Jump to content

tonymvelli

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  89
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

tonymvelli Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  The Grand Budapest Hotel

Güncel Profil Ziyaretleri

1.171 profil görüntüleme
 1. tonymvelli

  Insanlar olmezse...

  Bende öyle dedim zaten ölümsüzlük diye birşey yok ancak evrendeki son enerjiye kadar kullanıp yaşamak teorik olarak mümkün.
 2. tonymvelli

  Insanlar olmezse...

  Gelişen teknoloji ile zaten insan ömrü uzuyor. Bundan 50 60 yıl sonra bütün hücrelerimizin tamamen yenilenebildiğini düşün . Veyahut insan zihnini dijital ortama aktarmak. Yaslanmak için daha kesin çözüm . tabiki eninde sonunda herşey yok olacak ama çok uzun yaşamak hayal değil.
 3. tonymvelli

  Insanlar olmezse...

  Ölümsüzlük değil ama çok uzun yaşamak olabilir , neden olmasın ?
 4. tonymvelli

  Sizce ölüm bir son mu başlangıç mı?

  Ya yalan söylüyorsun ya gerçekten madde almış sın yada birisi sizi fena kandırmış. Malesef ben yalan söylediğine inanıyorum insan bazen kendini inanılmaz güzel kandırır. Kendimden de biliyorum olmayan bir şeyi olmuş gibi yaşayabilirsin yalan olduğunu bilirsin ama kabul etmezsin .
 5. tonymvelli

  Sağlama

  Neyi kanıtlamaya çalıştın anlamadım . Burdaki insanların çoğu önceden müslüman olup daha sonra dindeki tutarsızlık ve saçmalıkları gören insanlar . Ferrari merrari özellikle o bölümde batırmışsın.
 6. tonymvelli

  İlginç yabancı dizi var mı?

  lie to me ve black mirror bence bu ikisini çok seversin
 7. tonymvelli

  "Dünya Düzdür"den sonra şimdi de "Dinozor Yalanı"

  böyle komplo teorileri dünyada olsun ülkemizde olsun hep vardı şimdi biraz celallenmiş gibi ama bişey çıkmaz bundan . müslümanlar bunu destekler çünkü onlara göre ilk insan herşeyi bilerek yeryüzüne inmiştir evrim süreci filan yaladır mason icadıdır onlara göre .
 8. herşeyin nedeninin tanrı olduğunu kabul eden kim ?
 9. tonymvelli

  Masonluğun amacı nedir?

  birde ateistler mason olamıyormuş . mason olmak için mutlaka bir tanrıya inanman lazımmış bence onlarda yoz ama zengin insanları barındırdığı için entellektüel görünüyorlar . ama nedense tarihteki entellektüel insanlara hep masonluk yakıştırması yapılıyor . benimde kafam karıştı .
 10. tonymvelli

  Kaliteli Yaşam

  insanın amacı complikedir . mesela bir iyilik yaparken aslında kendinizi düşünebilirsiniz . en büyük fedakarlıklarda bile kişisel çıkar olabilir bu nedenle charlotteyi haklı buluyorum . yani hepimiz özünde benciliz
 11. tonymvelli

  Ben neden böyleyim?

  bu neçe tespittir üstat ! kılıcımı indirdim . yanlış davrandıysak affola , izin verirsen hak ettiğim ezik kızları alıp huzurundan çekileyim .
 12. tonymvelli

  Ben neden böyleyim?

  hangi kıza yapılırmış mesela . hoşlandığın biriyle konuşmak ilk adımı atmak falan genelde çoğu kişi için işkencedir ama bunları yapmak senin için çocuk oyuncağı demek hatta ezikçe . gerçeklkten uzaksın , muhtemelen eli pipsinde gezen bir ergensin . ilk defa burada birine karşı böyle bir tavır alıyorum . kılıcımı çektim bekliyorum investor
 13. tonymvelli

  Ben neden böyleyim?

  sen hayal aleminde yaşıyon lan seni istiyorum falan kusura bakmada gerçek hayatta silik bi tipin söyleyeceği şeyler gibi geliyor bana bunlar yoksa bukadar yüksek egonun bir açıklaması olamaz .
 14. tonymvelli

  Ben neden böyleyim?

  burdaki birçok kişide topluma karşı nefret vardır sanıyorum şahsen bende var . hisetiklerinde bu yönden yanlız değilsin ama kendini hayata bir türlü bağlaman lazım . günlük yazmaya başla o nefret ettiğin insanları bi analiz et bakalım sonra gördüklerini deftere dök . varolmak iyisiyle kötüsüyle bir şanstır. bu şansı iyi kullan hayatı deneyimle derim . ha bide kendine bak oğlum dağdan inmiş gibi gezme hadi sana hayırlı işler
 15. tonymvelli

  Burçlara ve Cinlere İnanan Ateistler

  dediğin şeyler her insanda görülür . hatta bununla ilgili bir deney vardı . adı sanırsam barnum etkisi . simya , astroloji falan hepsi uydurma bilimciklerdir birilerinin ekmek kapısıdır . ciddiye almayınız .
×
×
 • Yeni Oluştur...