Jump to content

Beşar Esad

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  19
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Beşar Esad Hakkında

 • Derece
  Member
 1. Afrin olayı

  İyide niye vurdu o zaman Esad'ın üssünü geçen sene? Rusya savaş gemisini getirdi taa Karadeniz'den. Zaten rusya olmasa Işid çoktan Şam'ı ele geçirmişti. Açın geçmiş haritaları bir bakın. Neredeydi senin ABD?
 2. Afrin olayı

  Gürcistanı ve Kırımı nasıl işgal etti o zaman? ABD'nin veya NATO'nun çıkarı yokmuydu oralarda?
 3. Afrin olayı

  Rusya ortadoğudaki kalesini kaybetmek istemez.
 4. Afrin olayı

  Rusya yapar. Eminim. Ayrıca, İranı ele geçirse nasıl yaşayacak orada Amerika? İran 80 milyonluk, köklü bir devlet geleneğine sahip. Yanı bir ırak, suriye olmaz iran. Öyle elini kolunu sallayarak dolaşamaz oralarda ABD askerleri.
 5. Atom bombasını kullananda ABD oldu.
 6. Afrin olayı

  Tamam. Madem oradaki petroller Rosneft'e akıyor, terketsin o zaman orayı. Işide karşı zaten Irak ordusu savaşıyor sahada ve canını okudular. Şuan ırakta ışid varlığı kalmadı. Ama ABD 20 yıldır orada kalmakla ne yapmak istiyor? Suriyeyle bir derdi falan yok diyorsun. O zaman Suriye ordusunu vuran israil jetleri ve ABD uçakları izini benden mi aldı? Madem bur derdi yok oradaki tek derdi ışid, silahları pyd den alıp esada versin. 7 yıldır bir ışidi bitirememiş, ben bu ABD ye iyi niyetli bir şekilde orada olduğunu kimse söylemesin. Ha orada ki iran varlığını kendine bir tehdit olarak görüyor diyebilirsin. Müslüman kardeşler de aynı şekilde. E madem ABD nin iranı bir gecede dümdüz esecek gücü var, bir ültimatom versin irana, iranda hemen çeksin askerlerini veya hizbullahı oradan. Aynı seyi katara da yapsın. Hiç uğraşmasın pyd ile falan.
 7. Afrin olayı

  Çıksın sallasın o zaman Suriye'ye. Rusyadan çekiniyor olmasın?
 8. pek bilinmeyen bir hitler

  Osmanlı nerede soykırım yapmış? O zaman ermeni soykırımı doğru.
 9. 4 bin yıl önce Anadolu da kadın hakları

  İslamı yeryüzünden silmeden bu dünyadan bir bok olmaz. İslamı yaşatan bir dünyanın benim gözümde değeri yok.
 10. İSTİKLAL MARŞI.

  Tayyip islam cumhuriyeti marşı yazılacak. Tayyip halife, Türkiyede islam devleti olacak. %99u müslüman ülkenin sonu şeriattır.
 11. türk milletin zekasını daha net gördüm

  Atatürkün bir hatası var. Oda erken ölmek. Atatürk biraz daha yaşasaydı, islamı Türkiyeden silecekti. Türklerin çoğu dinsiz olacaktı. İslamı yeryüzünden silecek bir lider lazım.
 12. Theresa May: “Bu şeytani ideoloji İslam değil”

  Ne o zaman? Kim o zaman bunlar? Bu insanlar bu katliamı islam adına yapıyorlar. Theresa May, kuranı açıp okusa böye bir laf etmezdi mesela. İnsanlık islamın nasıl bir din olduğunu görmeli. Ama ingilterenin başbakanı bile öğrenememişse, insanların suç ne ki? İslamı yeryüzünden silecek bir lider lazım. Ancak o zaman insanlık gerçekten gelişmiş denebilir. İslamın olduğu dünyadan bir bok beklemeyin.
 13. Tayyipin Sonu Geldi

  Bok gidici. Müslüman halkları Tayyip gibiler yönetir. %99'u müslüman ülkeden bir bok olmaz.
 14. RTE:İslam güncellenmeli

  Bence güncellenmesin. Nereye kadar üzeri örtülecek gerçeklerin? Artık insanlık gerçek islamla yüzleşmeli. İslamın ne kadar boktan bir din olduğu ortaya çıksın.
 15. İtalya'da Berlusconi ile merkez sağ ittifakı kazandı

  Berlusconi mafya zihniyeti sapık bir adam. Nerede hırsız, üçkağıtçı adam varsa prim yapmaya başladı. İnsanlık çok kötü bir yere gidiyor.
×