Jump to content

Antonius

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  515
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Antonius Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

1.183 profil görüntüleme
 1. Antonius

  Tanrının Olanaksızlığı

  Zamandan münezzeh olan bir şey yoktur
 2. Şifremi unutmuştum . PS de sıfırlandığı için girmeyi beceremedim.Onun için öyle olmuştu.Yoksa iki ayrı nickle aynı zamanda girmedim. Kaldıki bunu yapmam için bir nedenim yok.Yeni nickten sonrada yeniçeri53ü hiç kullanmadım.Çünkü beceremezdim:) Hem neden kullanayımki?
 3. Antonius

  Kızlar tipe önem verir mi?

  Her şeyin esası maddedir.Maddi menfaat olmadımı aşkın başlangıcı sevgide oluşmuyor.Bayanlar erkeklerde tipe bakmazlar başarı ve onun sonucu zenginliğe bakarlar.Aynı şekilde erkekte bayandaki güzelliğe bakar.150 boyunda 90 kg ağırlığında bayana zekası ne kadar iyi olursa olsun bakarmısınız?
 4. Antonius

  AKP cemaatleri ve tarikatları tasfiye mi ediyor?

  AKP kendisinden yana olmayan cemaat ve gurupları tasfiye eder.Ednan haricinde.Oda klasik İslam anlayışına çok zıt olup açıkça ne yapmak istedikleri anlaşılır olduğu için
 5. Antonius

  Başı açık AKP ye oy veren kadınlar

  Siyasal İslamcıların tümünün vazgeçemeyecekleri iki husus vardır 1-İçki Kaçak bulabilirsiniz 2-Türban Buda Ehli sünnette Şiaya nazaran daha sıkıdır .Sıkma baş sarmısak kafa Şu kriz durumları olmasa RTE çoktan şeriatı ilan eder sarmısak beyinliler sarmısak afa olurlardı
 6. Antonius

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  +1Yazını aldım ve kullandım democrossian.Çünkü benim düşündüğümü çok güzel ifade etmissin.Kalemine sağlık.
 7. Antonius

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Hangi sorunumuzu çözdü?Üretim,İşsizlik enflasyon?Siyasal İslam rüzgarını arkasına aldı sadece.Türbana gelelim 1970,1980 li yıllarda böyle bir sorunumuz yoktu,Dini özgürlük hep vardıda Ramazan oruç tutmayanları ,açık giyinen bayanları sopalama özgürlüğü yoktu.
 8. Antonius

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Neden alternatif yok? Ne özelliği var siyasal islamcı Rabiacılığından gayrı?Mesele şudur Türk halkının 700 yıldır sünni islama beyninin yıkanmış olması!
 9. Antonius

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Reisiniz dolarlarını TL ye çevirdimi? Mesele şudur.Milli irade Ülkede değişmiştir.RTE ve siyasal İslam."Aç kalırım soğan ekmek yerim ama yine RTE !"oldumu işte bu Milli irade hatalıdır.
 10. Maalesef laik kesimler Şahı devireceğiz diye gittiler yobazlarla aynı safda yer tuttular.K.......larına kına yakıyorlardır.Bundan bizlerinde alacağı dersler olmalıdır.RTE Feto ve PKK ile savaşıyor diye onunla aynı saflarda yer almak için can atan Laiklerimiz var.
 11. Antonius

  Marula meyvesi (içki haramdır )

  Haklısın hesap kitap ortada ha hayvanlar o kadar alkolle sarhoş olabilirler.
 12. Antonius

  Marula meyvesi (içki haramdır )

  http://bunlarhepbilgi.com/dogadan-gelen-alkol-marula-bitkisi/ https://youtu.be/unSk8c9AdVg
 13. Antimüslim Avukat olduğunu öğrendim.Diğer yazıları okumadım.Bende Hukukçuyum.Bu Ülkede Avukatlıktan(serbest)para kazanıp geçinebilmek imkansız denecek kadar güçtür.Sen bakma o iki dirhem bir çekirdeklere çoğu ailecek zengindir.Ve para tüketmekten gayrı kazanamazlar.Ha avukatlığın yanında bir ticaret yapıyorsa başka.Sana tavsiyem git Hakimlik sınavını kazan ve hakim Savcı ol.Birde ilerisi için Noterliğe başvur.
 14. Tarımı bu kadar küçümsemeyin bakın şu linklere ve araştırın https://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/yilmaz-ozdil/domates-portakal-1004562/
×
×
 • Yeni Oluştur...