Jump to content

hardcodeprogram

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  110
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

hardcodeprogram Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • MSN
  hardcodeprogram@hotmail.com
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İstanbul
 • Interests
  Computer Engineering-Software Engineering C C++ PHP C# ASP.NET
 1. hardcodeprogram

  İnancınızı Sarsacak Bir Olay Var mı?

  güzel kıvırıyorsunuz. arkadaş 6. asırda gezegen güneş yıldızların bir yörüngede oldugunu, evrenin genişledigini herkesin bildigini söylüyor. Bende diyorumki, Muhammed peygamber olmasaydı bir fizik kimya biyoloji profesoru olmalıydı boyle iddialı ayetler yazabildi. hadi bunuda cevap verin, Allah bu ayette diyorki, onlar (ateistler darwnistler vs.) milyar nufusta olsalar hepsi bir araya gelse bir sineği dahi yaratamazlar. “ Ey insanlar! (Size) bir misal verildi; şimdi onu dinleyin: Allah'ı bırakıp da yalvardıklarınız (taptıklarınız) bunun için bir araya gelseler bile bir sineği dahi yaratam
 2. hardcodeprogram

  MADEM EVRİM VAR DEDİNİZ

  LoL bizde sizi çok seviyoruz. Dinazorların kuşlara dönüştüğünü söyleyerek dünyanın en ünlü komedyeni bile bizi bu kadar güldüremezdi iyiki varsınız.
 3. hardcodeprogram

  kurandaki 'biz' söylemi

  tamamda eğer bunu sahtekarlar yazsaydı onu kesinlikle "biz" yapmazdı değilmi, "ben" yapmamaları için hiçbir neden yoktu. çünkü tek tanrılı bir din için ayet yazıyorlardı ve bunu tartışmaya bile fırsat kaptırmamak için BEN diye yazarlardı. yoksa düşmanlarını ekmeğine yağ sürmüş oluyorlar bu noktada.
 4. hardcodeprogram

  kurandaki 'biz' söylemi

  Kuran gibi bir kitabı yazarak, dünyaya meydan okudularda boyle bi hatamı yaptılar? "ben" yerine "biz" demişiz tüh, hata yaptık şimdi kimse inanmicak Eğer kuranı Muhammed yazsaydı kesinlikle bu bir hatadır diye o kelimeyi "ben" olarak düzeltirdi.(hani diyorsunuz ya Muhammed arapçayı çok çok iyi biliyordu diye...) Sahte bir peygamber, tek bi yaratıcısı olan bir dinin kitabı için "Ben" diye yazmamaya özen gösterir, hatta tekrar tekrar yazdıgı ayetleri okuyarak hata varmı diye kontrol ederdi. "Biz" kelimesi -Azamet- anlamındadır. bu video yu bi izlemeni tavsiye ederim : http://www.sorul
 5. hardcodeprogram

  MADEM EVRİM VAR DEDİNİZ

  Evrim bir hayalden ibaret. Evrim diye birşey olsaydı; kanatlı veya su altında yaşayan insanların olması yada canlıların %99 unun ucube yaratıklar olması kaçınılmazdı aksine her canlı yapısıyla bir harika görünüme sahip ve kendine özgün bir sanatçı özelliği taşıyor, bu tartışılmaz. Milyonlarca canlıdan bir insanın mı beyni evrildi de düşünebilen, karar verebilen bi canlı insan oldu, ne komik.
 6. evet tesadüflerle ortaya bi şekil çıkabilir, ancak kendini kopyalama özelligine sahip bir şekil imkansızdır. Bu iş bir amaç + akıl gerektirir.
 7. evrimi kabul ettigimizi varsayarsak haklısın canlı birden bu haline gelmemiştir. Ancak ben kendiglinden ortaya çıktıgını iddia ettiginiz o ilk basit canlıyı BOEING 747 ile kıyaslıyorum bugunku kompleks halini değil. bugunku kompleks halini 100 adet uçak fabrikası, 20 adet rafineri, 40 da elektrik santrali desem az olur diyelim. Anlatabildimmi? tesadüfen ortaya çıkacak ilk canlı nasıl da olmusta kendini kopyalayabilme özelliğine sahip olarak meydana gelmis de hayatta kalabilmis, çok mu kolay o ilk basit olabilecek canlıyı üretmek?, zor olmasa gerek demi, oysa durum bunun aksi.. Evrende o hayal
 8. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  -yokolan türler bir dogal seleksiyon ürünüdür- bunu kabul ediyorum, ancak -doğal seleksiyon yada mutasyonlar bir canlıya organ (kanat gibi..) kazandıramaz- bunu demek istedim.
 9. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  sonuç : Ateizmin sorgulamaktan başka bir faydası yok (ona da fayda denirse..) zararları kat kat ağır basıyor. bu kadar tartışma yeterli. nokta.
 10. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  evet kardeş, hatta bu doğal seleksiyon sonunda yeryüzü sularla kaplı olunca, insanlar ortama uyum sağlamak için kollarını çırpacak bir süre sonrada bu kollar kanatlara dönüşecektir güzel hikaye.
 11. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  ben yaşamayı sevmiyorum intihar etmek istiyorum, ancak intihar beni ömür boyu cehenneme sürükleyecegine inanıyorum, bu yüzden bundan cayıyorum buna ne dersin
 12. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  dostum yazdıklarımı yapacak olanlar teistde ateist de olabilir. Burdaki fark kötü niyet olması ve hiçbir caydırıcı nedeni olmaması. Bu maddeleri yazmamın nedeni ateizm bize neler kaybettiriyor beraber görelim diyorum. Teistlerden kötü olanlar için bir engel vardır (hesabını öbür dünyada nasıl veririm diye bi sorar kendine mutlaka aklına gelir) kafasında bir soru işareti vardır, ama kötü niyetli bir ateist için hiçbir engel yok, burda direk bu ateisti kaybediyoruz anladın mı? teistligin verecegi %1 ihtimal diyelim o belki bi kötülük yapmasını engelleyecekti. İşte bu ateizmin tartışılamaz zararl
 13. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  saydıgın adamlar sahtekar olabilir neden olmasın, alnında müslüman yazmıyor ya. Birazda abartmışsın tabi, meyve veren ağac taşlanır normaldir. komunizm lenin in katliamları yeterli olur hepsine diğerlerini saymama gerek yok.
 14. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  walla kardeş herkes senin gibi olsada keşke huzur içinde yaşasak diyoruz bizde. Dünyada okudugumuz her haberin 4 den 2 si cinayet hırsızlık tecavüz olmuş. Ateizm öğretilerek bunun önüne geçme şansımız %0.00001 bile olmaz. Dinle de %100 olmaz belki ama, %50 olur.
 15. hardcodeprogram

  Ateist olmanın topluma faydaları (!)

  dostum sen Erdemli bir insansındır belki buna bişe diyemem ama -insanoglu çiğ süt emmiştir- tüm ateistler erdemlimi olacaktır? HAYIR. o halde insanları bazı caydırıcı sistemlere ihtiyacımız var. Bu caydırıcı etkenler %100 fayda edeceginide iddia etmiyorum fakat %1 faydası olursa bile bu insanlıga kardır. Herkes ateist olsa insanıoglu ölülere imrenirdi emin ol. Evet dinsiz bir hayat yaşayanlar ; -HAYATIN MÜCADELE OLDUĞUNU- sanıyorlar. Bize göre hayat yardımlaşmadır. izle bunu ltfen. : http://www.sorularlaislamiyet.com/subpage....atch&id=213
×
×
 • Yeni Oluştur...