Jump to content

KARUN

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  887
 • Katılım

 • Son ziyaret

KARUN kullanıcısının paylaşımları

 1. KARUN

  Müzikle Açalım

  Yaşlılık güzel di mi IFeel:) Düşünsene, biz genç olmanın ne olduğunu biliyoruz, ama bunlar (genç zıpırlar, macc, volkür vs:P) yaşlılığın ne olduğun bilmezler.. (ay nov, vadidis tu bi yang, bat yu, yudonov vadidis:P) genşler bilebilse, ihtiyarlar yapabilse (len ne alaka) Delilah aslında eski bir filmdeki kadın kahramandır, Tevrat'ta geçen Samson'u ayartan güzel kadın.. film türkçeye Samson ve Dilayla şeklinde çevrilmişti.. Samson aslanlarla güreşen, yiğit ve inançlı bir yahudiydi.. Filistinli kral onu dize getirmek için Delilah'ı görevlendirmişti.. gücünün saçlarında olduğunu öğrenince Delilah bir gece Samson'un saçlarını kesti, kralın askerleri güçsüzleşen Samson'u filelerle yakaladılar.. Samson artık şenliklerde maskaraya çevirilecek olan bir tutsaktı, cüceler onunla dalga geçiyordu (üvaaa), kral ve avanesi içki içerek alay ediyordu askerler eğlencenin ortasında Samson'un gözlerini kızgın şişle dağladılar.. yediği boka üzülüyodu Delilah:) bütün eğlence gözü dağlı Samson'un Elohim'e dua etmesi ile son bulacaktı.. herkesin unuttuğu bişey vardı Samson kördü ama saçları bu zaman sürecinde uzamıştı.. sarayın sütunlarını itmeye başladı ve saray krallıkla birlikte yıkıldı.. Samson öldü.. hey gidi günler, mazide kaldı.. (sanki ben o dönemde yaşadım anasını satiim) vaay vaaay vaaaaayyyy, dilaaayylaaa... gözleri sürmeli dilayla:) (kürtçe söylemek isteyen "voğeyy, voğeyy, voğeeeeeyyii diloyloğeee" şeklinde söyleyebilir, açılıma gatkımız olsun) yemek yiyim müzik göndericem sizlere..
 2. KARUN

  Müzikle Açalım

  sağol yiğanım, Tom Jones'u biz eskiden dinlerdik. kaç yaşındasın bilmem ama gençsen eğer zevkini beğendim, afferim.. menopoza girmiş emekli bi öğretmensen de farketmez, zevkin iyi:) puşkheha:) Tom Jones'tan şarhular göndermiştim daha önce.. biz iffeelgood ile yaşlı olduğumuz için müziklerimiz ortak.. ama mac genş ve sert bi delüğannı olmasına rağmen onunla fena uyuşuyor müzik zevkimiz:)
 3. KARUN

