Jump to content

Mega Ateist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  71
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Mega Ateist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

192 profil görüntüleme
 1. Forumun terbiyesiz yöneticileri

  bizim ne olup, ne olmadığımız seni zerre alakadar etmez. Nasıl yaşadğımız ve yaşayacağımız tamamen kendi seçimimizdir. 1. İçinde ki gizli Ateist seni bu foruma yönlendirmiş ve benim seni ikna etmem için burada bulunuyorsun. 2. İdeolojimizi anlamak istiyorsan öncelikle Yaratıcının neden olamayacağını anlamalısın, Cevabı Bilimde bulacaksın. Yaşayan Bilim insanlarının bir çoğu Ateisttir ve sebebi de Bilimden Öğrendikleri gerçeklerdir. 3. Ateist olmak her hangi bir kuruma veya bir kuruluşa üye olmanı gerektirmez. Buraya üye olma sebebin kendin gibi insanlarla bilgi paylaşıp belki bilimden konuşmak bazen hayattan konuşmak. Dinlerin sempatizanları üye olup Ateistlere hakaret edip laf sokmak için üye olduklarından pek fazla Bilimden , Hayattan veya kendimizden konuşmak için fırsat bulamıyoruz. Umarım Yaratıcının varlığını en kısa sürede reddedip Felsefi veya Bilimsel çalışmalar gerçekleştirip biz Ateistleri gururlandırırsın.
 2. Freeletics

  Değerli arkadaşlarım, sporcuyum, ciddi olarak sporla ilgileniyorum yani bildiğiniz müsabakalara çıkıp her yerimiz kan içinde kalana kadar. Her yerini şişirmene lüzum yok zaten şişkinlik iyi değildir Tengiz arkadaşımızın bahsettiği Antremanlar oldukça faydalı. Metabolizmayı hızlandırır ve ister istemez kilo yakmaya başlarsın. Ayrıca ciddi anlamda kondisyon tutarsın . Bunu birde koşu ile taçlandır ömrüne ömür katarsın. Freeletics gibi antremanlarda Protein Tozu gibi doğal olmayan maddelere ihtiyacınız Kesinlike yoktur. Dev gibi kas gruplarına sahip olmak istiyorsanız Kuvvet çalışması yapmanız lazım. Mesela bench press gibi, o kaslara protein sağlamak için çiğ yumurta falan içmeniz lazım, protein tozuda almanız lazım. çünkü protein tozunda 100 gr tozda 44 gr protein var. En kral eti yesen 100 gr 'da 25-30 gr protein alırsınız pahalıda olur. ama diyorsan ki ben olabildiğince doğal belseneceğim, Yumurta + haşlanmış daha eti ee bunca kırmızı et + yumurtayı yiyince kötü kolestrolde tavan yapacak. bu arada sakın yumurtanın sarısını yemeyin Gördüğünüz gibi Protein tozu ve amino asitlere muhtacız Bende sevmiyorum bunları kullanmayı ama antremandan önce lazım , alternatif olsa değerlendiricez işte . Sözün kısası Tengizin bahsettiği Antremanlar oldukça yararlı ve acayip işe yarayan çalışmalar. Eğer kötü olsaydı kötülerdim asla kaçınmam. yapmanız sizin yararınıza.
 3. Müslümanlara Soru

  Siz Mısırlımısınız ? ne işiniz var mısırlı işçilerin yediği ile, ya onuda geçtim mısırlı işçi öleli ohoooo çok olmuş . yemeseydi bile şu zamana kadar mutlak suretle yenmez halde olurdu. Mısırlı işçiler belki evcil balık besliyordu yada balıkları yiyordu size ne ? Adamlar bildiğin enayiymiş, o taşları taşımışlar ben olsam mesela taşımaz boykot ederdim hatta isyan çıkartırdım ve şu anda o piramitler olmazdı. Birbirnize ; Angut , mal , şapşal, enayi, gerizekalı ve benzeri lafları etmeyi bırakın. Müslümanlar gördükçe göbek atıyor. Neyse en azından bilimsel bir konuda tartışıyorsunuz, Hadis falan paylaşmadığınızdan dolayı bence hiç bir sorun yok. sakın birbirnizi öldürmeyin hahaha
 4. Beyni yormak kilo verdiriyor mu?

  hacı hesaplama doğru, yanlış olsa olsa beyinin saatte harcadığı enerji miktarıdır buda değişkendir. Misal 40 watt değilde 10 watt harcasaydı 10 watt = 8.598 Kcal'dir. 8,598 * 24 = 206 Kcal yapar 20 wat harcasa 412 kcal yapar Demek istediğim tam olarak buydu işte ; aslında dikkatini çekmesi çok normal, 960 kcal benimde gözüme büyük geldi şimdi
 5. İSLAM GİRDİĞİ HER TOPLUMU YOZLAŞTIRAN BİR DİNDİR...

