Jump to content

DarkDawn

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

DarkDawn Hakkında

 • Derece
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Female

Güncel Profil Ziyaretleri

159 profil görüntüleme
 1. ATEİST OLSAM

  Kafan nasıl karışık anlamıyorum yani zaten kuranı veya diger dinlerin kitaplarını okusan masallar bile onların yanında gerçek kalır.Evreni bir tanrı yaratıysa ki o kadar güçlü olmalı bunu yapabilmek için neden ozaman kendini bildirmek için bir peygamber yollasın ki ? O güçlü değilmiydide bir insana git benim var olduğumu sen açıkla desin.Yada neden evrensel denilen bir kitaba peygamberin seks sırasını düzenlesin yada sana tüm kadınları helal kıldık desin ne alaka yani ? Bir düşün evrensel kitap ama içerigi "ey peygamber biz sana halanın dayının kızını helal kıldık " falan filan mantıklı mı ?
 2. ATEİST OLSAM

  Dindar 07 affedersin ama senin gibilerden ve senin gibi düşünen insanlardan nefret ediyorum saçma sapan bir dini insanlara dayatmak hele ki içinde kan kusmuk dolu olan bir dini dayatmak tam bir aptallık olsa gerek
 3. ATEİST OLSAM

  Ateist olsam doğaya ve çevreye saygı duymam demişsin.Senin mantığın şu ; "saygı sadece dinin olursa olur" bundan daha saçma bir düşünce olabilir mi ? Ateistlerin dini yok ama çevreye ve doğaya çok saygılılar neden acaba oysaki dinleride yok (!)
 4. Ahsen tv evrim röportajı

  Şimdiki toprak neden insan olmuyor ozaman yada kaburga neden kadın olmuyor birde müslümanlara sormak lazım
 5. ÖLÜM...

  Dotttore arap zırvalıklarını kabul etmemizi mi istiyosun amaç bumu yani ?
 6. Sümük-ü Şerif

  Benim sümüğüm şerefli alın üstünüze sürün ne demektir arkadaş Bide bununla övünen dinarlar vardır"bak sümüğü bile değerli kendisine nasıl inanmazsın" Dinler saçmalıkta dünya kalitesi markalar.
 7. GÖLGEDEN MEDET UMAN ALLAH

  Müslüman biri ateisti nasıl yola getirmeye çalışır ; Müs:allah isteseydi bu yağmurlar kafamıza mermi gibi düşerdi!!! Ate: fizikte hava sürtünmesi diye bir şey var Müs:ölünce görürsün cehennemde yanacaksın !!! Buda diğer müslüman versiyonundan.Din hocalarından çok duyarsınız "bakın güneş 1 cm daha dünyaya yaklaşsa hepimiz ölürüz ama allah öyle bir düzen yaratmışki ne 1cm ileri ne 1cm geridir"ulan akıl var mantık var zaten dünya güneş etrafındaki yörüngesi boyunca milyonlarca kilometre yakınlaşıp uzaklaşıyo.Ne olurdu yani gidip araştırsan?Geçmiş karşıma 1cm uzak geri diye geveliyo.
 8. Merak edenlere sorular

  Gögüsleri tomurcuklanmış bakire kızlar... Diyelim ki senin baban çok iyilik yaptı cennete gitti sonra cenneteki hurilerle sevişicek annende bakacak öyle mi ? Yazarken bile iğrendim utandım resmen ya.
 9. Muhammed'in Mekke Dönemindeki Yalanlar.

  En saçma olanı ise melek gelip kalbini çıkarıp zemzem suyuyla yıkadıktan sonra içine iman ve hikmetle doldurulup geri takmışlar...
×