Jump to content

ezberbozan*

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  23
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ezberbozan* Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  agnostik ludingirra Sıvı bazlı olmasına rağmen ayette de geçtiği itibariyle yiyecek sınıfına dahil edildi. Çünkü kimse kan içmiyor ancak kesilen hayvanın etinde kalan kanla beraber eti yiyebilir. O nedenle yiyecek gurubuna dahil edilmiş olması normaldir.
 2. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  Agnostik ludingirra İçki içecek sınıfına alınarak yasaklanmış Senin bahsini ettiğin ayet ise yiyecek sınıfına dahil edilenleri yasaklıyor
 3. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  bu yorum sadece agnostik ludingirra ya aittir 6:145 ayetinde bunlardan başka dediği için mi içki yasak mıdır yoksa deyil midir diye soruyorsunuz?
 4. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  Genel bir gözlem belirteyim Arkadaşlar amacınız tartışmak mi yoksa illa da benim inandığım doğru deyip karşı tarafı sizden aşağı görüp dalga geçmek mi? Çünkü verdiğiniz yanıtlar maksadın hiç de tartışmak olduğunu göstermiyor. Eğer bana yazacaksanız medenice yazın. Yok ben bunu yapabilecek kadar ehil deyilim diyorsanız hiç yazmayın.
 5. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  Ben çok eslilige hususunda bir itiraz yapmadım. Bu evliliklerin yaşları konusunda tartışmaya girmenin anlamsız olacağını söyledim. Ayrıca bu çok evlilikler nasıl gerçekleşmiş bir bakın.
 6. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  Ben tarihçi deyilim arkadaşım. Seninle hz muhammed Ayşe ile evlendiğinde 6 miydi 18 miydi tartışması yapacak deyilim.
 7. ezberbozan*

  Ateistler Allaha Neden İnanmaz-İnanmak İstemez-

  Bok ile elma armut gibi meyveleri kıyasa tabi tutmak elmalarla armutları kıyasalmak gibi saçmadır elma armut vesair yemişler ağaç için bir dışkı deyildir ki onları yedikten sonra artık olarak çıkan insan dışkısı ile kiyaslansinlar biri üretim sonucu ortaya çıkan ürün diğeri tüketim sonucunda ortaya çıkan artık.
 8. ezberbozan*

  Kuran'ın Çelişkilerine Örnekler 2

  Soğuttugumuz gibi gibi ısıtmasını da biliriz merak etme
 9. ezberbozan*

  kuranda neden allah ben demiyor da biz diyor ?

  BlackBerry Konudan konuya geçmeyin. Bu şekilde işi içinden çıkamayız O nedenle yazdığınız ayete bu baslikta cevap vermeyeceğim. Öte yandan başkasına boyun eğme sadece bana boyun eğ derken sana kendini büyük görme ki başkasına da büyüklenme diyor. Yani işin özü böbürlenme padişahım senden büyük Allah var demek istiyor.
 10. ezberbozan*

  kuranda neden allah ben demiyor da biz diyor ?

  malta erigi ben hadisleri inkar etmiyorum.sadece kuran ile çelişen hadislerin peygamber sözü olamayacağıni söylüyorum Tatarka Allah gibi konuşmadım. Siz Kuranı okurken tek bir ayet üzerinden konuşarak hep aynı hatayı yapıyorsunuz Kuranda bir konu hakkında konuşacaksınız o konu hakkında mevcut ayetlerin hepsini okumalı ona göre hüküm vermelisiniz çünkü ayetlerin bazıları sebep bazıları sonuç bazıları hüküm bazıları durum bildirir
 11. ezberbozan*

  kuranda neden allah ben demiyor da biz diyor ?

  malta erigi beyefendi ne hakkında yorum yaptığınız hakkında zerrece bilginiz yok. o evlilikler ne zaman yapılmış niye yapılmış içerikleri nasıldı vs...bunları tartışacak deyilim. Kuran üzerinden sorularınıza cevap veririm. Ancak tarihsel olguları araştırarak siz bulabilirsiniz. bunları konuşmaya gerek yok.
 12. ezberbozan*

  kuranda neden allah ben demiyor da biz diyor ?

  Bir tartışma bu üslupta ve bu mantıkta yapılmaz. Adam gibi tartisacaksak yazışalım. Yoksa ne siz ne de ben bu topa hiç girmeyelim.
 13. ezberbozan*

  kuranda neden allah ben demiyor da biz diyor ?

  Deyil. kendini yucelterek insana benden başkasına boyun eğme diyor. Onuru haysiyetini şerefini izzetini koru diyor
 14. ezberbozan*

  İslamda Kadın Peygamber Olamaz

  Uzun uzun cevap yazınca ekleyemiyorum Bunun nedeni nedir
 15. ezberbozan*

  İslamda Kadın Peygamber Olamaz

  savaşlarda kadınların zarar görmesi ayrı biseydir savaşlara kadınların bizzat katılması başka biseydir kelime oyunu yapmanın anlamı yok. haklı çıkmaya çalışmak için deyil tartışmak için yorum yazin
×
×
 • Yeni Oluştur...