Jump to content

Zarava ehmel

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  342
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Zarava ehmel Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

1.414 profil görüntüleme
 1. Zarava ehmel

  Kemalist bir parti eksikliği

  Başlıktaki soruya ithafen, olsa ne olacak ki diyorum. Oy potansiyelimiz belli ve önümüzdeki uzuuuun dönemeçte de yükselecek gibi durmuyor. Akp'yi ancak kendi seçmeni tahtından edebilir. Bunun olması içinde sağlamından bir ekonomik kriz ve fakirlik gerekiyor. Başka türlü mümkün değil. Son yıllarda ülkeyi içine soktuğu boktan duruma rağmen bu adam hala iki kişiden birinin oyunu alabiliyor. Bu halde oturup birbirlerini parçalamalarını beklemekten başka çaremiz kalmıyor. Muhalefet ne anlatırsa anlatsın ne kadar güçlü olursa olsun karşısında akli melekelerini kaybetmi
 2. Zarava ehmel

  Diktatörler seçimle gitmez.

  Bu sonuçlara hile var demek abes olur. İki kişiden biri malum şahsa vermiş işte. Yapacak bir şey yok. En az 5 sene daha o yüzde 52 diğer yüzde 48'i sigecek, giydiği elbiseye, yazdığı yazıya, her bir bokuna karışacak. Devir onların devri.
 3. Zarava ehmel

  Yaşamak istenilen hayat.türkiye

  Haklısın herhalde. Ben bi koşu dolar milyoneri olup geliyorum o zaman.??
 4. Zarava ehmel

  Tayyip başımıza başkan da oldu

  Ben de bu seçimlere hiç olmadığı kadar umutla bakıyordum. Özellikle muhalefetin ilk defa bu kadar güçlü adaylarla girmesi bu sefer olacak dedirtiyordu. Bakalım ne olacak. Ülkenin böylesine boka yuvarlandığı bir dönemde malum şahsın oyların yarısını alması ne umut bırakacak ne de başka bir şey.
 5. Zarava ehmel

  Tayyip başımıza başkan da oldu

  Sonuçlar Anadolu Ajansı gibi ne bok olduğunu çok iyi bildiğimiz bir kaynaktan geliyor. O yüzden beklemek lazım. Umudumuz 50'nin altına düşmesi. Bu sonuçlar kesinlikle ne anketlerle ne de gidişatla uyuşmuyor.
 6. Zarava ehmel

  AKP seçmeni arkadaşlarımız, yakınlarımız...

  Bu iletinin altına imza atılır. Yaptıklarının pislik olduğunun farkındalar fakat kimin umrunda. Aksine daha da pisliğini yapmaya teşvik edip, alkış tutuyorlar.
 7. Zarava ehmel

  midem bulanıyor yapacak hiç birşey yok

  Her yerde kaliteli bölgeler kalitesiz bölgeler vardır. Aynı şehrin içinde bile güzel semtler, kötü semtler vardır. Ben hiç kendisi kaliteli, çağı yakalamış ama çevresi boktan olan birini görmedim.
 8. Zarava ehmel

  Avrupa vatandaşlığı almak için

  Hocam keşke tıp fakültesini tercih etmeden önce yurt dışı hayallerinizi de hesaba katsaydınız. Zira canınız istediğinde tası tarağı toplayıp başka bir ülkeye göçerek icra edilebileceğiniz en zor mesleklerden biri doktorluk. Yabancı bir ülkede doktorluk yapabilmenin şartları ülkeden ülkeye değişiyor. İnternetten biraz araştırma yaparak bu protokollere ulaşabilmeniz mümkün. Güncel hallerini bulmanız önemli çünkü bazı ülkelerde sık sık değişmekte. Benim genel olarak hatırladığım, maddi anlamda epeyce külfetli bir dizi sınavı (gerçekten zor. ) başarıyla geçmeniz gerekmekte. Bazen bunun
 9. Zarava ehmel

