Jump to content

teyyamo5

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  93
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

teyyamo5 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

381 profil görüntüleme
 1. teyyamo5

  Cinlerim var

  Kafayı yemişsin lan. Acilen doktora git. Hocayım cinlerim var falan deseydin yedi sülalene söverdim.
 2. teyyamo5

  Sorgulamak ve Merak Duygusu

  Bu aralar herkes sorguluyor.Ama basit sorular neden yaratıldım felan.
 3. teyyamo5

  ışid Hakkında Muslümanmı, kimlerdir, amaçları

  Beyler ışid müslüman mı değil mi, ben şahsen bilmiyorum.Bildiğim şu : Işide etek giydirdiler tıklayın görün o komik halleri,kadın kılığına girip savaştan kaçıyorlar.
 4. teyyamo5

  İbadetin Anlamı Köleliktir.

  Aynen öyle haklısın birader. Şair de böyle demiş,tıkla oku.
 5. teyyamo5

  KADIN DÖVÜLÜRMÜ? DÖVÜLMEZMİ?

  Kadınları döven o aptal güruh ''müslümanlar'' dır.Özellikle de muhafazar olanları.Bunları kendinde bir hak olarak görmektedirler. sırf bu yüzden müslüman coğrafyaların kan ağlaması, üzüldüğüm bir durum değildir.Bir kütüphanenin müdürü olmak, müslüman bir devletin başkanı olmaktan daha onur vericidir
 6. teyyamo5

  ışid Hakkında Muslümanmı, kimlerdir, amaçları

  Birader, neden hristiyan terör örgütü yok, ya da neden yahudi terör örgütü yok ? bir düşün yani. Işidi falan geç mısırda ve türkiyede faaliyet gösteren müslüman kardeşler örgütü bile bir terör örgütüdür. Çünkü onlar kutub dedikleri adamın inanışındalar bu inanışa göre dünyadaki müslümanlar ''müslüman gibi görünüp,aslında müslüman olmayan '' devletlerde yaşıyorlar.yani bu görüşe binaen türkiye ve diğer müslüman ülkeler de hedef. ışid ve birçok islami teröristler türkiye halkını da katlediyor bundan dolayı.ülkemizde özellikle sol kesimi hedef alan bu örgütlerin, yönetimle bir bağı bulunursa ne yapacaksınız ? Ne zaman aklınız başınıza gelecek ? az araştırın aq.
 7. teyyamo5

  Muhammed ayı nasıl 2'ye böldü ?

  Uygulama noktası, olayı herkesin aynı şekilde görebileceği bir mesafeye konumlanmış Çünkü uzaklık arttıkça detaylar azalır.
 8. teyyamo5

  Muhammed ayı nasıl 2'ye böldü ?

  Doğru yer ve zamanda fotodakilerden daha iyilerini yapabilirsin.Yanılma ihtimalin yok çünkü olay geometri.Bu her topluma uygulanabilir demedim ki?Mesela şöyle de olur; Bazı peygamberler de rutin doğa olaylarını ''tanrının afeti'' gibi gösterip prestij yaptılar. o dönemlerde astronomi günümüzün aptal burçlarından ziyade zaman kavramını ve rutin doğa olaylarını inceliyor.Bilginin olmadığı bir toplumda da afetin önceden haber verilmesi, haber verene ilahi bir kişilik yüklüyor. Ya da diyelim ki firavunsun halkın gözünü öyle bir kapatırsın ki,öyle zincirlere vurursun ki düşünmeye bir an bile fırsat bulamazlar.Bu nedenden ötürüde hiç sorgulamazlar, kendilerine söylenilen herşeyi doğru kabul ederler.Firavun düz bir insan olsada denilene inanıp ona tanrı derler. Çünkü biz kadim mısır medeniyeti derken yanlış diyoruz.Kadim mısır teokrasisi denmeli.Bilgi mısırda çok ilerideydi ama Piramidin üst kısımlarında.%99' u zincire vurulmuş halkta değil.Sonuçta tanrı kabul ederler.Ya da bir akşam kapın çalınır,kapındaki tanımadığın kişi ''mehdiyim'' der ve sana birşeyler satmaya çalışır.Sen de şöyle düşünürsün; ''Bir çorap almaktan birşey olmaz.gecenin bir vakti sıkıntı çıkmasında'' der alırsın o çorabı, alıyorlar da...yani sonuçta o dilenciyi ''mehdi''kabul edersin Doğaçlama yani.
 9. teyyamo5

  Muhammed ayı nasıl 2'ye böldü ?

  İllüzyon konusunda hala ısrarcıyım.Lakin diğer dediklerin çok doğru.Orijinal islamda kafa kesmeler,insan taşlamalar,kırbaçlamalar gibi snuff hareketler bir hayli fazla.
 10. teyyamo5

  Muhammed ayı nasıl 2'ye böldü ?

  Bu fotolar mesela.Bu mantığı gece yaparsan kimse farkedemez.
 11. teyyamo5

  Muhammed ayı nasıl 2'ye böldü ?

  O zaman forumdan üyeliğini sildir Ciddi birşeyler konuşmaya mı geldin yoksa lakırtıya mı ?
×