Jump to content

Zerkavi

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  118
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Zerkavi Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

401 profil görüntüleme
 1. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Neye göre kime göre pedofili Bazı Amerikan eyaletlerinde bile bu 18 yaş sınırına uyulmuyor o zaman o eyaletlerdeki herkes toptan pedofili Yemen ve bütün Avrupa'nın petrol için kapısında yalvarıp sıraya geçtiği Suudi Arabistan ve dahi onlarca ülkedeki milyonlarca insan pedofili Hastayım ya şu Avrupa kafasına Ayrıca fikir belirtmem suç falan değil.Ateistler nasıl ifade özgürlüğü adı altında dinime ve kutsallarıma ağza alınmayacak hakaretler ediyorlarsa benimkide ifade özgürlüğü.Hiçkimse kılıma bile dokunamaz.Ne de olsa demokratik ve fikir özgürlüğünün olduğu bir ülkeyiz değil mi ? Bende açıkça dinimin gereklerini yerine getiriyor ve evlilikle ilgili sıradan bir fikir belirtiyorum.
 2. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Ulan evet Türkiye yasalarında suçtur Ancak böyle bir eylem gerçekleşirse.Ki zaten ben 12 yaşında çocukla evleneceğim demiyorum.Bence Evlilik yaşı herkeste farklı olmakla birlikte buluğ çağından itibaren olabilmeli diyorum.Bunun neyini sorguya çekecekler sen nasıl evlilikle ilgili fikir belirtirsin diye mi Saçma sapan konuşma çok boş konuşuyorsun.
 3. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Ulan dangalak bana sapık sapık diye böğürüyorsun Ben de sana diyorumki Amerika'da bile 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlarda bu 18 yaş sınırına uymadıkları için sapık mı oluyorlar ? Böğürüyorsun sapık sapık diye herkes beynini ve aklını bu k.duğumun Avrupasının fikirlerine endekslemek zorunda mı ? Ben sana veya başkasına Evlilik yaşı 18 olmalı diyor diye hakaret ediyor muyum ? Bu hakkı sana kim veriyor ? İstediğim gibi fikir belirtirim.
 4. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Off bu boş tartışma çok uzadı.Daha okuduğunu anlamayan veya bilerek anlamamazlıktan gelenler yüzünden bir yoğun boş ileti oldu.Çok boş tartışma oldu.Ben çekiliyorum kırk seferdir aynı şeyleri döndüre döndüre tartışıyoruz çok sıkıldım ve yoruldum ben çekiliyorum.Selam
 5. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Sana daha öncede söyledim anlamıyorsun daha önce yazdıklarımı baştan oku bakalım.Ben yalnızca Kuran diyen reformistlerden değilim bu kafandan çıkardığın hükümleri ona sat.Neyse çok boş uzadı zaten bu iş.Selam
 6. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Yav he he öyle Ateistiz diye dolaşıyorsunuz ama bilim sizin ilahınız olmuş.Amerikada 16 17 yaşında evliliğe izin veren eyaletler var onlardamı sapık ? Bu yapay 18 yaş sınırlamasına uymadıkları için ? Çevremdeki hiçkimsede tehlikede değil.Senin çevrendeki 18 yaşını geçen herkes tehlikede galiba böyle söylediğine göre ?
 7. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Herkesi kendin ve çevrenle karıştırma gerizekalı embesil.Ben şahsi olarak fikrim olarak Evlilik yaşı ne olmalı onu belirttim.Demogoji yapma.Senin mantıkla evlilik yaşı 18 olmalı diyen herkeste fırsat bulduğunda 18 yaşındaki bir kıza tecavüz mü eder ?
 8. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Bilimsel mi Bilim bugün iki dediğine yarın dörtte diyebilir.Yarın yanılmışız bilimsel olarak evlenme yaşı 25 tir deseler bi kanun çıkarsalarmış 18 yaşında evlenenlere pedofili bence 18 yaşında evlenilebilir diyenlere sapık mı diyeceksiniz ? Azıcık beyninizi çalıştırın.Sizin gibi aklımı milletin yapay yasalarına keyfi yaş sınırlamalarına esir vereceğime sapık olarak yaftalanırım daha iyi
 9. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Sende aklını Avrupa'nın yapay ahlak anlayışına keyfi yaş sınırlamalarına esir vermiş biri olduğunun farkında mısın ? Avrupa ve taklitçileri yarın evlenme yaşını 25 yapsa 20 yaşında evlenmek bence uygundur diyen birinede aynı şekilde sapık mı diyeceksin ? Azıcık beynini çalıştır.
 10. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Be cahil Adem zamanında dünya nüfüsü 6 kişiydi.Hayvanları dölleyip çoğalamayacaklarına göre mecburen birbirlerinin ikiz kardeşleriyle evlendiler.Olaylar oldukları zamanın şartları ve normları içinde değerlendirilir.O zaman mecburen yapılan olayla şimdi 8 milyar insan varken yapılan keyfi ensest bir mi ? Bari Sallarken Beyninizle sallayın başka bi yerinizden değil.Bence seninde biraz düşünebilme kabiliyetine ve beyin jimnastiğine ihtiyacın var.
 11. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Adet görmek ne demek ? Cinsel olgunluğa yani üreyebilecek yaşa gelmek demek.Arkadaşım ister Tanrı de ister doğa ister evrim ne dersen de ama bu üreme yaşı farklı olmakla birlikte ortalama 12 civarıdır.Eğer Tanrı (veya evrim ne dersen de) Evlilik ve cinsel olgunluk yaşını 18 yapmak isteseydi adet görmeye 18 yaşında başlanırdı bu kadar basit.Cinsel olgunluk yaşına gelen herkeste ailesinin onayıyla kız erkek fark etmeden evlenebilmeli bu benim görüşüm.Ateist bile olsam bu şekilde düşünürdüm.Kişinin kendiside anasımda babasıda razı olduktan sonra bana karışma hakkı düşmez.Sonuçta cinsel olgunluk ve üreme yaşına gelmiş birinden bahsediyoruz.Bana ne Avrupa'nın ve taklitçilerinin koyduğu yapay kanunlardan yapay yaş sınırlarından.Avrupa yarın çıkıp evlenme yaşını 25 e de çıkarabilir 16 ya da indirebilir kişiler evlenmek için Avrupalıların keyfini veya iznini mi bekleyecek veya beklemek zorunda mı ?
 12. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Sallama Recep nerde kafir olmuşum.
 13. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Eee cahil ayetlerde Adem çocuklarıyla evlendi mi yazıyor.Elbette bu Kurban meseleside var ancak zaten Kabil Habil'e bu evlenme meselesi yüzünden kinliydi.Kurbanda bardağı taşıran son damla olmuştur. Ateist cehaletine tam gaz devam
 14. Zerkavi