  Hacı ile aranızda ki hakaret göreceli bir kavram, sana göre hakaret ona göre olmayabilir. Belki de ona göre sen hakaret ediyorsun ? Beni ilgilendiren kısmı ise ; Fuzulinin veya Kaşgarlı mahmudun Türk tarihini temsil ediyor hipotezi. Senin bulunduğun kesime hitap ediyor olabilir fakat benim bulunduğum topluluk İslami eserlerle ilgilenmez. İslamiyet öncesi Türk devletleri ile ilgili eserleri başımın üstüne koyuyorum. Burada açık açık fikirlerini her kesimin yazabilme özgürlüğü vardır. Yani istediğim zaman istediğim yere atlayabilirim , kimse bu konuda yorum yapmaz ve hatta "aaa mega'da ne güzel atlıyor bakın" diyerek yaptığım spora destek vereceklerinden eminim.
 6. İSLAM GİRDİĞİ HER TOPLUMU YOZLAŞTIRAN BİR DİNDİR...

  Ne demek, istersen kopyaladığım adresi vereyim sabahlara akşamlara kadar oku. Tanrı yok dediğim için mi cahil oluyorum ? Yoksa senin söylediklerini kabul etmediğim için mi ? Ufkumu genişletmek için senin deyimine göre İslami masalları okuyup hatim etmem lazım. Ama Ateist olarak da Cahil olmaya bilirim diyorsun ? Ben Ateistim dedikçe Cahil yaftasını yapıştırmaya devam edeceksin. Aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık olayına dönecek ve üç güne Kendimi cami kapısında "Hocaa hocaa beni müslüman yap hocaaa" diye bağırırken mi bulacağım ? Deve sidiği içmeye gidiyorum müslüman olmaya karar verdim. eyyy cemaati Ateistler! Hep beraber deve sidiği içip bu mübarek günü kutlayalım dinimiz amin.
 7. konulara yaptığın yorumlar gerçekten çok boş, ve düşünülmemiş..

  amacın post kasmak falan mı??

 8. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  Rica ederim. Gregor mendel gibi adamım aslen, söylediklerim şu anda değer görmüyor olabilir ama! Bir gün pişman olacaksınız!
 9. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  Açık açık gidip konuş. Hatun kısmı cesaretli erkekleri sever. Sus pus oturursan başkası gider konuşur. yarın ilk işin görür görmez kahve içmeye davet et. Kalbin çok hızlı atarsa diye çıkmadan önce 1 duble vodka yapıştır .
 10. şınav çekme sayısını nasıl arttırabilirim?

  Şınav çekerken çalışan kasların hangileri ? cevap : kol kasları soru : bu kaslar nereyi kaldırıyor ? cevap : üst bölgeyi mantık kuralım üst bölgeni zayıflatırsan, kol kaslarını geliştirmeden daha çok şınav çekme kabiliyetine ulaşırsın şınav çektikçe kol kasların gelişecek (protein destekli beslenmeni öneririm. Mesela yumurta , et gibi. Protein tozlarıda işe yarıyor fakat! Kaliteli protein istiyorsan Yumurtayı tercih et. ama sakın sarısını yeme
 11. Beyni yormak kilo verdiriyor mu?

  beyne göre değişir. 40 - 50 watt civarı bir enerji harcar. buda aşağı yukarı 40kcal'a denk gelir. kilonuz x30 = 100*30 = 3000kcal (günlük enerji ihtiyacı) 1 kcal / h = 1.163 watt / h 40*1,163 = 46,52 watt 40x24 = 960 kcal beyin bir günde 960kcal yakıyor. İstediğin kadar ders çalış 24 saat , 4 parça halleye bakıyor
 12. Ateistlere bir soru

  seninkiler yanılsama , benimkiler gerçek. Dokunuyorsam görüyorsam duyuyorsam vardır. Dokunamıyor, göremiyor, duyamıyorsam yoktur. Domates ve Patates vardır ama Cebrail yoktur. Mısır ve Buğday vardır ama Tanrı yoktur. O zaman gitte banka soy seni hapse atsınlar. Nasıl olsa yanılsama ha ha ha
 13. Ateistlere bir soru

  yukarıda yazılanlardan sana cevap vereceğim Dinlerin ki yalan, ama Anibalın yaşadığı gerçek. Bir Ateist sadece gördüğüne inanır Bunu kavramak çok mu zor ? Ateistforum'da ateistlerle konuşuyorsun ateistler maddeden başka birşeye inanmaz. Gördüğü şeylerin hayal olduğunu söylemen ise absürd duruyor. dokunuyorsun, görüyorsun, kokusunu alıyorsun. Tencerede pişen kuru fasulye, senin inançlarından daha gerçek.
 14. Ateistlere bir soru

  Olabildiğince uzun yaşayıp, belki bilime katkıda bulunmak. Sevdiğim insanlarla güzel zamanlar geçirmek. Öldüğümde ise karanlığa gitsem bile hala hatırlanmak.
 15. Ateistlere bir soru

  hayır, doğanın uydurduğu masalı yaşamıyorum, Çünkü bu bir masal değil. Masal ; görmediğim, duymadığım, olamayacak kadar mistik hikayelerin la fontaine tarafından yazılmış halidir. Ben neye inanıyorum ; gördüğüme. dokunduğuma , sesini duyduğuma.
×