Jump to content

KokTurk

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  244
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

KokTurk Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 01-01-1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ötüken
 • Interests
  matematik

Güncel Profil Ziyaretleri

1.783 profil görüntüleme
 1. KokTurk

  15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

  Rusya ile gercek anlamda barışik olmamizi ben de isterim.Ama şöyle bir yazı buldum wikileaks'te. "Abd ve rusya, dunyaya kavgali gibi görünseler de; arka planda birlikteler.Rusya,suriyeye bile abd destegiyle girdi." Ilginç !
 2. KokTurk

  15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

  Tsk'nïn yapısï Ataturkcu kemalisttir. Bu yapïyï feto kïramaz ama sanki tayyip kirmaya çalışıyor.Askeri okullari kapatiyor; yeni askeri univ. açıyor, imam hatiplerden oraya girişi serbest hale getiriyor.g.kurmay baskanligini kendine bagliyor. Bu işin içinde başka birsey var. Ayrica yakalanan darbeci dedikleri subaylar fetöcu olduklarini kabul etmiyorlar; hatta biri delo gibi bagirmişti, ben kesinlikle fetocu degilim diye. Kim bilir neler dönüyor? Bazilari da burada düz bakış aćısıyla bakıyorlar.Trt gibi tayyibin sozculugunu yapiyorlar.
 3. KokTurk

  15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

  Fethullah bu kadar güçlü mü? Vay be..neyse; sonuçta tayyip cok fena güçlendi bu işten.Kral oldu bk herif ! Eger gercekten tsk bu kadar fetonun eline geçtiyse; turkiye bitmiş demektir.
 4. Eyvallah,,Saygılar... @anibal senin stilin ters tepki yapar muslumanlarda. Yani, sen dogruyu soylemiş olsan bile, seni okuyan bir musluman sana gıcık kapar, sana karşı inat yapar. Ayrica hani şu Aziz Nesin'in oglu ne diyor.Bizim ulkemizde muslumanlar deist tarzı musluman aslında. Gerci bazı fanatik şeriatçılar var ama coğunluk deist tarzı.Bu gercegi de göz önünde bulundurmak lazım. O yüzden @strong abine de karşı gelme. Saygılar...
 5. KokTurk

  Ani Ölümler

  Hem kurana inanıp,savunup,Allah'a inanıyorum deyip; hem de müslüman değiliz demek de ne oluyor lan ? cevap: tanrı inancını riske atmamak !, yalakalık,kaypaklık,bi şekilde cennete gitmek,kendini garantiyi almak,bilimum her türlü çıkarcılık !!! özellikle de ,şu tanrı inancını riske atmamak olayını kendimden biliyom; aq gerizekalıları...
 6. KokTurk

  CANLILIĞIN FİZİĞİ

  Organik maddeler,canlı kökenli ve içinde karbon bulunan kimyasallardır. Karbonhidrat, protein ve bunların parçaları ile türevlerinden oluşur.Organik maddeler, inorganik kimyasalların canlı vücudu içinde sentezlenmesiyle üretilmiş, büyük boyda moleküllerdir.Örneğin, Topraktaki organik maddeler, toprağın üretkenliğini, su tutma özelliklerini etkiler. Bazı mikroorganizmalar için enerji kaynağı görevini görürler. Dünya ekosisteminde tüm organik moleküllerin temel çatısı karbon atomlarıdır. İnsandan virüslere kadar pek çok canlıda karbon atomlarından oluşan benzer zincir ve halkalar vardır. Ek
 7. On 29.07.2016 at 18:43, KokTurk said: Bana gore tanri evrendir veya evrenlerdir.bu tanri tanimim olan Tanri da ,fizik kurallarina baglidir.Böyle düşünüyorum.Dinlerin tanrisi absurd geliyor artik.İnsani ozelliklere sahip. İnsan gibi kızıyor,sinirleniyor, intikam falan aliyor. Yaratiliş harbiden çok saçma gelmeye başladı ................. Hiçlik diye birşey olamayacağina göre, bence tanri evrendir,ya da evrenlerdir. Canlı olan da madde değil enerjidir.Böyle düşünüyorum. Enerjiden maddeye dönüşüm de gerçekleşebilir.bence olmuşdur da...geçmişde ve gelecekte.
 8. KokTurk