  bayramlardan hoşlanmıyorum

  Hoşlanmaman ilginç. Ben müslüman olmamama rağmen seviyorum bu ramazan bayramını. Tatilini yapacak olan tatilini yapıyor, ailesini görecek olan gidip görüyor... Ne güzel işte. Diğer bir iyi yanı ise normal zamanlarda hoşgörü ve medeniyetten bihaber müslümanlar, yapmacıkta olsa bugünlerde biraz daha insancıl olmayı başarabiliyor. Dini bayramları ne de olsa. Tabi bu Ramazan Bayramı için geçerli. Diğeri için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. Umarız bu kez kurban ibadeti adı altında buzluklarını etle doldurup ortalığı kan gölüne çevirmektense, ibadetlerini kurumlar aracılığ
 10. Zarava ehmel

  Bunu bir gün mutlaka deneyeceğim

  Konu zaten absürt ama bir düzeltme yapmak lazım. Erzurum dediğin şehrin daha girişinde bile bir yığın kafe, lokanta tarzı yerler vardır ve buralarda zaten herkes dildediğince yiyip içiyor; karışan eden de olmuyor. Üniversitesinin kampüsü şehrin merkezinde yer alır ve hiç de küçümsenecek büyüklükte sayılmaz. Bu sebeple de merkeze yakın yerlerdeki kalabalığın büyük kısmı öğrencilerden oluşuyor. Kısacası bu şehre gidip sevgilini de öpebilirsin, milletin ortasında göstere göstere yemekte yersin kimse de dönüp bakmaz. Ne anlattılar sana bilmem ama eskidendi onlar.??
 11. Zarava ehmel

  Kızlar nasıl erkek ister???

  John ahmet güzel cevap vermiş bu soruya. Cinsel tatmin işin bel kemiği gibi duruyor. Onun dışında kimi istemezler, diye bakarsak ; silik ( loser) bir erkek istemezler etraflarında. Bırak kadınları hemcinsler olarak erkekler bile arkadaş seçerken bu tipte birini tercih etmezler. Son olarak sohbeti hoş, diksiyonu güzel insanların her ortamda gideri vardır. Diksiyonu pas geçmeyin, çoğu kere sohbeti güzel yapan kişinin anlatış tarzıdır.
 12. Zarava ehmel

  allah nerden geldi? ne zamandan beri var??

  Dert ettiğin şeye bak muhterem.?? Masal o masal. Yaklaşık olarak da bin küsür yıldır anlatılır durur bizim buralarda .Kurgusal yapıtlara ilgili meraklarının olması doğal tabi ki, ona bir şey diyemem. Benim kafama da Gandalf'ın yaşı takılmıştı misal.
 13. Zarava ehmel

  huriler ve dünya kadınları

  Ben sınırsız bir seks hayatı var diye biliyordum, bence sen yanlış biliyosun kardeş. Canım çektiğinde gelip senin hurilerin üçünü beşini birden bafileyemeyeceksem neyleyim öyle cenneti. Oldu olacak koca Allah karneyle huri dağıtsın. Teallam yav .
 14. Zarava ehmel

  2002-2018 dönemi için isim önerisi

  Kontrollü dejenerasyon devri. Adım adım, her alanda. Ayrıca beton devrinde herkes hem fikir sanırım. Bastılar inşaata ne var ne yok. Halk ev sahibi olabildi mi peki, ev sahibi oranları arttı mı ? O da olmadı. Yaptıkları her icraat iyice pisliğin içine batırdı ülkeyi. Her taraftan parçalanmış, olası bir karışıklıkta birbirinin gırtlağına çökecek bir kalabalık haline geldi zaten çokta sevgi dolu olmayan toplumumuz. Tepedeki diktatörün nefret saçan konuşmalarına her gün şahit olmaktan bıkkınlık geldi. Artık şöyle dolu dolu saydırası bile gelmiyor insanın. Sonuç olarak kendi sürü
 15. Zarava ehmel

  Selam Gençler

  Niye çöpe atalım, ölüyü gömmek teistlere özel bir gelenek mi ?
×
×
 • Yeni Oluştur...