Jump to content

Radikal Kemalist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  226
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Radikal Kemalist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

334 profil görüntüleme
 1. HDP meşru bir parti midir?

  İşte onu da yapamayacaklar, yaptırmayacaksın. AKP gelmeden önce zaten PKK ağır yaralıydı, ölmek üzereydi. AKP ile yeniden canlandı ve güçlendi. Osman Pamukoğlu'na yetki verilse birkaç ayda ortada PKK'nın p'sini bırakmaz.
 2. HDP meşru bir parti midir?

  Oldu o zaman başka neler istiyorlar? Anadilde eğitim ve hatta özerklik de verelim mi? Sen onları kale alıp istedikleri hakları tanırsan dolaylı olarak "bak sen aslında davanda haklısın, senin yaptığın eylemler sonuç getiriyor" demiş olursun. Bunlar çok azdı ve kudurdu. Yeni bir 12 Eylül şart bunlara.
 3. HDP meşru bir parti midir?

  Ülkeye düşman olan, sürekli ülkenin aleyhinde çalışan bir örgütü temsil ediyorlar. Bu bir görüş sayılamaz. Ne önemi var yüzde 10 oy almasının? Sonuçta yine terörist sözcüsü. O yüzden kapatılmalı ve böyle bir partinin kurulması yasaklanmalı.
 4. HDP meşru bir parti midir?

  Bebek katili, bölücü bir sapık ve onun terör örgütü ile bağı olduğunu inkar etmeyen bir oluşum nasıl olur da meşru kabul edilebiliyor?
 5. Edip Yüksel'in güldüren namaz kaç rekat açıklaması

  5 vakit kılanlar var. Ben Fethullahçıların içerisinde bulunduğum için biliyorum. Fethullahçılar asla bir vakit bile kaçırmazlar. Yok tesbihti zikirdi carttı curttu hepsini dibine kadar icra ederler.
 6. Muhammed yaşamadıysa

  Diyelim ki Muhammed diye biri yaşamadı. Peki Kuran'da ganimetlerin beşte biri ona aittir denilen kişi kim? Zeyd'in karısını boşatıp sonra nikahına alan kişi kim? Önce sınırsız evlilik hakkı tanınıp sonra da "tamam, sana bu kadar kadın yeter" denilen kişi kim. "Eğer o sizi boşarsa Allah ona sizden daha hayırlı, temiz, dul ve bakire eşler verir" denilerek karıları tehdit edilen kişi kim? "Evine fazla girmeyin, karılarıyla perde arkasından konuşun" denilen kişi kim? Karısına zina yaptı diye iftira atılan kişi kim? Kendisi öldükten sonra karılarının başkalarıyla evlenmeleri yasaklanan kişi kim? Her kimse bu adam hiç de öyle uydurulmuş, kurgulanmış birine benzemiyor. Çünkü birçok yaşadığı İslam'ı ve Kuran'ın tanrısını zora sokan olaylar.
 7. Edip Yüksel'in güldüren namaz kaç rekat açıklaması

  Kuran eksik bir kitap olduğundan namazın nasıl kılınacağı doğru dürüst anlatılmıyor. Bizim Edip de Kuran'da rekat sınırlaması yok kafana göre kaç rekat istiyorsan kılabilirsin demiş
 8. Muhammed yaşamadı saplantısı

  Ortada bir mektup var, fotoğrafı da var. Ben karşıma ilk o site çıktığı için paylaştım. Bunu liboşların, Fethullahçıların yayınlaması gerçek olduğunu değiştirmez. Tıpkı o 17/25 Aralık operasyonunu onların gerçekleştirmiş olmasının kullanılmış ve yayınlanmış verilerin, ses kayıtlarının gerçek olduğunu değiştirmemesi gibi.
 9. Muhammed yaşamadı saplantısı

  http://t24.com.tr/haber/hz-muhammedin-bizans-imparatoru-herakliusa-gonderdigi-mektup-bulundu/418300
 10. #Kudüsesahipçık

  Niye istiyorsun böyle bir şeyi? Elin kıçı boklu Sami faresinin menfaati bizi niye ilgilendirsin?
 11. IRKÇILIK Bilimsel Gerçektir

  Ben Türkler sarışın olmaz demedim aşırı sarışın olmaz dedim. Ayrıca diğer söylediklerime bir istisna gösterebilir misiniz? Bir tane tek kaşlı Türk gösterebilir misiniz mesela?
 12. Kolay Leziz Yemekler.

  Bir menemen yaparım var ya parmaklarınızı yersiniz.
 13. IRKÇILIK Bilimsel Gerçektir

  İmpressivo'nun profil fotoğrafında Tatar bir adam vardı, kendisi ırkçılığa karşıydı ve normal birisiydi diye hatırlıyorum sanki. Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? Benzer bir nick ile karıştırmış olabilirim.
 14. IRKÇILIK Bilimsel Gerçektir

  Safkan Türk olup da; aşırı sarışın, aşırı kıvırcık saçlı, aşırı beyaz tenli, aşırı tüylü, tek kaşlı ya da kemerli burunlu bir tek kişi bile gösteremezsiniz. Bu bir örnek mesela.
 15. IRKÇILIK Bilimsel Gerçektir

  Nasıl yok ya işte ben de buna çıldırıyorum. Bal gibi de var. Senin önüne bir Kürt ile bir Japon'u koysam bunlar farklı ırktandır demez misin?
×