Jump to content

CinleriGorenAdam

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  326
 • Katılım

 • Son ziyaret

CinleriGorenAdam kullanıcısının paylaşımları

 1. Metafizik neymiş, kime ne yararı varmış peki?
 2. CinleriGorenAdam

  Sıcak iklimlerde ergenliğe erken mi girilir?

  Oksitosin arttıkça bağlılık da artmaz mı? Yani aldatılmaların az görülmesi beklenmez mi?
 3. CinleriGorenAdam

  Kendi şarabını yapan var mı?

  Geçen günlerde kendimi pek meşgul edemiyordum, bir de kız arkadaşımdan ayrıldım.. Aynı zamanda öğrenciyim, biraz masraflı bir öğrenci, üstüne bir de alkol almak isteyince insanın iyisini aramak gibi bir lüksü kalmıyor. Yani daha iyi alkol almak için başkalarından para isteyecek değilim..
 4. CinleriGorenAdam

  Kendi şarabını yapan var mı?

  Alkol çok pahalı, Arkadaşlarla rakı içelim dedim, 35lik fiyatı 70TL, 70lik 125TL 125 liranın 95 lirası da vergi üstelik.. Yine ucuz şaraplara kaldık litresi 27 liradan hayatı geçiştirmeye çalışıyoruz.
 5. CinleriGorenAdam

  Zamanda yolculuk yapma yeteneğim var.

  Arif Işık Her türlü halı, kilim, travel
 6. CinleriGorenAdam

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Çift sayı olup 2 nin üsleri olmasa bile işlem çok karmaşıklaşıyor. Ve sadece çift köklü bir sayı olmadan çıkıp, puanlamayı yapmak kafa karıştırıcı hale geliyor. 6 takım diye düşündüm. İlk turları kazanan 3 takım olur. Sonra bu 3 takım kendi aralarında şampiyon olmak için yarışırlar, heralde bu sefer skor sistemi devreye girmek zorunda olur, çünkü sadece kazanmak ya da kazanmamak ile gidilirse beraberlik ortaya çıkar. O yüzden ben bunun sağlıklı bir soru olduğunu zannetmiyorum.
 7. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Önceden de özelden birkaç şey sormuştum aslında, ama onların tarihi geçti. Ben yeni bir başlık altında mesaj attım özelden.
 8. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Kocaelinde okuyorum, şu sıralar okumak sayılmaz, kafama estikçe okula gidiyorum o kadar.
 9. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  @anibal Anibal yakınlardaysan yüzüme küfretmen ve yakından fırça yemem olası mı?
 10. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Ben farklı kızlarla konuşurken utangaç buluyorsam, yatırımcıdır gibisinden, çok artislik yapmıyorum, kendimden çok daha az bahsediyorum. Ama övülmek isteyen seçici varsa götünü çok kaldırmamaya çalışıyorum, kendimi hafiften överek. Aa öyle mi, ben de böyleyim havasında. Gelecek planı herkes yapar. Bir olay olmuş gibi varsayıp, üzerinde paragraflar yaratmak gibi bir şeyse hayalperest oluyorlar, ben şu ana kadar öyle anladım. Normal insan sonuçta, ezik olmadan konuş, dün 2 kız 2 erkek oturuyorduk. Benim erkek arkadaş pek bir pasif, karım da çok konuşkan değ
 11. CinleriGorenAdam

  Kendi şarabını yapan var mı?

  Aksi iddia edilmiyor zaten de. Şu sıralar haftada 4-5 gün içiyorum. Gerçekten zararlı, spor verimini de etkiliyor az çok.
 12. CinleriGorenAdam

  Matematik Soruları Paylaşalım

  2 takım = 2 üzeri 1 - 1 maç 2 üzeri 2 takım = 2 üzeri 2 - 1 maç ... .. 2 üzeri 11 takım = 2 üzeri 11 - 1 maç =2047 Şık mevzusunu anlamadım hala.
 13. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Dedim madem açık ilişki yaşıyoruz, hepsini anlatsana, kocacım dediğini, çocuk hayalleri kurduğunu, o herif de bilsin bunları bakalım sana karşı tavrı değişiyor mu dedim. Umarım ders çalışabilirim, kayan tüneli keşfettik falan ama, bir senem ve burslarım heba olmasın.
 14. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Bu yaşadığım ilişki yüzünden ilişkilere karşı soğuyorum sanırsam. Dün yine bir kavga, gece gitar çaldım, alkollüyüz, çomarın biri gelmiş, benim karımla kankası kapıya çıktılar, onlara bile bağırdı herif. Kalkmadım ben, ardında, sen erkek değilsin, olgun değilsin diyor. Dün 4 kişiydik 2 kişi bana hak verdi, çıksam kavga edicek diyorum, zaten erkek sesine geldi, siz kızlar çıkınca bağırır gider dedim. Dövse bizi haberin olmaz diyor. Ardından kavga uzadı, niye senleyim, playboyla olabilirdim, zengin biriyle olurdum diyo. Benim gibisini bulamazsın diyor, neyi
 15. CinleriGorenAdam

