Jump to content

Anti-dogmatik

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Anti-dogmatik Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

604 profil görüntüleme
 1. Anti-dogmatik

  BÇG'nin Kılıçdaroğlu ve SSK raporu

  Hristiyan bir konuda doğruyu söylüyor olabilir. Ama bu onun da Müslüman kadar cahil, dogmatik ve koyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
 2. Anti-dogmatik

  Doğu Perinçek Nedir, Ne Değildir?

  Tayyip'ten, Bahçeli'den ve Kılıçdar'dan daha adam olduğu kesin.
 3. Boş hayal bunlar. Ahh nerede? Bu halkın zeka seviyesi Celal Hoca'yı kaldırmaz ki...
 4. Anti-dogmatik

  Milliyetçilik konusu

  Ne CHP'si, CHP mi kaldı? O CHP dediğin parti bildiğin HDP. Kılıçdaroğlu da bir HDP'li.
 5. Anti-dogmatik

  Milliyetçilik konusu

  Cahil keko kaynıyor galiba forum. Milliyetçilikle MHP'nin, Bahçeli'nin ya da Türkeş'in ne ilgisi var? Milliyetçilik denince bu ülkede akla CHP'nin gelmesi lazım. Çünkü bu topraklara milliyetçi-Türkçü düşünceyi biz CHP'liler soktuk. Ama bugün milliyetçilik denince akla CHP gelmiyor. Niye?
 6. Anti-dogmatik

  Hepsi vatan haini mi?

  Ülkücüler sizden daha zeki. Siz koyun gibi Kılıçdaroğlu'nun her söylediğini, her yaptığını alkışlarken Ülkücülerin büyük çoğunluğu Bahçeli'yi dinlemedi ve referandumda hayır dedi.
 7. Anti-dogmatik

  Hepsi vatan haini mi?

  AKP'liler, Kılıçdaroğlucular, PKK'lılar, DHKP-C'liler, Fethullahçılar, Sünni mezhepçileri, Alevi mezhepçileri... Şu anda bunların hepsi vatana ihanet içerisinde yani hepsi hain evet. Şu anda ülkede vatansever olan başlıca üç grup var; Türkçüler(kemalistler bu gruba dahil), Ülkücüler ve Ulusalcılar.
 8. Anti-dogmatik

  BÇG'nin Kılıçdaroğlu ve SSK raporu

  Şimdi çıkıp bir ateist Hristiyanlığı eleştiriyor. Sonra aptal bir Hristiyan da diyor ki "ama bak İslam'da da bunlar var onlara ne diyeceksin?" İşte bu hikayedeki aptal Hristiyan sen oluyorsun.
 9. "Kemal KILIÇDAROĞLU, kuruma personel alımlarında bölücü, mezhepçi, örgüt mensubu, sabıkalı olan yandaşlarına, akrabalarına, hemşehrilerine öncelik vermiş; bu maksatla alımlarda her türlü hileye ve yolsuzluğa başvurmuştur."
 10. Anti-dogmatik

  12 EYLÜL DARBESİ' NİN 37. YILI

  Eline sağlık Kenan Paşa'nın. Işıklar içinde uyusun.
 11. İngilizlerle Yunanlılar arasında ne fark var ki? Her zaman olduğu gibi İngilizler birilerini maşa olarak kullanmış olay bu kadar basit. Yunan ordusu donanım olarak Türk ordusundan çok daha üstündü. Çünkü onları İngilizler destekliyordu. İşin en ilginç yanı Atatürk İngiliz ajanıydı iddiasını ortaya atan şahıs olan fesli Kadir 12 Eylül'den sonra vatandaşlıktan atılınca İngiltere'ye kaçıyor.
 12. Anti-dogmatik

  Siyasi yelpazenin neresindesiniz testi

  Otoriterdeyim yalnız?
 13. İlgili test: https://www.politicalcompass.org/test Ben bu çıktım ama tam olarak anlayamadım ne oluyorum şimdi bu teste göre ben?
 14. AKP, Y-CHP, MHP, HDP bunların hepsi aynı bokun laciverti, birbirinden rezil partiler. Bunları destekleyen herkes de gerizekalı, cahil ve koyundur.
 15. Kılıçdaroğlu bir CHP'li değildir. Kemalist hiç değildir. Kılıçdaroğlu'nun cumhuriyet, demokrasi elden gidecek diye bir kaygısı yoktur. 16 Nisan'dan sonra sokak hareketlerine engel olan adam şimdi çıkmış bazı liboş, bölücü, hain vekiller ve gazeteciler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibiler için özgürlük istiyor. Ahmet Altan gibi hainlerin normal şartlar altında idam edilmesi gerekir ama bu herif tutuklanmasını bile istemiyor. Kılıçdaroğlu'nun tek bir endişesi var: PKK'nın, DHKP-C'nin, FETÖ'nün emniyeti ve çıkarları. O yüzden de nerede bir hain varsa onların avukatlığına soyunmakt
×
×
 • Yeni Oluştur...