Jump to content

Jobar

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  268
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Jobar Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

315 profil görüntüleme
 1. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  O zaman dünyanın %90 ı kanunlarınızı ithal ettiğiniz Avrupasından Belçikasından Fransasından Çinine Hindistanına herkes sapık sübyancı çocuk istismarcısı bir sizin gibi 18 yaşında evliliğe izin veren ülkeler normal.Kafan çok güzelmiş pırıl pırıl güle güle kullan.Ama hiç değilse dürüst bir şekilde savunduğun şeye göre açıkça 8 milyar insanın 7 milyarı sapık pedofili sübyancı diyebiliyorsun bazı gerizekalılar gibi kıvırmıyorsun dürüst olduğun için teşekkür ederim.Hatta verdiğin haritaya göre bütün ülkeler pedofili sapık ancak ben genede 18 evlilik yaşını normal evlilik yaşı olarak tutan ülkeleri istisna olarak normal olarak yani pedofili sübyancı olarak görmediğini varsayıyorum.
 2. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Ulan gerizekalı verdiğin konuyu okudun benim söylediğim şeye bir cevap yok.Git sorduğum soruyu bir daha oku anlayamıyorsan tekrar tekrar oku sığır.Sana diyorum ki madem bu avrupalılar 14 yaşında biriyle 19 yaşında birinin aynı evde karı koca hayatı yaşamasına müsade ediyor ama evlenmelerine müsade etmiyor bunun nedeni nedir evliliğe bu kadar karşı olmanızın nedeni nedir diye soruyorum dangalak ? Anlayabildin mi soruyu ? Anlayamadıysan tekrar tekrar oku.Yani şimdi ben atıyorum Belçikada 19 yaşında olsam ve 14 yaşında bir kızla istediğim gibi cinsel ilişkiye giriyorken ve bunun hiçbir cezası yokken aynı evde istediğim gibi karı koca hayatı yaşayabilirken kızında ailesininde rızası dahilinde evlenmeye kalktığımda neden evlenemiyorum ve istismarcı durumuna düşüyorum evliliğe bu kadar karşı olmaktaki amaç ne ? Bu sizin gibi gerizekalılar için bile fazlaca gerizekalıca değil mi onu soruyorum ? Anlayabildin mi ?
 3. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Cidden söylüyorum sen ya ağır gerizekalısın ya türkçe anlamada nörolojik bir problemin var ya da bilerek demogoji yapıp üste çıkmaya çalışıyorsun.O yüzden dünyada yasaklanmışmış.Ulan gerizekalı ateist köpek bak bakalım bir dünyada cinsel ilişki yaşı kaçmış ? Evlilikle seks aynı şeymiymiş.Evet rıza dahilinde 14 yaşında bir çocuk evlenemez bunu resmiyete dökemez ama 19 yaşında biriyle istediği gibi seks yapabilir hatta aynı evde aile hayatı yaşayabilir bunda hiçbir mahsur yoktur ha ? Yeterki arada nikah olmasın nikah olursa istismar olur 14 yaşındaki çocuk mağdur olur. O zaman dediğim gibi diyeceksinki bütün dünya sapık sübyancı bir tek biz Türkiyede normal insanlarız diyeceksin.Gerci sen gene bu yazdığımı gerizekalı olduğun için anlayamayacak veya gene demogoji ve hakaret edeceksin ama neyse.
 4. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Beyinsiz ateist kafir köpek.O zaman bizlere dediğiniz gibi diyeceksinki bütün avrupada Malta ve Türkiye dışındaki ülkeler Fransasından Belçikasına hepsi sapık hepsi sübyancı.Hepsi çocuk istismarcısı.Avrupada olduğu gibi 18 yaşından önce cinsel ilişkiye izin veren ne kadar ülke varsa milyarlarca insan hepsi sapık hepsi sübyancı.O zaman gerizekalı değilsen savunduğun şeye göre(tabi gerizekalı değilsen dedim buraya dikkat).Diyeceksinki kanunlarını aldığımız ithal ettiğimiz avrupada Malta dışında sapık sübyancı herkes diyeceksin.Amerikada sübyancı sapık Çinde Hindistanda bir tek bizim Türkiye Malta 18 yaş sınırı olan ülkeler sapık sübyancı değil normal diyeceksin gerizekalı.18 yaşından önce ilişkiye izin verdiği için bütün avrupa ülkeleri Malta dışında sapıktır sübyancıdır diyeceksin.Benim aile yaşantım çarpık falan değil.Ben savunduklarınız bağlamında tahminde bulunuyorum.Alınırsın alınmazsın benim söylediklerimede mi karışacaksın.Kimseye sen şusun demedim tahmin yürütüyorum.
