Jump to content

Üçüncü Görüş

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  347
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

Üçüncü Görüş Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

1.460 profil görüntüleme
 1. Kadın düşmanı oldukları halde bunu dürüstçe söyleyemeyen İslamcılar bazı saf kadınları kandırabilmek için kadını kibarca aşağılama metodunu kullanırlar. "Efendim kadın fıtratı gereği narin, duygusal, zayıf..." genelde kadının şahitliğinin yarım sayılması saçmalığını savunmak için bu salakça sözleri sarfederler. Halbuki Kuran'da ilgili şahitlik ayetinde açıkça biri unutursa diğerleri hatırlatsın diye iki kadın şahitlik yapmalıdır diyor. Yani düpedüz kadının gerizekalı, eksik akıllı olduğunu iddia ediyor. Dahası bu ayetin hikmetini(!) açıklayan ilgili Buhari hadisinde de açıkça kadının aklen eksik yaratıldığını o yüzden de şahitliğinin yarım sayıldığını söylüyor. İslamcılar boş boş cümleleri süsleyerek edebiyat yapmak yerine açıkça dinlerinin dediklerini savunsunlar. Kuran'a ve hadislere göre kadın gerizekalıdır, unutkandır, aptaldır, eksik akıllıdır. Kıvırmadan, lafı gevelemeden söyleyin şunu. "Omo oylo domok ostomoyor kodon yorotoloşo goroğo çok doygosol lotof zorof korolgon..."
 2. Üçüncü Görüş

  Türkiyenin %50'si Atatürkçü!

  Koskoca bir yalan. Bu ülkenin yüzde 60'ı bir kere Atatürk düşmanıdır.
 3. Üçüncü Görüş

  Firat kalkani hareketi hakkinda son gelismeler.

  https://www.google.com.tr/amp/www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-pyd-yetkilisi-konustu-esadla-ittifak-uygulanabilir-1713949/amp/
 4. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Var işte doğacak çocukların zekasını ve sağlığını kötü etkiliyor.
 5. Üçüncü Görüş

  Firat kalkani hareketi hakkinda son gelismeler.

  PKK cenazelerini görünce nasıl da rahatsız oldu hümanist-solcular. Bazı salak CHP'liler de hem Atatürk olsaydı bir şehit için Suriye'yi yakardı diyor hem de bizim orada ne işimiz var diyor. Bu ülkenin AKP, MHP, HDP seçmeni gibi CHP seçmeni de koyundur.
 6. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Ne Arap, ne Ermeni, ne Kürt, ne de Rum kanı taşıyorum. Bulgaristan göçmeni ve Türk'üm. Anne tarafım Laz-Çerkes melezi sadece ama sorun değil benim için. Dedem gayet de bir Orta Asya Türk'üne benziyor.
 7. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Gerçekleri söylüyorum. Kürt kadınları çirkindir.
 8. Üçüncü Görüş

  Atatürk'ü kökten silme girişimleri.

  Tarihi MEB kitaplarından öğrenen birisi süzme salaktır zaten.
 9. Üçüncü Görüş

  Esigara

  Yıl olmuş 2017 hala sigara mı içiyorsunuz? Onun yerine bira için çok daha faydalı.
 10. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Irkların varlığının size batan tarafı ne? Solcu-hümanist zırvalara inanmak istediğiniz için mi ırkları inkar ediyorsunuz?
 11. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Kürtler dışında bütün kadınları çirkin başka bir ırk daha varsa o da hiç şüphesiz Alman ırkıdır. Hayatımda hiç güzel bir Alman kadın ne duydum ne de gördüm. Hepsi çok erkeksi ve itici oluyor.
 12. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Emin misin
 13. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Her ırktan güzel ve çirkin çıkabilir elbet. Ama mesela Kürt kadınlarının çoğu çirkindir. Fazla kıllı olmak bir kusurdur. Bu nesnel bir yargı. Kimse görecelilik vs diye kıvırmasın.
 14. Üçüncü Görüş

  Irklar eşit diyenlere

  Abi sen de bir tutarlı ol. Beyaz ten ile ilgili başlığımda beyaz tenli bir kız için adam bıçaklarım diyordun. Burada da bana çekici gelmiyorlar, zencilerin tenini seviyorum diyorsun. Irklar arasında fark yok diyordun; burada da zenciler üstün ırktır, Kuzey Avrupalılar vahşidir diyorsun. Bedensel üstünlükleri olabilir zencilerin. Ama müzikte ne gibi üstünlükleri var ki? Hiç rock, metal gibi alanlarda iyi bir zenci var mı mesela? Ha Michael Jackson bir efsane tabi onun hakkını yemeyelim.
×
×
 • Yeni Oluştur...