jumanjii.35

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  113
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

jumanjii.35 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

140 profil görüntüleme
 1. nihilist. hedonist. çalışmam. keyfime bakarım. bahisle ilgilenirim. insanın olmadığı bir doğada yaşamak için çalışmalarım sürüyor. son nefesimi bu beton yığınlarının altından vermeyeceğim. umarım. tek dileğim.
 2. belki faydalıdır?
 3. sana mı sorucaz ln keko. lakırtıya geldim var mı?
 4. çok mu fifi bize inanıp inanmamaları?
 5. sktir len skerm fetönüzü yvşaklar
 6. ee diğerleri? (: 4 resim var orada?
 7. bu arada devlet demişken yok değil mi öyle bir risk? şuan ki çağdaş devletimize baya zıt şeyler yazıyoruz sorun olmasın daha sonra? ayrıca evet türbanlı fantezim var benimde. nasıl olmasın yani şimdi buraya resimler atıcam tövbe bismillah.
 8. ben onu kastetmedim. forumda uzun süreler kalan üyelerin giderken iletileri siliniyor mu çünkü bazı forumlarda var bu, adam yıllarca yazmış, bir konuda yönetimle ayrışıyor bütün iletiler de onunla beraber gidiyor.
 9. bunların bu forumda ne işi var daha önce de konu açtım söyledim bu beynsizler neden yazıyor burada, neden forumun seviyesini düşürüyorsunuz SAYIN EDİTÖRLER? ya birazcık şu isminizi koruyun be kardeşim yol geçen hanı gibi inanamıyorum ya.
 10. hocam, her insanın yanında bir cin olduğu söyleniyor, hanımlan cinsel sex yaparken de yanımızda mı acaba? eğer yanımızdaysa çeşitli pozisyonlara girersek ayıp olmaz mı hayvana? cevabınızı bekliyorum
 11. her halta ateyistler cevap versin ne güzel. biz bişey sorunca gülü gösterir kargayı gösterir dağı taşı gösterir. güzel iş. bütün bilimsel bilgileri biz verelim herife bişey sorunca 'bak kuş bilen göğe bakarak su içiyor' der.
 12. bulduk bi malzeme oynayalım hadi. * içimizde cin varken hanımımızla cinsel yakınlaşırsak hanımım beni aldatmış olur mu?
 13. ee dostum, beyinsiz atatürkçüler, kemalistler, güçlü laik ordu ve kurumlar, bu günleri görseydi de bunlar bu kadar güçlenmeseydi. adamlar nerelerden ne badirelerden ülkenin tüm kurumlarının içine girdi. yaptırmasaydınız değil mi? 2002 öncesi tsk dahil bütün kurumlar bizdendi, hepsi düştü gitti. düşmeseydiniz arkadaş, mal mal izlediler bunların güçlenmesini. e şimdide adam çıkıp aksırıp tıksırıp morarıp istediğine bağırıyor istediğini tehdit ediyor. yapar. ben olsam bende yaparım. o kadar yollardan geçmişler keyfini de sürerler. eşek olmasaydı 2002 öncesi tüm atatürkçü kesim de bugünleri görebilseydi, ona göre önlemini alabilseydi. şimdi adam çıkıp morarırcasına bağırıp çağırıyor kafa kopartacağız bile diyebiliyor. hakkıdır. helal olsun.
 14. bi merkelde trudeaudan trumptan bunu duyduğunuzu düşünsenize kafasını kopartacağız :S tabi yani oralarda ki hikayeler ayrı ama, şunu söylerler mi sizce? fark kalite farkı. bunların içgüdülerinin diplerinde ışid var, çok zorlayınca çıkartıveriyorlar hemen. aynı bunlara oy atan kitleler gibi