Jump to content

Beşar Esad

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  31
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Beşar Esad Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Beşar Esad

  İntiharın eşiğindeyim

  Aşırı utangacım insanlarla konuşamıyorum girdiğim ortamlarda hep alay ediliyorum dışlanıyorum çok pasif özgüvensizim kendimi diğer insanların yanında çok değersiz hissediyorum akrabaların yanında kalabalık ortamlarda bir köşede mal gibi oturuyorum konuşmasını bile bilmiyorum dış görünüşüm bok gibi dışarı çıkasım bile gelmiyor zaten kaç yıldır evdeyim hiç arkadaşım yok kimse benimle arkadaş olmuyor bok gibi suratım var bir sürü fiziksel sorunum var kendimi çok değersiz hissediyorum aşırı duygusalım hassasım hemen ağlarım çabuk pes ederim tüm bunların yanında beceriksizim elimden hiç bir iş gelmiyor hiçbir konuda iyi değilim kendimi çok ezik hissediyorum nefret ediyorum kendimden ben dünyanın en ezik insanıyım uzun zamandır intiharı düşünüyorum ama silah olmadan yapamam silah bulduğum zaman 2 saniye bile düşünmeden kafama sıkıcam
 2. Beşar Esad

  Hergün ağlıyorum lütfen yardım edin

  Çok kötü hissediyorum kendimi bunun sebebi fiziksel görünüşüm insanlar benimle hep alay etti lise yıllarımda. Başarısız biriyim hiçbir konuda yeteneğim yok bu sene üniye gideceğim ama hiç çalıştığım yok zeki birisi değilim. 1 2 tane arkadaşım var sadece ama onların yanindada kendimi çok ezik hissediyorum. İyi niyetli utangaç özgüvensiz birisiyim dış görünüşümdende nefret ediyorum. 170 beyaz tenli sivilceli birisiyim hiç kız arkadaşım olmadı. Çok çekingenim insanlarla konuşurken utanıyorum bıktım böyle birisi olmaktan. Sanki hiç düzelmeyecek hiçbir zaman iyi olamayacakmışım gibi geliyor. Her gün ağlamaktan bıktım hergün ezik hissetmekten başarısız ezik özgüvensiz olmaktan bıktım. Nasıl düzeleceğim? İnsanların benimle alay etmemesini saygı görmeyi kız arkadaşın olmasını bir başarım uğraşım olmasını istiyorum. İçimdeki eziklik duygusu beni yiyip bitiriyor. Ço kötüyüm çok.
 3. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Peki Fransa neyin sömürgeciliğini yapmak istiyor Petrol ve doğalgazın mı? Almanyanın İngilterenin çıkarları yok mu orada?
 4. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Bu tehditleri Pyd ile ortadan kaldırmayı düşünüyor amerika. En başından beri esada karşı bir amerika gördük. Ha amerika Rusya savaşa dahil olmadan önce Esadı kolaylıkla devirebilirdi aslında. Ama yapmadı. Daha sonra Rusya yerleşti Suriyeye. Belkide diğerlerini esaddan daha büyük tehdit görüyordu haklısın.
 5. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Esad abd için en büyük tehdit diyorsun ama vurmak istemiyor diyorsun. Vurmak ister ama Rusya dan çekiniyor bence.
 6. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Sende abartıyosun. Savaş öyle kolay bişey değil böyle basit bir olay yüzünden Rusya ve ABD neden savaşsın. Zaten istediklerini alıyorlar Suriyeden.
 7. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Rusyanın karşılık vereceğini anlayınca korktu Trump
 8. Beşar Esad

  Bıktım ezik biri olmaktan.

  Bugün spora yazıldım ama o adamla konuşurken bile eziktim. Kendime güvenmiyorum insanları hep kendimden üstün görüyorum. Kendimi sevmiyorum dış görünüşümü sevmiyorum. İnsanlara kendimi ezdiriyorum hep.
 9. Beşar Esad

  Bıktım ezik biri olmaktan.

  Herkese merhaba 18 yaşındayım normalde üniversiteye gitmem gerekirdi ama puanım düşük olduğu için gitmedim. Gerçi şimdide çalıştığım yok yine düşük bir puan alacağım. Hiçbir konuda iyi değilim her konuda başarısızım kendimi çok ezik hissediyorum. İnsanlarla konuşurken çok çekiniyorum benim ezik olduğumu hemen anlıyolar. 1 tane arkadaşım var ama oda üniversiteye hazırlanıyor her gün dershaneye gidiyor. Benim hiçbir şey yaptığım yok. Dış görünüşümüde hiç sevmiyorum. Çok çekingen bir yapım var kendime hiç güvenim yok. Bıktım artık. İnsanların karşısında ezilmekten çekinmekten başarısız biri olmaktan bıktım. Kendimi çok ezik hissediyorum. Bıktım artık bu hayattan.
 10. Beşar Esad

  Afrin olayı

  ABD ihvan hareketini bir dönem kullandı. Ama tutmayınca, Katar'a düşman kesildi. Ama Katar ve Türkiye hâlâ ihvan hareketini desteklemeye devam ediyor. Bu Arap Baharı olayları falan ABD ve Türkiyenin öncülüğünde başlamadı mı? Neden birden isyan etti orada ki insanlar? Tayyipimi beklediler. Tayyip gitti oralara demokrasiden falan bahsetti bu insanlarında gözümü açıldı. ABD'den habersiz kuş uçmaz bu coğrafyada. ABD'nin şimdiki amacı Suriye ve ırakta bulunan rezervlerin diğer yabancı ellere geçmesini engellemek. Ha düşman olarak ihvan hareketini ve İranı görüyor. Rusya ve çin falanda buna dahil. Ama çıkıp demokrasi falan getirmeye çalışıyor diyorsun. Fetullahı 20 senedir besleyip büyüten ABD mi demokratik? Fetullah sümüklüsünü 400 dönüm arazide yaşatan ABD mi ülkelerde demokrasi isteyecek. Her ülke gibi onunda amacı kaynaklara erişim ve rakip ülkelerin önüne geçmek. Demokrasi, gelişmişlik falan olmasada olur. Hatta olmasa daha iyi olur, hiçbir ülke kendine rakip istemez.
 11. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Anibal saçmalıyorsun biraz. Abd kıçı kırık katarla mı baş edemeyecek?
 12. Beşar Esad

  Doğuş medya satıldı

  Televizyonlarda sürekli Tayyipten bahsedilecek. Tayyipin ne kadar iyi bir lider olduğu anlatılacak. Sürekli Tayyipi öven yayınlar yapılacak. Tayyipe muhalif kimsenin konuşmasına izin verilmeyecek. Tayyip İslam Cumhuriyetinin temelleri atılacak..
 13. Beşar Esad

  Afrin olayı

  İyide niye vurdu o zaman Esad'ın üssünü geçen sene? Rusya savaş gemisini getirdi taa Karadeniz'den. Zaten rusya olmasa Işid çoktan Şam'ı ele geçirmişti. Açın geçmiş haritaları bir bakın. Neredeydi senin ABD?
 14. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Gürcistanı ve Kırımı nasıl işgal etti o zaman? ABD'nin veya NATO'nun çıkarı yokmuydu oralarda?
 15. Beşar Esad

  Afrin olayı

  Rusya ortadoğudaki kalesini kaybetmek istemez.
×