 5. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Beyinsiz biz yetişkin biriyle ilişkiye girebilir mi diyoruz.Ne kadar gerizekalı varsa bize denk gelmiş galiba sizin türkçede bir sorun var galiba.Diyoruz ki 14 yaşında bir 'çocuk' mesela 19 yaşında biriyle istediği gibi ilişkiye girebildiği halde rızasıyla neden evlenemiyor.Yani bir evde karı koca hayatı yaşasalar hiçbir sorun yok ama evlenemezler bunun mantığı nedir sizin gibi gerizekalılar için bile fazlaca gerizekalıca değil mi ? Yani savunduğunuz 18 yaş sınırıyla çelişmiyor mu ? Neden cinsel ilişkiye izin veriyorsunuzda 14 yaşında evlenmeye mesela aynı cinsel ilişkideki gibi 14 yaşındaki biriyle 19 yaşında birinin evlenmesini istemiyor bunu sapıklık olarak görüyorsunuz ?
 6. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Senin gibi babası belirsiz avrupalılara köpek olup daha savunduğu saçmalığı müdafaa edemeyen bir gerizekalı olmaktan iyidir.Avrupalılarda sizin gibileri sözde medeniyet uygarlık naralarıyla ne isterse onu savundurtup böyle havlatıyor ama ne yazikki sen daha doğru düzgün havlamayı bile beceremiyorsun.
 7. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Senin gibiler dangalaklar hata diyor ama savunduğunuz kanunlarınız öyle demiyor.Gerizekalı ben senin gibilerin ötmesine mi bakacağım yoksa uyguladığınız kanunlara mı ? Hata olduğunu söylüyormuşmuşta muşmuş.Evet sen hata dedin diye kimse 14 yaşında seks yapmamaya başladı.Gerizekalı sen herhalde daha okuduğunu anlayamıyorsun.Ben diyorum ki siz evlilik yaşının en az 18 olduğunu savunuyorsunuz ancak uyguladığınız kanunlar(dolayısıyla dolaylı olarak savunduğunuz kanunlar) cinsel ilişki yaşını 14 olarak belirlemiş.Bu senin gibi bir gerizekalı için bile bir çelişki değil mi onu soruyorum ? Cinsel ilişki yaşını 14 yapmışşınız mesela kendisinden 5-6 yaş büyük biriyle ilişkiye girebiliyor ama istese bile rızası olsa bile evlenemiyor bu senin gibi bir gerizekalı için bile fazla aptalca değil mi ? Bunun mantığı ne savunduğunuz 18 yaş sınırı senin gibi bir gerizekalı için bile fazla gerizekalıca değil mi onu soruyorum ? Türkçede sıkıntımı var yoksa anlamamazlıktan gelmeye mi çalışıyorsun ?
 8. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Asıl senin gibi beyinsizlerle tartışmak vakit kaybıdır.En başından savunduğun dangalaklığa dair bir mantıklı şey getiremeyip demogoji yapacağını ve hakaret edeceğini biliyordum ki yazdım.Gel gücün yetiyorsa ürememi engelle.Senin gibi 100 sığırı ben cebimden çıkarırım.
 9. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Hoşt ulan kafir köpek kemiği gören geliyor ama sana yetecek kemik bende yok kemalist it.Araştır bakalım o kanunları ithal ettiğiniz avrupada seks yaşı kaçmıştır beyinsiz.Sözde kendi çocuk dediklerinizin seks yapmasına izin veriyormuymuş vermiyormuymuş.
