Jump to content

Radikal Kemalist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  127
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Radikal Kemalist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

211 profil görüntüleme
 1. Diyet programım hakkında

  Böylenme beslenmekle kalmayıp her gün hayvan gibi de spor yapıyorum. Yorgunluktan ve açlıktan geberdiğim halde kilom 5 gündür aynı.
 2. Diyet programım hakkında

  Tamam da 4 gün boyunca bir insanın kilosu nasıl sabit kalır? Açlıktan ve yorgunluktan ölüyorum.
 3. Diyet programım hakkında

  İlk iki günde 2 kilo verdim. Diğer dört günde sadece 700 gram verebildim. Programıma aynen uyuyorum. Açlıktan geberdiğim yetmiyormuş gibi bir de at gibi spor yapıyorum. Feci yoruyorum kendimi öyle böyle değil. Ama dört gündür kilom aynı: 79-80 arasında takıldı kaldı. En sonunda bıçağı alıp keseceğim göbeğimi bu nedir ya!
 4. CHP Tunceli'de Seyit Rıza'yı andı

  CHP Tunceli'de Seyit Rıza'yı andı Tunceli'de isyan çıkartarak onlarca Mehmetçiği katleden Seyit Rıza, CHP ve HDP teşkilatları tarafından anıldı. 16 Kasım 2017 Perşembe 14:46 CHP Tunceli teşkilatı Cumhuriyet dönemi isyancılarından Seyit Rıza'nın heykeli önünde anma töreni düzenledi. Heykelin önüne çelenk bırakan CHP'lilerin anma töreninden sonra HDP'liler de aynı noktada farklı bir anma etkinliği düzenledi. CHP İl Başkanı Ali Rıza Güder yaptığı konuşmada, "1938 Dersim, Türkiye Cumhuriyeti'nin cinnetidir" ifadelerini kullandı. Güder'in konuşmasındaki "Tanıklarımız aynı zamanda bu zulmün müsebbibleridir. İnsanoğlunun en zalim kılıç darbesiyle bu dünyadan göçüp gitmiş atalarımızdan bir nebze hürmetin ve merhametin esirgenmesi duygularımızı incitmektedir. Sözümüz haklılığımızı ispat için değildir. Ne olursa olsun umudumuzu ve inancımızı korumakta kararlıyız" ifadeleri dikkat çekti.
 5. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Fetö'nün kendisine dokunulmasın. Ama geçmişte Fetö ile ortak hareket etmiş olan Tayyip ve çetesi cezalandırılsın. Kafaya gel... Öyle bir noktaya geldiniz ki yakında utanmasınız Fethullah Gülen de Fetöcü değil, tek Fetöcü Tayyip diyeceksiniz. Tayyip ve çetesi farklı bir grup, Fetoş ve çetesi farklı bir grup. Şunu belirleyelim önce bir. Nasıl Barzaniciler ve PKK'lılar farklı gruplarsa bunlar da tıpkı öyle. Ortada bir cinayet var. Bu cinayeti işleyene yardımda bulunan ikinci bir kişi daha var. Normalde bunların ikisi de suçluyken siz kalkmış cinayeti asıl işleyen kişiyi aklayıp sadece öbürünü suçlu ilan ediyorsunuz. Tayyip ile çetesi de zamanı gelince yaptıklarının bedelini ödeyecek. Bunu en çok isteyenlerden biriyim. Sizin gibi Fetö'ye karşı hoşgörülü değilim o kadar. Türk Ateist, siz derken seni dahil etmiyorum yanlış anlama.
 6. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Tabi canım Can Dündar, Altan kardeşler, Nazlı Ilıcak gibi küçükbaş fetöcüler. Yersen. Tayyip geçmişte FETÖ ile ortak hareket etti. Ama şimdi onlarla çatışıyor. Ben bir pislik başka bir pisliği temizlerken neden buna karşı çıkayım? Yeri gelince de öbür pislikle de uğraşırım. Al sizin Y-CHP'li vekiliniz Pavey bakın nasıl da Fetoşçulara sahip çıkıyor: Bu kadına Fetöcü demeyelim de ne diyelim şimdi? Tayyip ve çetesi burada ikinci dereceden suçlu. Birinci dereceden suçlular halen daha Fetö'nün çizgisinde hareket edenler.
