Jump to content

adalet123

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.023
 • Katılım

 • Son ziyaret

adalet123 kullanıcısının paylaşımları

 1. adalet123

  Uzun zaman

  Kaç yıl odu buraya üye olalı?
 2. adalet123

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal gerçekçi kadınlarla nasıl konuşmalıyız ? Nelerden bahsetmeliyiz? Konuşma sırasında tavırlarımız nasıl olmalı?
 3. adalet123

  Sonunda Taylanda yerlestim

  Tebrik ederim.Vergi oranlarını da yazar mısınız?
 4. adalet123

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal
 5. Merhaba herkese,sürekli birbirinden güzel,bakımlı ve akıllı psikolog kadınlar görüyorum.Her hareketleri akıl dolu ve tutarlı.Hiç öylesine yaptıkları davranışları dahi yok.Her kelimeleri anlamlı ve öz. Bunun sebebi nedir?
 6. adalet123

  Erkek Uyanış Hareketi

  Linç yemezsin burda sor.
 7. adalet123

  Erkek Uyanış Hareketi

  Yaş olarak büyük birisiyle beraber olması ne gibi sorunlar ortaya çıkarır? Kadınlar bunu nasıl yorumlar? Çevresinden baskı göreceğini sanmam.
 8. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Ev sahieri genelde namussuz oluyor.Paraya ihtiyacı olsa bile fiyatı düşürmüyorlar.Iyi araştırmak yada icradan ev bakmak lazım.
 9. adalet123

  Yahudilerin başarılı olmasının sebebi

  Trump köşeye sıkışınca yahudilere yanaştı.
 10. adalet123

  DERİN ABD 11 EYLÜL SALDIRISINDA UÇAK KULLANMADI

  Devlet locaların eli de oyuncak olmuşsa belki o localar yaptı bunu.
 11. adalet123

  Yahudilerin başarılı olmasının sebebi

  Anibal,bu 3.havalimanı sence doğru bir karar mıydı? Uzun vadede Türk hava yolları zarar edecek bence.Pegasus ise dahada büyüyecek.
 12. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Babam borsa veya yatırım fonlarından anlamaz ve uzak durur.Bizim oteli devrettikten sonra elimize geçecek para ile aylık 5-6 bin tl gelir elde edip aynı zamanda paranın değerini korumamız lazım.Dolarda iken faiz almak mantıklı ama uzun vadeli değil.Doların yükselişi elbet duracak.Aktif bir gelir elde etmemiz lazım. Para sadece benim olsa, sizinle ortak olmayı düşünebilirdim.
 13. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Kuzey Irak amerika ve istail güvencesinde bir bölge anladığım kadarıyla.Tanıdığımız iş adam devlete çok yakın birisi vr israil pasaportu var.Barzani ailesi gizli yahudi galiba.
 14. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Aynen hocam öyle bir korkumda var.Güvenli bir yatırıma ihtiyacımız var ama bu ne olabilir emin değilim
 15. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Anibal biz otel işletiyoruz bildiğin gibi ancak ortağımız insanlıktan nasibini almamış bir zavallı.Bu nedenle babam zamana yayarak otel işini bırakmayı düşünüyor.Kuzey irakta iş adamı tanıdıkları var.Ancak ben Kuzey ırak ın güvenli olmadığını düşünüyorum.Güvenli bir liman olarak nerelere yatırım yapılabilir bunun araştırması içindeyim.Bazı insanlar milyon liran var nereye yatırım yapacağını bilmiyor musun diyerek ön yargılı yaklaşıyor ama para sana doğru yolu göstermez.
 16. Ben bu cahil,ahlaksız kitlenin sırtımızda bir kambur olduğunu düşünüyorum.Üreten geliştiren bizleriz.Ama avantadan geçinen onlar.Yaşamım boyunca onları beslemek istemiyorum.Bu kitle sadece yagmalamayi,zorbalığı,tecavüzü ve allahına domalmayi bilir.Bölünelim!
 17. adalet123

  Yatırım tavsiyeleri

  Merhaba arkadaşlar,bildiğiniz gibi ülkemizde büyük bir kriz var.Borsayı takip ediyorum ve son zamanlarda dip yapmış durumda.Kesinlikle uzak durmak gerekiyor borsadan. Şu an sizce yurtiçi ve yurtdışında,1 milyon tl ve üzeri miktar ile ne yatırım yapılabilir?
 18. adalet123

  DERİN ABD 11 EYLÜL SALDIRISINDA UÇAK KULLANMADI

  @anibal ve @bilgivehis ortadoğuda tam olarak ne oluyor? Trump,suudi kralı arayıp,sizi koruyoruz diyerek 450 milyon dolar almış.B 52 bombardıman uçağı ve patriotlar katara gönderildi.Öngörünüz nedir?
 19. adalet123

  Thh ye başvuruda bulunmak istiyorum

  @anibal bu konuda bilgin var mı?
 20. Hocam bu kişi geçen gün de, bu forumdaki üyeler niye sarhoş gibi diyordu
 21. adalet123

  Yahudilerin başarılı olmasının sebebi

  David Rockefeller ın serveti bilinmiyordu.Yahudiler bal gibi de güçlüler.Trump bile kendisine açılan davadan kurtulmak için onlara yanaştı.
 22. adalet123

  doğalgaz plan projesi hakkında...

  Sayaç bedeli daha sonra geri alınabiliyor mu?
 23. adalet123

  Thh ye başvuruda bulunmak istiyorum

  Kullandığım tarife akşam 9 da bitiyormuş.Peki akşam 9 da yenilenecekse neden tl yükler yüklemez tarife detaylarını bildiren sms yollayarak,beni yanıltıyorlar.
 24. Merhaba dün telefon hattına tl yükledim.Pakitimin yenilendiğini düşündüm çünkü tarife detaylarımla ilgili sms aldım.Daha sonra internete girince Avantajlı internet kapsamında 3 saat 250 mb internet için 5 tl hattımdan kesildi. Ben sırf 3 saat için t tl ödemek zorunda mıyım? Bu kanunen yasal mı?
 25. adalet123

  Türk askerleni tayyip öldürtüyor

  Önemli bir konuya değindiğiniz için, teşekkür ederim hocam. Ancak bu saydığınız ve benim de katıldığım örnekler,tayyibi suçlamak için yeterli değil. Keşke elimizde somut veriler olsaydı.
×
×
 • Yeni Oluştur...