  Müzikle Açalım

  film mütüştür IFeel, Büyük Diktatör'ü ve City Light'ı da izle.. özellikle City Light Kemal Sunal tarafından taklit edilmiştir çiçekçi kör kızı bilirsin:) Chaplin'in ki daha süperdir... filmin sonunda kız bunun verdiği parayla dükkan açıyor, bu çiçekçiye geliyor ama çiçekçi kız tanımıyor.. dilenci zannedip para veriyor ta ki peşinden gidip de elini tutana kadar kör iken elinden tutuyordu sürekli:) sonunda orada bi sahne var çiçekçi kız buna acıyıp para vermek için ayaklanınca bu kovalanacağını düşünerek kaçmaya çalışıyor oradaki yüz ifadesi acayip:) bak bu da tam o sahne gazete satan çocuklara "gördüm sizi" diyerek yaptığı işaret de süper:)
 4. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  ryu, sen neden ken ile buluşup araba parçalamıyon? ya da chun li'yle buluş dondurma ısmarla, o almasın sen al gadın gısmı ödememeli:P
 5. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  elma olmaz.. üzümden elma olmaz.. ben diyom diye olmaz.. di mi la mac? ("he la" de)
 6. bide tyler hacı'ya elli kere açıklamış.. şu anda canlılar varsa o olasılık hesaplarının anlamı yok diye.. ulan zaten tyler canlıların cansızdan oluşmadığını iddia etmiyor ki elli kerem demiş nasıl oluştu diyor.. ve evrimsel açıklamaları aşan bir olasılık prosesi olduğunu söylüyor.. haklı da olasılık hesapları çarpıtılır genelde Anibal Kauffman'dan bahsetmiş adam kendisi bile anibal kadar fanatik değil uluorta çıkıp açıklama buldum diyemiyor.. bliyoz Kauffman'ı, hayatın esrarı devam ediyor ona göre:) Dawkins'in zorunluluk diye açıkladığı şey de palavra uyanık değil bu ateistler Dawkins kandırıyor onları... onun zorunluluk dediği şey zaten tasarımın kendisi.. doğal seçilime bilinç atfediyor çaktırmadan üş kağatçı dımıs, herkeşi ama herkeşi kandırıyor
 7. ey Boromir'in kardeşi evrimin bakış açısı budur zaten-----> sonuca bakıp önceyi açıklamaya çalışmak.. ulan forumda elli türlü cahil var hangi biriyle başa çıkıcaz ki:)
 8. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  tasarımın bir parçası
 9. KARUN

  KARUN sana AKILLI TASARIM yaptım.

  om mac, altı aydır yoksun piyasada bi gelmişin pir gelmişin:) seni de "ahullu tasarım" pilatformuna dahil ettik bu çalışmanla hak ettiğini düşündük.. gizli ve derin örgütümüze kabul edildin.. şeye kopdum post it'lere bi de üzümlere:))
 10. KARUN

  İslam Kısır Döngüsü

  Dogma neredeyse her düşünce alanında vardır.. Sen dışarıdan müdahaleden başka şey çıkarmışsın demek istediğim şu: evrim teorisinin doğruluğu ve alternatifsiziliği naturalizme dayandırılıyor.. demek ki evrim teorisinin rakibi olamaz ve asla kat'a yanlışlanamaz.. kambriyen döneminde memeli bulunsa dahi yanlışlanamaz böle bi teoriyi yanlışlamanın imkââânı yok.. çünkü her bulgu natüralizm gereği evrim teorisine uydurulacaktır.. alternatifi yoktur olmamasının sebebi de natüralizmdir natüralizm doğru mudur peki? deneyi önceleyen apriori bir kuraldır ve bu kuralı biz koyduk.. açıklamamızı dayandırdığımız şey basit bir kabulden ibaret.. evrim teorisinin baş belası da bu:) aslında teizmin baş belası bu teizmin evrim teorisi ile sorunu yok, natüralizmle var..
 11. KARUN

  Müzikle Açalım

  Ovvvv IFeel, görmemişim özür dilerim. Süper şarkıdır I Now.. Ben de sürekli dinlerim. Üstadın on parmağında on marifet, bir yapmış pir yapmış.. Demek sır gibi senin için, ilginç Alt yazı bence iyi olmuş, gençler öğrensin şarkının anlamını.. Şarkı 1948'e götürüyor adamı (kadını da götürür, cinsiyet ayrımı yapmıyom, gadın düşmanı değilim ben, deli değilim bennn:P) Ben de sana Charles Chaplin ve Buster Keaton'un Sahne Işıkları filminden bir sahne hediye ediyom, iki oyuncu da mükemmel:)
 12. KARUN

  Genel kurmay başkanı dediki

  ilk kez Soner Yalçın'a hafiften katıldım.. Biz Arabın çöl kumunu mu sömürdük de bize düşman kesiliyorlar? ha sorarım size
 13. KARUN

  İslam Kısır Döngüsü

  Ben de bi kısır döngü haritası çıkardım..
 14. beni de alın aranıza, ben de ingilizce örenmek, sosyalleşmek istiyom:)

 15. KARUN

  RAMMSTEIN "PUSSY"

  Lan noğoluyor böle, daha önce pornografik biçimde göt baş açan bir gruptan övgüyle söz edildiğini hiç duymamıştım..
 16. KARUN

  Doğum günün kutlu olsun ciğerim mürted.

