Jump to content

Has Kemalist

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  45
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Has Kemalist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

458 profil görüntüleme
 1. Has Kemalist

  Berkin Elvan için üzülmek zorunda mıyım?

  Atılması gereken birileri varsa senin gibi hakaret etmekten başka bir şey beceremeyen küfürbaz ruh hastalarıdır. Yaşım da 20.
 2. Bazı şerefsiz, iki yüzlü, kancık insanlar Atatürk'e olan kinlerini açıkça kusamadıkları için onun yerine kemalistlere ya da İsmet İnönü'ye söverek kendilerini rahatlatırlar. Özellikle AKP çok sık kullanır bu stratejiyi. Atatürk yerine İsmet İnönü'ye söverler. Ama aslında asıl büyük düşmanları, asıl kin duydukları kişi Atatürk'tür. Bu tür yavşak, iki yüzlü Atatürk düşmanları "Biz Atatürk düşmanı değiliz, yalnızca onun putlaştırılmasına karşıyız" diye kıvırırlar. Elbetteki bu koskoca bir yalandır. Bütün AKP'lilerin ve HDP'lilerin hayatta en çok nefret ettikleri kişi Atatürk'tür.
 3. Has Kemalist

  Türkiyenin %50'si Atatürkçü!

  İşte senin gibi Atatürk düşmanları da ben Atatürk'e düşman değilim, sadece kemalizme düşmanım diye kıvırıyor.
 4. Has Kemalist

  PKK ve FETÖ evet diyor!

  Atatürk düşmanı olmadığını iddia eden salak bir AKP'li daha.
 5. Has Kemalist

  Referandum yapılsa, hangi bayrağı seçerdiniz?

  Tabi ki soldaki. Zaten bildiğim kadarıyla Atatürk ay yıldızlı yerine bu bayrağı kabul etmek istemişti ama ömrü yetmedi.
 6. Has Kemalist

  Berkin Elvan için üzülmek zorunda mıyım?

  Ben üzerime alınmıyorum çünkü bu başlıkta ırkçılık falan yapmadım. Aksine ırkçılık yapmış olan Prenses Julie'yi uyardım.
 7. Has Kemalist

  Berkin Elvan için üzülmek zorunda mıyım?

  Batılı bir ülkede Müslüman bir çocuk polis tarafından öldürülse eminim umrunuzda bile olmaz. Hatta kesin teröristtir, hak etmiştir vb dersiniz. Berkin'i sırf dhkp-c'li olduğu için seviyorsunuz. Sizi iki yüzlü yavşaklar...
 8. AKP'liler gibi Kürtçüler de biz kemalistlerin düşmanıdır. Berkin Elvan da basit bir Kürtçüden başka bir şey değildi.
 9. Sen de iyice gözümden düştün bu iletinle. Ben de seni vatansever birisi bilirdim. Resmen PKK'dan hiçbir farkı olmayan Kürtçü, Türk düşmanı bir örgütü savunuyorsun. Zaten Deniz Gezmiş, Mahir Çayan ve Doğu Perinçek gibilerin de hiçbir farkı yok HDP'lilerden. Hepiniz komünizm popülerliğini kaybedince kemalist gibi gözükmeye başladınız. Samimiyetinize inanmıyorum. Kemalizmin sol bir ideoloji olmadığı da son derece açık. Atatürk'ün hiçbir zaman komünizmi hedeflemediği belgelerle sabit.
 10. Atatürk'e düşman olanlar yalnızca dinciler değildir. HDP'liler de Atatürk'ten nefret ederler. Berkin Elvan da mesela bir Atatürk düşmanıydı.
 11. Has Kemalist

  Berkin Elvan için üzülmek zorunda mıyım?

  Etiler, Bebek, Nişantaşı solcuları nereden bilsin tabi HDP'lilerin nasıl pislik insanlar olduklarını? Hepsini alıp şöyle Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Bağcılar, Esenler gibi bir yerde yaşamaya mahkum edeceksin. Orada HDP'li itler bunların parasını gasp etmeye kalksın, durup dururken laf atıp sataşsınlar da o zaman görürüz bunların hümanizmini. Ha tabi bunlar başa gelebilecek en masum olaylar. Prenses Julie sen de abartıyorsun bütün Kürtler aynı değildir. Fethi Sekin de mesela bir Kürt'tü ve ne kadar mert, yiğit bir insan olduğunu belirtmeme herhalde gerek yok.
 12. Has Kemalist

  Berkin Elvan için üzülmek zorunda mıyım?

  Öldürülen kişi İslamcı bir terör örgütünü savunan birisi olsaydı eminim umrunuzda bile olmazdı. Hatta herhangi bir terör örgütüyle ilişkisi olmayan normal AKP'li ya da Ülkücü bir ailenin çocuğu ölse ona da üzülmezsiniz. Berkin Elvan'ı sırf sizin terör örgütünüzü desteklediği için seviyorsunuz.
 13. Birkaç aydır hiç beyaz ekmek yemiyorum ve bu şekilde kendimi daha tok, dinç ve sağlıklı hissediyorum. Beyaz unla yapılan şeyler aslında insanı doyurmuyor, hatta daha da çok acıktırıyor. Bence beyaz un, insanlar daha çok acıksın ve daha çok tüketsin diye icat edilmiş bir zehir. Beyaz un yemekle dışkı yemek arasında hiçbir fark yok bana göre. Siz de beyaz un yerine tam buğday, kepek, çavdar vb tüketin ve farkı görün.
 14. Has Kemalist

  "Avrupa İslam'a hamiledir"

  Ben de onu kastettim zaten. İran, Rusya, Çin, Japonya falan.
 15. Said-i Kürdi'nin bu sözünü eminim birçoğunuz duymuşsunuzdur. Tam da nokta atışı yapmış. Bence bu Said çok cahil olmasına rağmen zeki bir insandı. Günümüzde olan da bu. Avrupa boğazına kadar İslam bataklığına saplanmış durumda. Ha boğuldu ha boğulacaklar. Ama bence bu çok iyi oldu. Sonunda bu batı tabusu yıkılacak. Artık medeniyet merkezi batı kabul edilmeyecek. Doğu gümbür gümbür geliyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...