Kuranınizinde

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  409
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kuranınizinde Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Bir kaç yıl sonra dediklerimi anlayacaksınız..
 2. Perinçek'in Erdoğanın yanında gözükmesi geçici bir olaydır. Bu perinçekçi dediğimiz ama benim avrasyacı diye tanımladığım bir ekip hakim şuanda Tsk içerisinde. Son askeri şûra kararlarıyla bunlar önemli yerlere geldiler. Zaten Ahmet Zeki Üçokun son 30 yılın en iyi terfileri demesi de durumu özetliyor olsa gerek. Aydınlıkçıların yorumlarıni okuyun, hepsi terfilerden çok memnunlar. Her neyse bunlar detay gerektiren konular. Ama, bu ekip şuanda Tsk içerisinde yargı icerisinde bu cemaatin tasfiyesi konusunda ihracları yaptıklari icin çok etkin konumlara geldiler. Erdoğanın aslinda yargı da ve orduda kadrosu YOK! Bu perinçek-tayyip ittifakı 2014 yılında ergenekon tahliyeleriyle beraber başladı. Pkk ile mücadele ve cemaatin tasfiyesiyle beraber ordudan natocuların atılması perinçegin işine geliyor tabii ki. Zaten suriye de atılan adımlar da batıdan kopuşun stratejik adımları diyebiliriz. Demek istediklerim aslında karmaşık ve uzun. Ama şuanda bunlar uzun vadede stratejik adımlar atıyorlar ve Turkiyeyi asyatik bir devlet yapmanın son virajina yaklaştılar diyebilirim. Benim duyduklarıma göre bunlar siyasete bir operasyon çekecekler, ama ne zaman olur nasıl olur bilemiyorum. Bu fetöcülere yaptıklarinın aynisı bunlara yapacaklar. Hatta daha fazlasıni bile yapabilirler, cünku gözü karartmış bunlar.
 3. Perinçek Tayyipçi olmadı. Tam tersi bunlar birbirlerinden nefret ediyorlar ama konjonktür gereği bir ittifak halindeler. Erdoğan zamanında nasıl cemaat ile ittifak halinde olmuşsa, şuan ayni ittifakı bu Perinçek ekibi ile yapıyor. Cemaatin tasfiyesi konusunda birbiriyle anlaştılar bunlar. Ama Erdoğan bu savaşı kaybetti. 15 Temmuzda bu işi bitirdiler. Tasfiyenin siyasete dokunmayacağını sanıyosanız yanılıyosunuz. Siyasi mekanizma ortadan kalkacak... Rap rap rap.. Bilmem anlatabildim mi?
 4. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter hesabındaki “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı” ifadesini değiştirdi ve“Türkiye Cumhurbaşkanı” yaptı. Erdoğan Twitter hesabındaki tanıtım kısmına “AK Parti Genel Başkanı”ifadelerini de ekledi. Erdoğan Antalya’da partisinin Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında, "Artık parlamenter demokrasi yok”demişti. Bu konuşmanın ardından hesaplarda değişiklik yapılması dikkat çekti.
 5. Ne yapmalarını bekliyorsun? Adamlar açık açık söylüyorlar zaten.
 6. Tayyibin resminden tuvalet kağıdı yapıp kıçımızı sileriz ancak Sende onun göt kılı olarak bundan büyük zevk duyarsın herhalde dimi?
 7. 15 temmuzdan sonra zaten bu tarikat mensupları temizlendiler. Perincegin yargı ile ilgili aciklamalari bu konuyla alakali aslinda. Zaten ihrac listelerini hazirlayan bu adamlar. Tsk icerisinde de bunlar kritik noktalara hakimler. Bunlar suriye de abd ile bir cephe savasını baslatmak istiyolar. Suriye muhalefetine destegi kesme karari aldi türkiye. Ayda 320 bin dolarlik yardim kesildi. Rusyadan alınan s400ler ile beraber bu donusune son noktayi koyacaklar. Stratejik düzlemde bunlar türkiyenin rotasıni avrasyaya çevirmek istiyorlar. Perincegin 2014 de yaptigi turkiye 1 2 3 yil icinde fetullah gülenden abdullah gülden tayyip erdogandan kurtulacak, türkiye bir devrime gidiyoe sozunu hatirlayin. Yada cem aziz adlı generalin coluk cocuk demeden intikam alacagiz sozleri de aklinizda bulunsun. Tskyı ele geciren bu grup, cok tehlikeli isler yapacak cok. Hicbisey eskisi gibi olmayacak.
