinka

  Ahlakın Evrimsel Kökenlerini Sindiremeyenler İçin

  Pek mühim dindar anibal hazretleri de geldi Kendisi "ah ahlak vah ahlak" adlı dangalaklar yöresinden bir türkü seslendiriyor Bir sürü dini öğreti yazmışsın anibal Dindar anibal Ahlak dindarı Bugün ahlak için ne yaptın?
 9. Yasinka

  Tanrı inancı evrimsel midir?

  Yine cevapsız bir salaklık Oğlum seni çözdüm lan ben Aslında sen bu başlıklara ezikliğinden geliyorsun. Çünkü bu tür başlıklar senin kimliğini yok ediyor Sen de o yüzden girip, ebeleme gebeleme oynuyorsun Ne cevap var ne başka şey Öyle değil i ha ha ha Böyle değil mi hihi hi Şöyle mi diyorsun ho ho ho Repliklerin bunlar Oğlum sen eziğin tekisin.
 10. Kitlesel hareketlerde "hakka tapan millet" güzel bir şey de "Dinsiz imansız allahsız millet" kötü bir şey mi? Hakkıdır dini imanı olmayan, mantığıyla hareket eden milletimin istiklal Bu cümle kötü mü geliyor sana? İtiraf et. Müslüman tacizi ve terörü psikolojinde öyle derinliklere işlemiş ki Emin ol "hhaka tapan milletim" yazısını benim yazdığıma tercih eder, ölümüne mücadele bile edersin. Bunları seni aşağılamak için yazmıyorum. Bunları farkına var diye yazıyorum. Bizlere öyle büyük tecavüzler, terörler, psikolojimizde öyle büyük yıkımlar yaptı ki müslümanlar İnan hepsi ölmeyi çokta
 11. Lan bu kültürel durum içinde sana niye yer yok? Mantıklı göstermeye çalışıyorsun, öyleydi böyleydi gazel okuyorsun da Bu kültürel durum içinde ateizme niye yer yok? Kültürel durumlar birbirlerine karşı geçirgendir. Sen şuna deseneki ben müslümanların baskısına alıştım, bu baskı ve şiddetten zevk alıyorum Kendim özgür ve başına buyruk yaşamaktansa, onların yönergeleri ve buyrukları altında, onların baskılarıyla yaşamayı yeğliyorum. Çocukları bilir misin? Çocuklarda bir davranış vardır Odak olduklarında, bir şeyler başardıklarında kendilerini utangaç mahcup ve rahatsız hissederler. O hi
 12. O değerler içerisinde birisine dördüncü karı olmak, ondan sonra dördüncü karısı olduğun o birisinin seni başkasının üçüncü karısıyla değiştirmek de var Peki buna bakışın nasıl? Bundan rahatsız oluyor musun olmuyor musun? Rahatsız oluyorsan aynı pastanın bir dilimi nasıl seni gururlandırırken öbür dilimi rahatsız eder? Mantıklı değil. Rahatsız olmuyorsan aldın kabul ettin mi? aldın kabul ettin mi? aldın kabul ettin mi?
 13. Yasinka

  İnanç hastalığından nasıl kurtulursunuz?

  Ben de onu diyorum. Ben herkesten üstünüm. Mesela bu dünyada her insana ölümcül bir virüs bulaşsa, bana bulaşmasa Herkes ölür ben sağ kalırım. Tüm insanların ölümleri benim hayatta kalmamı etkilemez. Pat diye 7 milyar adam düşse ben kalsam bu beni öldürmez. Bu da demektir ki ben herkesten üstünüm.
 14. Senin toprağın mı var? Haraç vermiyor musunu müslüman kollektife? Sana ait olan tüm mal, mülk, gelir ve faaliyetlerden müslümanlara haraç veriyorsun. Onlar da bu haracı senin için bir şeye harcamıyorlar. Kendileri için harcıyorlar. Ayrıca toprağının mülk sahipliği de onlar da. Mesela sen istimlak kamulaştırmaya direnme hakkına sahip misin? Değilsin. Sen kölesin. Gollum var ya Yüzüklerin efendisindeki? Hani ıssız mağara, kir pas ve karanlık içinde leşlerle besleniyor. Müslüman toplumunda sne osun. Sadece bu duruma alıştığından yadırgamıyorsun. Kuymetlimis diye yüzük gibi bir vatan
×
×
 • Yeni Oluştur...