  Matematik Soruları Paylaşalım

  2 takımda 1 eşleşme 2 üzeri 2 takımda 4 2 üzeri 3 te 1 ... .. . 2 üzeri 11 de ise 4 üzeri 10 eşleşme yapar
 16. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  @anibal O gece 3lü dönmedi, ama yavaş bir seks başlattım, iyi gidiyordu baya ayarlıyordum falan sonra duvara dayadım, devam ediyorum derken, kıçına vurdum bi tane. Tabi arkadaşı yatak odasında, benimki duyar diye kızdı, moralim bozuldu dedi, çıkarttırdı. Ben de ısrar etmedim. Ardını isteyeceğini biliyordum, sonra 2 kere mastürbasyonla boşaldı. Bana da 1 tane lutfetti kendisi. Sonra kocacım deme sıklığı arttı. O arkadaşı sevgilisi aldattığı için ayrıldı. Ona moral olsun diye gitmiştik. Ve o kızla da baya anlaşıyorum, seviyor benle konuşmayı. Gecenin öğ
 17. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Hiç alakası yok, tanıdık sayabilirim 7-8 tane. Yetiştirilmen çok etkili, genlerin zaten temeli atan şey.
 18. Bu gerçekten böyle mi oldu, soma konusunda başka neler diyebilirsin?
 19. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Bu kısmen doğru, arkadaşlarım da az çok diyorlar, yapacaklarını ya da yaptıklarını niye bilinçli düşünüyorsun diye. Takma kafana yaşa diyorlar, ama ben şuan birkaç sene önce başlamış olmam gereken öğrenme sürecindeyim, bilinçli üzerinde düşünüyor olmam bu süreci hızlandırıyor gibi geliyor bana. Ayrıca kızın kafasındaki mükemmel kişi değilim, o oldurmaya çalışıyor o ayrı. Artislik de yapıyorum, ters de çıkıyorum, ona benzer de davranıyorum. Rol yaptığım çok azdır, ama yalan söylüyorum, bunlar beni çok kurcalamıyor. Hanımköylü ya da kılıbık da hi
 20. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Bu olmadı sanırsam, bugün onunla konuşurken ayaküstü kızıştı avuçladı benimkini. Uğraşıcam yine, ama yarın threesome olabilir gibi, benim kız arkadaşımın en yakın kız arkadaşı sevgilisinden ayrıldı. Yarın o kızda kalıcaz üçümüz, Benim kız, onunla biseksüel yapmayı düşündüğünü belirtmişti bana. 3'lü olunca ne değişecek, daha mı erken boşalıcam ?
 21. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Dün gece benimle ses kaydıyla konuştu, komünizmin güzel bir hayal olduğunu ama hayal olduğunu söyledi. Kamuda türbanı beğenmediğini ama özgür kalması gerektiği şeklinde düşünmeye başladığını dile getirdi. Liberalleşmeye başladığını da belli etti, ben de ona katıldım haliyle, görmemiş izmirli kız halinden çıkmaya başlıyor gibi. Bebeklerimizi de daha az konuşturuyor, ama benden ilgi bekliyor, bebeğimizle şarap içip yıldızları izleyeceklermiş sen de gelir miydin diye soruyor. Bir kere pinti dedi, ona hediye falan mı alsam tasma dışında.
 22. CinleriGorenAdam

  SADECE ATEİSTLER

  2 senedir merak ediyordum, belki bu merakımı giderir birisi.
 23. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Benim kız arkadaşım sınıfta kalacak, işe girme fikri düştü aklına, cafe ya da barda. Yapma demek yerine fırsat mı sunmalı? Onun çevresini genişletmesine izin verdikçe,(vermeli miyim?, ki vermemek eziklik aslen) yine ona daha fazla hükmetmeye nasıl devam edebilirim. Şuan çevresinde gerçek anlamda benden başka erkek yok. Bu yüzden bir hayli rahatım.
 24. CinleriGorenAdam

  Aşkın matematiği

  Erkek kendi kadınını nasıl yapar, geçenlerde bahsettiğin şekilde kadının erkeğinin zevkine göre şekillenmesiyle mi? ~Dışarı çıkacakken sence ne giysem diye sorması, ~Hangi renk ruju süreyim demesi, ~Ya da daha önceden hiç ilgilenmemiş olduğu bir alanla ilgilenmeye başlaması - erkek arkadaşının ilgi alanı olduğu için- Tarzı örnekler midir bahsettiğin şey?
 25. CinleriGorenAdam

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Dün de tartıştım, şaraplar senden artık dediğimde, sen ne ısmarladın ki dedi ben de otobüs kartına 20 lira attım demiştim. Pinti dedi, hayatımdaki en pinti sevgilimsin dedi. Hiçbir sevgilim böyle yapmadı falan. Yarım saat sırf fırça yedim. Şarap aldı bana, beraber içtik, hala laf sokuyor tabi, ben normakde hiç pinti değilim, arkadaşlarıma da sen ısmarla dediğimde hayır derlerse üstelemem, evet derlerse bidahakine ben ısmarlarım. Karşılıklı olmasına da pek dikkat etmem, genelde karşılıksız da ısmarlarım, neyse, kız beni ilgilendirmez bana karşı pintisin dedi. Şarap bitti yumuşadı, 2
×
×
 • Yeni Oluştur...