 8. 16 yıl önce rapor.
 9. Barış dedebağı sadat milislerine eğitim vermek için binbasiliktan istifa etti. Suanda bu milislerin egitilmesinden sorumlu. Birde kamu guvenlik mustesar musavirligi yapiyorum diyor. Serefsiz. Son yaşta perincegin adamlari tsk da terfi ettiler. Bu aslında erdoganin teslim oldugunu gosteriyor. Bu perincekci ekibin kucagina dustugunu bildigi icin, bu ekibin dediklerini uygulayacaktir. Son olarak rusyadan s400 alımı ile beraber artik natoya karsi silahlanan bir ülke konumuna gelicek türkiye. Tabii bu avrasyacilar icin süper bir fırsat. Bu avrasyacı ekip, chp ve aksener ekibinin abdnin himayesinde birlesmesinden rahatsız. Erdogan sonrasi bu ekibin basa gelmemesi icin erdogan ile beraber hareket etmek zorundalar. Baska alternatifleri yok.
 10. Yukardaki videoya ne diyeceksin bay perinçekçi? Sadat diye bir örgüt yok mu? Erdoğan bu örgütün kurucusunu kendine başdanışman olarak atamadı mı? Burda ciddi bir mesele var, boş yapma!
 11. Yerli güçler; Perinçek kafa subaylar. Aslında doğru, 15 Temmuz da tasfiye edilen nato subaylari yerine bu perinçekçi ulusalcılar ve laik milliyetçi subaylar orduda hakim konuma geldiler. Bunlar aslında erdoğandan nefret etseler de konjonktür gereği birşey yapamıyorlar. Zaten süreç bunların istediği gibi gidiyor niye birşey yapsınlar ki? Türkiyeyi natodan ve demokratik toplumlardan kopardılar. Şimdiyse Türkiye de bir iç savaşın çıkacağından emin olan bu grup, buna göre mevzi almaya çalışıyor.
 12. Bunlardan bahsediyorsun galiba
 13. Celal Şengör: Türkiye'nin gidişatı beni korkutuyor Ensonhaber.com | Haber Merkezi | 04.08.2017 16:31 Türkiye'nin parçalanacağını söyleyen Celal Şengör, Batı'nın Avrupalılara Doğu'nun da Kürtlere verileceğini savundu. YouTube'da bir canlı yayına katılan Prof. Dr. Celal Şengör, evrim teorisi tartışmalarına yeniden alevlendirmek istedi. Bu tartışmaların 'aptallık' ve 'cahillik' nedeniyle çıktığını savunan Şengör, Türkiye'nin gidişatının kendisini korkuttuğu belirtti. "TÜRKİYE'Yİ PARÇALAYACAKLAR" "Ben Türkiye'nin yaşayabileceğini sanmıyorum"diyen Celal Şengör, "Türkiye'yi parçalayacaklar. Batı'yı Avrupa'ya verecekler, Doğu'yu Kürdistan'a katacaklar." şeklinde konuştu.
 14. Orduda Tayyipçi sayısı az. General seviyesinde hiç yok. Fetöcüler ise albay seviyesi altında varlık gösteriyolar ama sayıları çok fazla değil. Kritik noktalarda bu perinçeğin adamları var. Abidin Ünal, Hasan Küçükakyüz,İsmail Metin Temel,Zekai Aksakallı perinçeğe bağlı generaller.
 15. İddia değil bu, zaten olan bir şeyden söz ediyorum. Türkiye bir asya ülkesi oldu. Demokratik toplumlardan uzak bir asya ülkesi. Şuanda bu süreç çok yavaş işlese de, her gün olgunlaşarak ilerliyor. Türkiyeyi bir diktatörlük yaptınız! işin özü bu. Akıl hocanız dugine danış öyle gel bakalım ne diyor. Evet şimdi o düşünce kuruluşları, Türkiyenin bir iç çatışmaya gittiğini söylüyor. Hatta ABD'nin buna müdahale etmesi gerektiğinden söz ediyolar. Erdoğan üzerinden Türkiye hakkında büyük algı operasyonları yapılıyor. E tabi buda sizin işinize geliyor. Erdoğanı tek adam yapınca elinize ne geçti? Türkiyeyi demokratik toplumlardan uzaklaştırınca elinize ne geçti?Taktınız kafayı cemaate, bakalım şimdi napıcaksınız.