Jump to content

mystic

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  499
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

mystic Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

760 profil görüntüleme
 1. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  sen hiç özürlü yarragı yedinmi? dostum götüne telegerif diregi girmiş homolar gibisin. her sokuşta aklıma ilk sen geliceksin. merak etme bendede elmas şeklinde titreşimli vibtatör var. tam senlik.
 2. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  baravo işte mantık diye buna derim. ayrıca tebrik ederim. dostum.. bu forumda gerçek bir akıl ve mantık gördüm. ve saygımı kazandın.. annukiler adına seni kutsuyorum. yaşadığını iddia edenler hala neyi? bekliyor. daha nekadar? bekliyecegiz.
 3. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  yedıgımız ekmek içtiğimiz su doydugumuzu ispatlıyor. alıcı sınır noronlarının kızdıgımızda yükselıp alcalması kızdıgımıız ispatlıyor. röngen cihazı içmızdekı organları ispatlıyor.. sakallarımızın çıkması ergenlık hormonu salgıladığımızı ispatlıyor. ultrasonıc cihazlar dogumu ispatlıyor ama ölümüden sonrasını ispatlıytamıyor. büyük deney tanrıyı.. değil sadece fiizksel bir görsellık olan . similasyonu ispatlı ben çok net görüyorum dostum sen sıkıysa bunu görde görelım yarragımın başı kabzımal taşı
 4. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  yedıgımız ekmek içtiğimiz su doydugumuzu ispatlıyor. alıcı sınır noronlarının kızdıgımızda yükselıp alcalması kızdıgımıız ispatlıyor. röngen cihazı içmızdekı organları ispatlıyor.. sakallarımızın çıkması ergenlık hormonu salgıladığımızı ispatlıyor. ultrasonıc cihazlar dogumu ispatlıyor ama ölümüden sonrasını ispatlıytamıyor. büyük deney tanrıyı.. değil sadece fiizksel bir görsellık olan . similasyonu ispatlıyor.
 5. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  pekala bilmsellık nedir? önce onu anlıyalım.. atatürk yaşadımı? evet ispatı var. 6. vahdettının kamera kaydı bile osmanlı imparatorlugunu ispatlıyor. surlarda acılan gedıkler topları ispatlıyor. kore savasının görüntüleri türk gazılerının gazı olduğunu ispatlıyor. vietnam savası abdenın kaybettıgı ilk savası ispatlıyor. saddamın canlı yayında asılması onun öldüğünü ispatlıyor. cehevaranın cansız bedenı onun catışmada öldürüldüğünü ispatlıyor... pekııııııııı hz: mahooonun neyi? onu ispatlıyor. uyduruk ve düzmece bir hayat hikaeyesımı?hiç bir dananagı olmuyan kaynaklar neyi? isaptlıyor.
 6. mystic

