Jump to content

Harut_Marut

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  54
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Harut_Marut Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Harut_Marut

  HDP meşru bir parti midir?

  Olm gidin bu ülkeden..
 2. Harut_Marut

  HDP meşru bir parti midir?

  Ben AKP'yi savun demedim. Ama burda açıkca düşmanlarımızı savunmanız ilginç.
 3. Harut_Marut

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Sen pek bi cahilsin kavak !
 4. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Buna senini gibi karga kafalı cahil bir sefih mi karar veriyor ?
 5. Harut_Marut

  Allah Korkusu Yüzünden Ateist Olamamak

  Yolda tinercinin biri elinde bıçakla saldırsa korkusunda altına edecek tipler burda Evrenin ve bir çok şeyi yaratan Allah'a karşı nasıl cesur olurlar hayeretler içinde izliyoruz Cahiller cesur olur diye boşa dememişler. Tam bir komedi şu yazdığın yorum. Güldürdün bravo
 6. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Senden bir saçma metin daha duyuyorum ? Biz hıristiyan ve budist'lere karşı herhangi bir düşmanlığımız var mı? Tabi ki yok ! neden çünkü herkes kendi dinini kendi yaşıyor.Neden sürüm sürümdürelim ki ? Ancak burda önemli nokta varki Allah'a,peygambere,dine,müslümanlara ve sırf müslüman olduğunu için linç kampanyası yürütenlere karşı elbette ben elimde sopa ile bekliyor. Ve fırsatım olsa sürüm sürüm de süründürürüm. Bu forumda sırf hıristiyan diye veya budist diye herhangi bir dine karşı bu kadar düşmancı yaklaşmıyor hatta buna saygı duyuyorsunuz. Peki neden islama
 7. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Harika bir fikir ! Bence diğer ateist arkadaşlarda bu arkadaşla aynı fikride olmalı Tez elden başka ülkelere gitmeniz. Böyle türklükten uzaklaşmış olduğunuz gibi karakterlerinizdende uzaklaşırsınız. Buda çözümdür zaten.
 8. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Sen nasıl bir malsın ya ? Hala tutturmuş dine bağlıyor
 9. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Sana daha fazla yazmıyacağım. Tüm olanları izle ve seyret adamlar takır takır planlarını işlerini yaparken bide adamları desteklıyorsunuz.
 10. Harut_Marut

  Ateizm hakkında

  İkidir bu foruma üye oluyorum 1 inde banladım dedim acaba bendemi bir sorun var,ahlaksızca birşeyler mi yazıyorum diye bakıyorum bir şey de yok Adam bize ana avrat sövüyor kimseden kık yok. Anibalın sizin safınızda olduğu diye burda tüm üyelere ana avrat düz gitmesi anlamına gelmiyor. Benim okuduğum kitapda kötü söz söylemeyin,ahlaksızlık yapmayın,miskinlere iyi davranın diyor. Siz okduğunuz kitabları başka bir tarafınızda okuduğunuz için ağızınızdanda aynı kelimeler çıkıyor. Söz aydınsınız ya hani,karga kafalılar sizi..
 11. Harut_Marut

  Ateizm hakkında

  Acilen bu forumdaki hayvanları hayvanet bahçesine tıkmalı,anibal denen arsız,iğrenç yarattık en başta bunu sen hak ediyorsun.Ettiğin laflara bak bide bilmem ne 12 yıl kimya okumuş. Allahın cahil herifi seni ! bide buna saygı gösteren diğer hayvanat bahçesi yaratıkları sizde aynı yeri hak ediyorsunuz. Sözde ateistler aydın kişiler bunun gibi 2 satırlık adamların bu forumda bulunması tam bir fesatlık. sefih yaratık seni !!!!!
 12. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Yani bunda kudüs planı isralin filistinin %70 inden fazla işgal etmesi Sen hayatı toz pembe görüyorsun Artık uyanın ! Türkiye sınırına yerleştirilmiş ve 3000 tırdan fazla silah ve mühimmat desteği olan militanlar olduğu halde böyle konuşuyorsanız. Siz halen serap görüyorsunuz demektir.
 13. Harut_Marut

  Nükleer Bombalar

  Ben anlatamıyorum ,adamların biz planını nerden bilelim ? Sadece tabağa ne koyduklarını kendileri söylüyor. Ben 17 yaşımdayken bu bop projesini bliyordum. Hatta başkenti küdus olacağınıda planınıda tabağa koymuşlar Çatır çatır adamlar işletirken siz burda pis siyonistler der gibi dalga geçerken adamlar ortodoğuyu iyice karıştırmaya başlayacaklar. Bu gün ypg ve diğer örğütlere yapılan silah yardımı 3000 tırı geçti acaba haberiniz bundan haberiniz varmı sayın hz.kavak ?
×
×
 • Yeni Oluştur...