  İSLAMIN IŞİDIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRELİM

  Bana cahil diyene bak Sallamaya tam gaz devam İslam hakkında en ufak bir bilgin bile yok.Sallayacaksan destekli salla bari.Sen nerde duydun Adem çocuklarıyla evlendi diye.İslama göre Adem ile Havva'nın 4 çocuğu vardı.Habil ve ikiz kızkardeşi ile Kabil ve ikiz kızkardeşi.Adem Habil ve Kabil'e birbirlerinin ikizleriyle evlenmelerini emretti.Onlarda birbirlerinin ikizleriyle evlendiler.Hatta daha sonra Kabil Habil'i kendi güzel ikiz kardeşiyle evlendiği kendiside Habil'in daha çirkin ikiz kardeşiyle evlendiği için kıskanmış ve öldürmüştür.Hiç mi duymadın cahil
 15. Zerkavi

  Her ateist Alevi sempatizanı olmak zorunda mı?

  Şahsi fikrime göre Alevilik zaten Sünnilik gibi değilde daha çok bir kültür gibi kuralsız ve tanımsız birşey olduğundan Alevi kökten gelen ve Alevi geleneğiyle yetişmiş Kişiler her ne kadar ateistte olsalar bu Alevilik etkisinden kurtulamıyorlar ve kendilerini Aleviliğe ait hissediyorlar.İşte bu sebeple Aleviliğe en ufak bir eleştiride hemen savunma pozisyonuna geçebiliyorlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...