  Muhammed yaşamadı saplantısı

  bir kere konu başlıgı tam bir ateist düşmanlıgı gibi böyle konu başlıgımı? olur. Muhammed yaşamadı saplantısı .. bir kere saplantısı demek tüm ateistlere çok ciddi hakarettır. böyle saçmalıkmı? olur. saplantılı insanlarmı? ateistler derhal özür dileyın. tüm ateistlerden. muhammedın yasadıgına dair kanıt olmamasına mantıklı bakan ateistlere saplantı demek bana göre gerçek saplantıdır. psıkolıjık bir vakadır.. bu... bana göre konu başlıgını açan müslüman aslında ezıklıgın verdıgı bunalımla bu konuyu açmıştır.. zavallı . beyın daha mantıgını bile kullanamıyor. . saplantılı bir müslümanın halini çok net görüyoruz..
 7. mister you yoksa senmisin? yoksa bu eser sanamı? ait... görüşünüşe göre ewrımleşmışsın .. farklı bir görüntün olmuş..
 8. en sevdiğim arkadaştı. hala neden? basit bir tartışmadan dolayı gittigini anlamış değiilim dostum.. tpragı bol olsun ruhu göge yükselsın amuda kalkıp takla atsın. sonrada gökte tanrıyı bulsun onada bir aparkat vursun. belkı tanrı uslanırda. artık ciddi kararlar alır. yoksa 50 yıl sonrasını göremıyorum. bu gezegenın bu yylın sonunu görucek ama insanlık için aynı şeyi söylemek absürd olucaktır..
 9. allahın neden? kendı? kararından vazgemiyecegini bilimsel olarak ispatladık. bu konuda müslümanalrın yorumunu bekliyorum. korkmayın ben adam yemem
 10. allah kendi verdiği kararı değiştiriyorsa bir öncekı hükmu gecersız olucagından biz bu gecersız hukmu uygularsak günah işlemış oluruz.eger müslümansak .. bu allahın emrıne hiç kımse karsı çıkamaz ayetınden hatırlayın.. şimdi bir müslüman düşünmelı koskoca allah kendı kararından vazgeçermi? çünku islama göre allah tanımı evrenın dısında yasıyan bir varlık.. metafızık bir varlık. zamana gerçekten hükmeden bir varlı kzaten verdıgı ilk kararı kendı bile değiştiremez. bu imkansız. artık o karar verımıştır.. çünku zamana hükmediyorsun. zaman hükmetmenın bir bedelı vardır. asla ve asla daha sonradan bu kararı değiştiremezsın bunun tek yolu var evrenı yok edersın ve yenı bir evren kurarsın işte ozaman yenı bir din getirmek zorunda kalırsın. pekı evren yok oldumu? hayır demekkı çok net ispatladık.. allah yok din yalan. (16/NAHL-101: Bir ayetin yerini başka bir ayetle değiştirdiğimiz zaman ayetlerın çog udeğişmış zate nbirde mealler eklenınce kuarn ucup gitmış gerçe kuranın ispatı yok çünku bana göre muhammed sadece bir koyun cobanıydı medınede yasıyordu.. ama yahudi bir ailenın evladıydı. israılogularıının sümerlerın kokenıne kadar gidebiliriz. konuyuda çokta uzatmaya gerk yok çok basit konular bunlar.. işte allahın bir ayetı değiştirmesının imkansız olduğunu ispatladım arkadaslar.
 11. işte en komık ayet.. koskoca allah böyle ayet yazarmı? yahuuu gülmekten ben bile yyazamıyorum. MUNAFİKUN-4 için 40 meâl bulundu. Ahmed Hulusi (63/MUNÂFİKÛN-4: Onları gördüğünde bedenleri (görünüşleri) hoşuna gider. . . Konuşurlarsa, sözlerini dinlersin. . . Onlar (birbirine) dayandırılmış keresteler şu bildiğimiz yontulmamış odunlarmı?kereste deyince sanıırm müslüman munafıklardan bahdediyor.. (şuursuz bedenler) gibidirler! Her yüksek sesli seslenişi kendi aleyhlerine sanırlar! Onlar düşmandır, onlardan korun! Allâh onları öldürsün allah intikam alıcakmış ve öldürücekmış. seslı güldüm (intikam alan bir allah zaten islama en büyük ihanettır. ama zaten islamda kendi kendıne çelişen isaptlı bir ihanettir.. . anlasınlar hakikat neymiş)! pekı? anladılarmı? hiç sanmıyorum kafiyesız bir oturuş daha Nasıl da (hakikatlerinden) döndürülüyorlar!) / Ahmet Tekin (63/MUNÂFİKÛN-4: Onları gördüğün zaman kalıpları hoşuna gider. Konuşurlarsa sözlerine kulak verirsin. Onlar sanki çizgili Yemen kumaşından çizgili yemen kumaşıyla alalhın ne? işi var yahuuu uyarımı? gönderiyorsun yoksa dalgamıo? geciyorsun mamul elbiseler giydirilmiş kütükler gibidirler. Her gürültüyü kendi aleyhlerine yönelik bir hareket sanırlar. Onlar katıksız hak düşmanıdırlar. Onlara karşı ihtiyatlı ol, onlardan kendini koru. Allah onları kahretsin. heyyy rikardo razalinda seni kahretsin şurda pembe dizi çekiyoruz bunu görmüyorlarmı? hahahaha Nasıl da haktan ayrılıp, küfre döndürülüyorlar?) tam bir komedı. ayet ayet değil sankı pembe dizi çekmışler. allah seni kahretsın kızzzzzzz