  Mürted, doğomgününü gutlar, sana yarım bardak dolusu endüstriyel vişne suyu söylerim.. Tam tavanaralık başlıkaa:)
 17. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  dağa çıkmak bedel ödemek değil bedel ödemek açık harp yapmak ve kitlesel katliama uğramak.. Kürtler kitlesel katliama uğramadan asla bağımsız devlet kuramazlar.. BM nezdinde ancak öle kabul edilirler.. amaç zaten Kürtleri Türklere kırdırmak yoksa kimse Kürdistan'ı tanımaya cesaret edemez, zaten ortada fiili bir toprak parçası da yok:) gaştım
 18. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  Doğru Wall-E:) halbüsü kıçla hiç ilgisi yok konunun, gölet mevzusu bölünmeye götürdü bizi.. hassasız vesselam..
 19. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  stenger tamam hak da ayrılmak istemenin bedeli var, o konuda ne düşünüyon? ayrılmamak isteyen bir yığın öfkeli kalabalık var ve haklarını kullanmak adına zorbalığa başvurabilirler şaka değil:)
 20. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  lan sokağa kürt öpmeye çıkıyom ilk rastladığım mahoyu öpücem:) kıza rastlarsam da affetmem hani
 21. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  Olacak olanı söyleyeyim.. başlarında imansız sultan bulunan Türkler Kelb kavminden 100.000 kişiyi katledecek.. Arap ve Acem Kelbin üzerine çöreklenecek neyi varsa yağmalayacak Türk, Arap ve Acem arasında amansız mücadele başlayacak Kelb arada yok olacak.. Kelb'i kelime manası olarak almayın.. özel bi isim Kürtlere işaret ediyor olabilir.. zaten görünen de o, Kürtler orada yalnızlar, biçare durumdaki Kürtlerin tek kurtuluşu Türkler olacak
 22. KARUN

  Skandal iddia doğru çıktı

  Bölünmek isteyen Kürtlerin bu istekleri anlaşılmaz görünmüyor tabi bölünmenin ağır bedeli olacaktır Kürtler için.. Kürtlerin bölünmek istemeleri doğaldır ama Türklerin de 1000 yıldır sahip oldukları torpahları kan dökerek savunmaları çok çok normaldir.. bölünüp de ne olacak? bitişik durulsa bişey mi batıyor? bölünmek isteyenler kanlarının bolca akacağını iyi düşünmeliler göze almaları gereken tek şey bu zaten Araplar bir yandan, İran ve Türkiye bir yandan Kürtlere acımamak elde değil.. Obama da sildi zaten Kürtleri.. tek çareleri Türklerin kanatlarının altına sığınmak.. görüyorsunuz, tereyağından kıl çeker gibi yazdım:)
 23. KARUN

  Doğum Günün Kutlu Olsun IFeelgood

  Doğumgünün kutlu olsun IFeelGood.. Ben ikinci kez kutluyom IFeelGood'un doğom gününü.. bu şarhu senin için.. hepi börtü tadında değil ama olsun, dinle:) Dario Moreno - Deniz Ve Mehtap
 24. Açılınlan sevgili IFeelGood'un doğum gününü kutlucam..

  Doğum günün kutlu olsun IFeelGood..

  süpersin, mütüşsün, ciddiyim.. ciddi olmasam "t" ile cittiyim derdim. "d" kullandım...

  bi bana bak bi de diğerlerinin çektiği yağa bak, benimkinde zerre miktar kolesterol yok.. :)

×
×
 • Yeni Oluştur...