Jump to content

Üçüncü Görüş

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  347
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Üçüncü Görüş Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

1.884 profil görüntüleme
 1. Kadın düşmanı oldukları halde bunu dürüstçe söyleyemeyen İslamcılar bazı saf kadınları kandırabilmek için kadını kibarca aşağılama metodunu kullanırlar. "Efendim kadın fıtratı gereği narin, duygusal, zayıf..." genelde kadının şahitliğinin yarım sayılması saçmalığını savunmak için bu salakça sözleri sarfederler. Halbuki Kuran'da ilgili şahitlik ayetinde açıkça biri unutursa diğerleri hatırlatsın diye iki kadın şahitlik yapmalıdır diyor. Yani düpedüz kadının gerizekalı, eksik akıllı olduğunu iddia ediyor. Dahası bu ayetin hikmetini(!) açıklayan ilgili Buhari hadisinde de açıkça kadının
 2. Üçüncü Görüş

  Türkiyenin %50'si Atatürkçü!

  Koskoca bir yalan. Bu ülkenin yüzde 60'ı bir kere Atatürk düşmanıdır.
 3. https://www.google.com.tr/amp/www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-pyd-yetkilisi-konustu-esadla-ittifak-uygulanabilir-1713949/amp/
 4. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Var işte doğacak çocukların zekasını ve sağlığını kötü etkiliyor.
 5. PKK cenazelerini görünce nasıl da rahatsız oldu hümanist-solcular. Bazı salak CHP'liler de hem Atatürk olsaydı bir şehit için Suriye'yi yakardı diyor hem de bizim orada ne işimiz var diyor. Bu ülkenin AKP, MHP, HDP seçmeni gibi CHP seçmeni de koyundur.
 6. Üçüncü Görüş

  Atatürk'ü kökten silme girişimleri.

  Tarihi MEB kitaplarından öğrenen birisi süzme salaktır zaten.
 7. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Ben varken neden dildoya ihtiyaç duysun ki? Eğer karım kendi cinsine de ilgi duyuyorsa bu onun suçu mu? Yumuşak, pürüzsüz bir kadın cildi hoşuna gidiyordur. Kendini bu yönden de tatmin etmek istiyordur. Burada benim yapabileceğim bir şey yok. Belki de ayak fetişistidir. Küçük, yumuşak, bakımlı ve güzel biçimli bir ayak hoşuna gidiyordur. Olamaz mı? Herhalde hiçbir kadın erkeklerin kıllı, kocaman ayaklarından hoşlanmaz. Hoşlananlar varsa da çok küçük bir azınlıktır.
 8. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  İyi de bir insan kendi cinsinden de hoşlanıyorsa bu yönünü de tatmin etmek istemez mi doğal olarak? Zararı bana verir. Gururum çok incinir, çok koyar bana doğal olarak. Hangi sağlıklı erkek karısının başka bir adamın altında yatmasından, terinin başka bir erkeğin pis teriyle karışmasından rahatsız olmaz?
 9. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Eşim bana başka bir kadın önerse onunla hemen boşanırım. Ben öyle Sibel Üresin gibi kadın gavatlarla birlikte olmam. Ama karımı bir kadınla paylaşmayı gavatlık olarak görmüyorum. Sonuçta bir bayandan ne gibi bir zarar gelebilir? Ben başka bir kadınla birlikte olsam karımın beni kıskanması gerekir. Çünkü ikisi de aynı cinsten olduğu için "Acaba benim ondan bir eksiğim mi var" diye düşünür. Aynı şekilde karım başka bir erkekle birlikte olsa ben de öyle düşünür ve doğal olarak kıskanırım. Ama bir kadınla birlikte olduğunda durum farklı. Çünkü bu durumda benim yapabileceğim bir şey
 10. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Hayır. Grup yapmam çünkü o zaman karımı aldatmış olurum. Ama karım bir kadınla birlikte olursa ben bunu aldatma olarak görmem. Ancak bir erkekle birlikte olursa o zaman aldatmış sayılır benim için.
 11. Üçüncü Görüş

  Aile ile tüm bağları kesmek

  İşte bu ya. Aynen katılıyorum yazdıklarına. Lanet olsun aile denen kavramın varlığına! Keşke bu aile kurumunu tamamen ortadan kaldırmanın bir yolu olsa... Her devlet en azından lise çağına gelen çocukların aileden uzak bir şekilde yaşamaları için ücretsiz barınma beslenme giyinme ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamalı. Bu proje gerçek olursa o zaman görün bakalım nasıl sağlıklı ve kaliteli nesiller yetişiyor.
 12. Üçüncü Görüş

  Aile ile tüm bağları kesmek

  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin yurtlarında ücretsiz kalabilir miyim acaba? Kalabiliyorsak eğer ne gibi şartları var imkanları neler bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
 13. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  20 yaşındayım. Toy sayılır mıyım bilmem. Yani hiç böyle bir durum yaşamadım ama hayal ettiğim zaman hiç kıskanasım gelmiyor. Kadın sonuçta bu ondan ne zarar gelebilir ki? Ama başka bir erkeğin pis vücudu benim sevgilim/karımla temas ederse o zaman tabi ki cinnet geçiririm.
 14. Üçüncü Görüş

  Kuzenle sevişme sapıklığı

  Benim bir arkadaşım, oğlum ya da herhangi bir yakınım gay olsun istemem. Gaylere saygı duymuyorum. Benden ırak olsunlar da ne halt ediyorlarsa etsinler. Ama lezbiyenlere saygım sonsuz. Hatta karım biseksüel olursa bundan hiç rahatsızlık duymam. İsterse beni ihmal etmediği sürece bir kadınla da birlikte olabilir. Hiç kıskanmam.
×
×
 • Yeni Oluştur...