 12. islamda nen saçma en anlamsız ve komık ayet.: bu ayeti alalhın yazma olasılıgı % 0000000000000000000001 bile değil yanı imkansız.. ahzap 53 : ey iman edenler! siz zamanını gözetlemeksizin, bir yemeğe davet edilmedikçe, peygamber'in evlerine girmeyin. ancak davet edildiğiniz vakit girin. yemeği yediğinizde hemen dağılın, sohbete dalmayın. çünkü bu hareketiniz peygamber'i üzmekte, fakat o (size bunu söylemekten) utanmaktadır. ama allah, hakkı söylemekten çekinmez. peygamber'in hanımlarından bir şey istediğiniz zaman perde arkasından isteyin. bu, hem sizin kalpleriniz, hem de onların kalpleri için daha temiz bir davranıştır. sizin allah'ın resûlünü üzmeniz ve kendisinden sonra onun hanımlarını nikâhlamanız asla caiz olamaz. çünkü bu, allah katında büyük (bir günah) tır. " bu ne? lan ayet ayet değil. sankı bir insanın hayat hikayesını anlatıyor. yemekten sonra sohpet etmek islam göre farzdır. denıyor burdada ne_ garıptırkı peygamberı uzuyormuş bizde yedık birde koskoca allahın peygamberı üzülüyormuşş.. 1400 yıl öncekı saf akıl işte daha ne? beklenırkı.. perde arkası diye bir ayet. ee eyuhhhh sözlucek kelımele bulamıyorum. koskoca allahın insnalık içn değil resmen mahooo için yazılan çok özel bir ayet göndermış.. alalhın işi gücü yok .. sırf mahooyla eglenıyor.. tam bir kepazelık.. hatta rezalet yanı şu ayetı okuyunca aklı basında bir müslümanın dinden sogumaması imkansız.. allah diyormuşkı hanımlarını nikahlaması asl caiz olmaz diyor. ama muhammeddın bir sürü avradı vardı mahoo olunce bu avratları kim? sahıplendi dersınız tabıkı ilk basta ebubekır ve ömer.. alalhın halıfelerı allaha karsı gelmışler .. işte akıl ve mantık ucup gitmış bu ayette..
 13. bugün müslümcuklerle biraz uğraşalım seslerı solukları epeydır çıkmıyor. biraz batıralımda canları yansın. belkı konuşurlar. önce içkı ve zınanın haram olduğunu ispatlıyan bu ayetten baslıyalım.. (Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur.) [İsra 32] (Ey Resulüm, müminlere söyle, harama bakmasınlar ve avret yerlerini haramdan korusunlar! Müslüman kadınlar da ziynetlerini göstermesinler, başörtülerini yakalarına kadar örtsünler!) (Nur 31) (Yemin ederim ki, birinin başına demir çivi sokulması, yabancı bir kadına dokunmasından daha hafiftir.) [Taberani] (Sizin için en çok korktuğum şey zinadır.) [Taberani] (Zina etmeyin, kadınlarınızın cazibesi, sevgisi gider, soğukluk başlar.) [İ.Neccar] ([Bilhassa] zina eden ihtiyar lanete uğrar.) [Bezzar] (Zina fakirliğe yol açar.) [Beyheki] (Gençliğini zinadan koruyan [mümin] Cennete girer.) [Beyheki] (Bir kadın, beş vakit namazını kılar, namusunu korur, kocası ile iyi geçinirse, dilediği kapıdan Cennete girer.) [İbni Hibban] (Ey gençler, namusunuzu koruyun, zina etmeyin! İyi bilin ki, namusunu koruyana Cennet vardır.) [Hakim] (Kötülükten korunmak için, nikahlı yaşayın ve iffetli olun!) [İbni Asakir] (Onun bunun karısını, kızını ayartan bizden değildir.) [İ.Ahmed] Fuhşun açığına da, gizlisine de yaklaşmayın(Enam 151) (Azab-ı İlahiden korkarak, başını yabancı kadından çevirene, Allahü teâlâ ibadetin tadını duyurur.) [Hakim] (Harama bakmayan gözler, Cehennem ateşi görmez.) [İsfehani] (Kadına, şehvetle bakanın, gözlerine erimiş kurşun dökülüp, Cehenneme atılır.) [M. Enhür] (Avret yerini açana, başkasının avret yerine bakana Allah lanet etsin!) [Beyheki] (Kadının yüzünden ve iki eli ayasından başka bütün bedeni avrettir.) [M.Enhür] (Bir yerde, zina ve riba çoğalırsa, o yerin halkı, belaya maruz kalır.) [Hakim] (Zina fakirlik getirir.) [Buhari] (Zinaya devam eden, putperest gibidir.) [Harâiti] (Zina edenin yüzü Cehennemde ateşle yanar.) [Taberani] (Zina edenlerin avretlerinin kokusu, bütün Cehennem halkına eza verir.) [Bezzar] şimdide öldük diyelım cennete gittik orda ne? var bir bakalım MUHAMMED-15 için 40 meâl bulundu. Elmalılı (sadeleştirilmiş) (47/MUHAMMED-15: Takva sahiplerine vadedilen cennetin durumu şudur: İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenlere lezzet veren şaraptan ırmaklar ve safi süzme baldan ırmaklar vardır. Aynca onlara her türlü meyve ve Rablerinden bir bağışlama vardır. Bunlar hiç o ateşte ebedi kalacak ve kaynar bir su içirilip de, barsaklarını parçalayacak kimselere benzer mi?) / Elmalılı (sadeleştirilmiş - 2) (47/MUHAMMED-15: Kötülükten sakınanlara vaad edilen cennetin durumu şöyledir: Orada bozulmayan temiz sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenlere lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır. Onlar için cennette her çeşit meyve ve Rablerinden bir bağışlanma vardır. Bunların durumu, ateşte ebedî olarak kalacak olan ve bağırsaklarını parçalayacak kaynar su içirilen kimsenin durumu gibi olur mu?) ne?o ldu müslümcükler allahınız bu dünyada ayet göndermış içkı ve zina yapanların cehenneme gidicegını açıklamış. ama yine aynı allahın düşüncesı evrımmı? geçırmışş yoksa 4 kitap gönderdıgı gibi yine kendıne ihanetmı? etmış bu allah içkı ve zinayı yasaklıyorsan neden? cenennette serbest bırakıyorsun.. zinanın mantgımı? değişti. müslümcükler. hurlerı her gun sikmek zinma olmuyormu? sarap içince serhoş olup diğer müslüman kadınlara sarkarsanız erkeklerde size kasap muamelesı yapmazmı? annanız zikerler ruhunuz duymaz..
 14. ya dostum şu hayatta tanrıyı bile çözdum ama şu müslümanların aykusunu hala ölçemedım. ne? tur bir eşleşmeden dogmuşlar nasıl? bir mantık kurmuşlar. onlarla aynı havayı solumak çk garip gelıyor bana.. tesekkurler dostum..
×
×
 • Yeni Oluştur...