  Allahın Tasarımı Error veriyor

  İçkili iken çocuk yapinca, çocuk sakat mı oluyor? Vay aq, bi yaşıma daha girdim.ben içki ićmiyorum ama senin için içeyim.gel de seni bi doğurtturayım; korkma erkeğe bile doğurttururum ben ! )lhahhahha.... Birader, sen bakırköyden mi yazıyon?
 9. Bence sen kısırsın. Isa diye biri yaşamamıştır. Evlatligin olmasin o! Ha; evlatliginin karilarina da gõz dikersin sen ! Tam musluman kafasi var sende
 10. KokTurk

  Kuranın Degistirilmesi? (Soru)

  Kuranın degistirilmiş oldugunu iddia etmek de son gunlerin modası oldu galiba. Ulan, kuran dediginiz zaten rivayettir. Hadisler gibi. Sadece bu rivayetler tanridan diye bir kutsallık yüklenmiş. Ha bu arada, cübbeli en alim enbilgili ve kıvırmayan islam alimidir. Mesela ne diyor: insanlık tarihi 7 bin yıldır.Kertenkele öldürmek sevaptır. Tamamen islamın gerceklerini anlatıyor. Dunya da zaten düz degil mi? Aksini soyleyen kafirdir. Hepiniz masonsunuz m.koyum !
 11. KokTurk

  Allahın Tasarımı Error veriyor

  Sen ne diyon yav? Fransızca bilmiyoruz looo ! Birisi şu arkadaş ne yazmış tercüme etsin. Çakma muslumansın galiba.Ay çok pardon, kalbini mi kırdım? yeminli tercumancik!
 12. KokTurk

  Darbeler siyasetçiler ve halk...

  Ataturk'ü putlaştırmak ne demek? Hickimse putlaştırmıyor.Birileri kafalrından bi kavram uyduruyor.Dincilerin kullandığı bir yalandır bu. Çunku, putperest damgasi vurmak istiyorlar sana. Ayrica musluman olsun olmasın, Ataturku seven,saygi duyan insanları dışlamak dogru degil.
 13. KokTurk

  GÖLGEDEN MEDET UMAN ALLAH

  Yav, islama göre kadın ikinci sınıftır.Erkekler ustundur. Bir muslim kadın, bir erkegin karşısında oyle zart zurt konuşamaz.Hele ki, yabancı bir erkegin karşısında. Yani şu kesin ki, ozellikle ulkemizde, herkes kafasındaki dini yaşıyor. Kafasında uydurdugu dini işte. Kendimden biliyorum.Muslumansan, şeriatı savunacaksın. Bu forumdaki muslumanlar çakma muslim.Ben de pek farklı degilmişim aslında.Neyse ki, bubeynimdeki zinciri çöpe attım. Gerçi beyni kapali insanlara işlemez bu sözler.
 14. KokTurk

  Kuranin psikolojik tahlili..

  İslamiyetin tanrisinin kokeni dişi.Sonradan erkeğe çevrilmiş. Ama islamiyet erkil bir dindir. Kadınlar ikinci sınıftır ve aşagılıktır.Bir muslim kadın ,bir erkegin karşısında konuşamaz,işin aslında.islama gore Kadınlar hizmetci ikinci sinif ve aptaldirlar.Ama en cok da kadinlar savunur bu dini.Kafalarini hem dışarıdan hemde içeriden kapattıkları için, no^brain durumu yani. Kafandaki iman zincirinden kurtulursan normal bir insan olabilirsin, yoksa islam insanı fanatikleştirir, mal olup piyasada dolanırsın.
 15. ‘Allah ahirette Peygamberlere kimliğini kanıtlamak için bacağını açıp baldırını gösterir.’ Müslim-İman 302; Buhari 97/24, 10/29; Hanbel 3/1. Hocam bu hadis ne demek istiyor, açıklayabilir misiniz? / alın size kutubu sitte...
×
×
 • Yeni Oluştur...