 7. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Sadede gel. Sen bugün Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak gibi fetoşçukların içeride olmasından rahatsız mısın değil misin? Fetoş'un medyasının, okullarının, kolejlerinin, şirketlerinin, dershanelerinin kapatılmasından ya da el koyulmasından rahatsız mısın değil misin?
 8. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Muhsin mi kafatasçıydı? Uçmuşsun sen. Adam Türk bile değildi zaten Çerkes'ti. Kürt Said'i, Necip Fazıl'ı öve öve bitiremeyen bir ümmetçiydi. Ses kaydı gayet açık. Tam da o dönemde hal ve hareketleriyle Fetoşçuları rahatsız eden, onların aleyhinde bulunan ve helikoptere bindikten sonra ölmüş bir siyasi. Kim olabilir bu? Başka kim var bunlara uyan? Düpedüz Fetoş'a toz konduramıyorsunuz. Onu nasıl aklayabilirim diye yırtınıyorsunuz.
 9. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Yani inanamıyorum artık. Ateistforum'da Fethullahçı sapıkları savunmak için millet birbirini eziyor.
 10. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat birer darbe. 15 Temmuz ise terörizm. Darbe denilen şeyi askerler, ordu yapar. Sınav sorularını çalmak gibi türlü hukuksuzluklarla orduya sızmış şakirtler değil. Darbe sabaha karşı yapılır, halka zarar verilmez. Sen istersen bunlara başka bir şey de. Ama bunlar idamı rahatlıkla hak eden adi birer şerefsiz, katil ve hain.
 11. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Muhsin Yazıcıoğlu cahil bir nurcu ve şeriatçıdır. Orasından bahsetmiyorum ben. Adam öldürüldü, bu işi de Fethullahçılar yaptı.
 12. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Tipik bir liboş olduğun belli oluyor. Aynı batılılar gibi iki yüzlü ve çifte standartçısın. Onlar gibi gerçeğe kulağını tıkayıp salağa yatmayı, PKK ve FETÖ kıçı yalamayı marifet sanıyorsun.
 13. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Kılıçdaroğlu denilen sapığa maruz kala kala sizin de beyniniz yıkanmış. 15 Temmuz'dan sonra bile hala FETÖ'ye terörist diyemiyorsunuz. Terörün tanımı yapıyorsunuz, birebir FETÖ'ye uyuşuyor ama yinea kıvırtmaya çalışıyorsunuz. Adamların bir ideolojisi var. Bu ideoloji uğruna insanların üzerine bomba yağdırmaktan da çekinmiyorlar. Ses kaydı da ortada. Birazdan adamı öldüreceğiz diyorlar, Fetoş da çok iyi olur Allah yardımcınız olsun diyor. Al sana terör örgütü. DAEŞ bunlardan çok daha şerefli ve ahlaklı. Onlar en azından dürüstler.
 14. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Evet diyebiliriz, işte kanıt: Buna ne kıvıracaksın? Montaj falan mı diyeceksin?
 15. Emin Çölaşan'ın 29 Ekim 2015 tarihli rezil köşe yazısı

  Tamam işte, bu tanımlar Gülen cemaatine birebir uyuyor. 15 Temmuz'da yaptıkları terörizm değil mi? Bugüne kadar darbelerin hiçbiri bu kadar az adamla İstanbul'daki bir köprünün tek tarafını ulaşıma kapatarak, insanların üzerine bomba yağdırarak yapılmamış. Bunu yapanların kemalist olmadığı ve amatör oldukları çok belli. Ayrıca Fetoş'un Muhsin'i öldüren müritleriyle konuştuğu bir ses kaydı da mevcut.
×