Taykob

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  76
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Taykob Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

369 profil görüntüleme
 1. Yeni bir meslek doğuyor Deve Oto Yıkama Araç başı 50 TL Açıklama: Muhteşem deve sidiğiyle mükemmel temizlik. Evet bu mubarek sidikle arabanızı temizlemenin dışında nazar, kaza ve belalara karşı da koruyoruz. Ayrıca arabanızın yıkanmasını beklerken sebillerden ücretsiz bir şekilde deve sidiği içebilirsiniz. DEVE OTO YIKAMA NOT: İSLAMİ ŞARTLARA UYGUN ARABA YIKANMAKTADIR.
 2. Sen muhtemelen yüz yüze bir konuşmada cümle bile kuramazsın. Senden daha fazla ayeti ezberimde taşıyorum. Sorduğum sorulara cevap bile vermiyorsun. Hayatın copy, paste yazık.
 3. Priligy kullan dostum.
 4. İkiside müslüman işte çıksınlar işin içinden artık sidik mi içerler, sinek mi yerler, kadınları sünnetmi ederler bilemem
 5. Ya anlamadığım Allah siz anlayasınız diye arapça gönderdik diyor ve bu denyolar anlıyamıyor, üstüne tartışıyorlar. Yok kuran okuma metodu varmış, yok herkes anlayamazmış. Kendikerinide çok akıllı gösteriyorlar deli oluyorum. Ateistlerin izleyip yüzünde tebessüm ettiren bi tartışmaydı. Devenin sidiğini içmeliydi bence.
 6. Emre bana gözle görünmeyen bi canlı bilgisi ver kurandan. tardigrad dedim muhtemelen ne olduğunuda bilmiyorsun. Şuan var olupta bizim göremediğimiz bir canlıdan bahset.. O mucizevi kitabın mutlaka bahsetmiştir. Cin min, melek kelek saçma sapan ıvır zıvırdan bahsetme....
 7. Yanlış soru olurdu.bence neden bu kadar sadistsin diye sorman daha doğru olurdu.
 8. Tanrıyla iletişim kuranazsın çünkü yok. Ama merak ettim iletişim kursan İlk sorun ne olacaktır merak ettim.
 9. Cin, melek, kelek, insan anladık peki allahın tardigradları neden yarattı? Bide onu açıklasana kitap ne diyor?
 10. Biz müslümanız, o haram, bu haram deyip herşeyi yapmak.. Çünkü biliyorlar kitabın ne kadar saçma olduğunu bir o kadar da koyuna hükmettiğini. O yüzden bunu iyi kullanıyorlar.
 11. Ben müslüman gibi görünen bir çok zengin ateistin olduğunu düşünüyorum.Bu da karakter meselesi...
 12. sana burada mantıklı açıklamalar da yapılsa ikna olacakmışsın yaklaşımındasın. Olmayacaksın. Sen inanmaya bahaneni bulmuşsun. Termodinamik izin vermiyordu o halde tanrı. Bi insanın alternatifi, ilk seçeneğinden bu kadar uçuk olur mu. Okula gidemedim, o halde masal dinliyorum evde. Yine aynı kibir, yine bir insan 70 yıllık hayatı ve zar zor binlerce yılda birazcık geliştirdiği beyniyle kaç milyar yıllık evreni, yine kendi gelişmekte olan bilimiyle termodinamiğiyle açıklayamıyor ve anlayamıyor diye o halde tanrı diyoruz. Güzel. Bilgi ve enerjinin kökenini bilimle açıklamaya çalışırken bir anda tanrı gibi soyut bir fikre nasıl geçebiliyorsunuz. Ben de bunu çok merak ediyorum.
 13. Bu müslümanlarda mantıklı konuşan kimse yok mu? Amacınız ne abi neyi ıspatlama çabası bu? Bunu okuyunca imana mı geleceğiz? Nesiniz abi siz? caner taslaman tipinde insnalar türedi bu aralar. 'Bilim ve din'. Arkadaşında dediği gibi bilim sonunuz olacak.Şimdilik pişkinlikle kıvırmaya devam edin.
 14. Hahahah aynen öyle oluyor.Çabuk tövbe et annem demişti bana. Gönlü olsun diyede etmiştim Zor bi durum gerçekten.
 15. Zamanla geçecektir. Bende aynı şeyleri yaşadım. Namaz kılarken, oruç tutarken, peygamber sünnetlerini yaparken tek yapmadığım kuranı okumaktı.Sonunda nişanlım sayesinde kuranı da okuyarak beynimi yiyen, uyuşturan bu din parazitinin saçmalığını gördüm.Araştırmaya, okumaya devam et. Arkadaşında dediği gibi bu boşluğu bilgiyle doldurabilirsin. Ben 1 yıl içinde bu hale geldim. Çokta rahatladım.Artık bu yobazların sözde dindarların palavralarını daha iyi anlıyabiliyorum.Ayrıca Sülalemde şuan ateist, dinsiz adam olarak biliniyorum. Bu süreçler zor geçiyor. Annem ağlıyor falan ama yapacak bişey yok.