 10. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Zina bize göre evlilik dışı gayrimeşru cinsel ilişki(seks).Batı jargonunun ne dediğinden bahsetmiyorum umrumdada değil.Bende onu soruyorum ulan madem bu batılılar ve kuyrukları 14 yaşında sözde kendilerine göre çocuk olan birinin birbiri ile seks yapmasına izin veriyorda evlenmesine neden izin vermiyor.Oysa arada 5-6 yaş olsa bile cinsel ilişkiye izin var ama evlilik katiyyen yasaj.Yani 14 yaşında biri ile 19 yaşında biri bir evde karı koca hayatı yaşasa bile suç olmuyorda kanunlar çerçevesinde ailesinin ve devletin gözetiminde evlenmesi katiyyen yasak ? İşi meşruiyete dökmekten neden bu kadar korkuyorsunuz ? Daha önce saydığım sebeblerden mi ? Varmı buna mantıklı bir cevabınız.Evliliğe bu kadar karşı olmanızın sebebi nedir ?
 11. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Aynen dediğim gibi.Yularını yarısının babası belirsiz avrupalılar tuttuğu için benim söylediklerime demogoji yapmadan ve hakaret etmeden getirebileceğin hiçbirşey yok.Benim gururum şerefim haysiyetimi senin gibilere pay etseler 100 kişilik haysiyet gurur şeref çıkar.Onun fazla havlama demogoji yapmadan yazacaksan yaz.Asıl sığır senin gibi ulan ben ne savunuyorum diye bir an düşünmeden sözde medeniyetmiş şuymuş buymuş diye birilerinin arkasına takılıp çoğunluk diye haklı olduğunu düşünenlerdir.Savunduğunuz evlilik yaşı olayı senin gibiler için bile biraz düşünsen gerizekalıca ama maalesef hiçbir zaman beynin sana enjekte edilen ideolojik saçmalıkların ötesine geçemeyecek.Yedi ceddin pedofoli sapık sana göre burda gelmiş bize ötüyorsun.
 12. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-44915562 Bak bakalım zina çocuklar için serbest mi değil mi o ''uygar'' ülkelerde.
 13. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Ne iğrençliği pisliği ulan ? Asıl havlayan senin gibilerdir.Yularınızı yarısının babası belirsiz p.ç olan avrupalılar tutuyor.Bilimmişde akılmış.Ulan bu evlilik yaşı konusunda sizden daha gerizekalı mı var ? Bu sizin kıçınızdan uydurduğunuz avrupalılardan ithal sözde kanunlarınızın iddiası.Suudi Arabistan ve İranda evlilik yaşı 9 kimse kimseye karışmıyor aileler kızlarını kendi rızalarıyla ister 9 yaşında evlendiriyor ister 30.Seni istemezsen evlendirmezsin evlenmezsinde.Sen bir kişi hakkında kendi ailesinden daha mı çok vesayet sahibisin ve daha mı çok söz hakkın olduğunu iddia ediyorsun ? Ailesi kendi öz çocukları hakkında karar verecek sende diyorsun ki hayır olmaz bu iş ben senin çocuğun üstünde senden daha çok söz hakkı sahibiyim diyorsun yani ? Hoş o kanunları ithal ettiğiniz Avrupalılarda son 150 yıl öncesine kadar 9 yaşında gerdeğe giriyordu.Sizin o kafanızın almadığı kimsenin kimseyi evliliğe zorlamadığı.Sen iğrençlik görüyorsan kızını 9 yaşında evlendirmezsin.Aynı şekilde evlenmezsinde olur biter.Mesela bende kızımı evlendirmem veya 9 yaşında biriyle asla evlenmem.Ama ailelerin ve devletin gözetiminde tamamen rıza ile gerçekleşen evliliklerede karışamazsın.9 yaşındaki çocukta sözde 14 yaşındaki çocuk değil mi ? Sizin kanunlara göre 14 yaşında zina edebilir ama evlenemez hemde hiçbirşekilde rızası vs olsa bile.Sizin bu saçmalığı savunmanızın nedeni nedir ? Yani zina edebilir ama evlenemez ? Neden evlilikten bu kadar korkuyorsunuz ? P.ç nüfusu istediğiniz kadar çoğalmadığı için mi yoksa 14 yaşında kızları düdükleyip bırakmak çok mu hoşunuza gidiyor ? Yani düdükleyeyim ama evlenip başıma sarmayayım mı diyorsunuz ? 9 yaşındaki çocukta 14 yaşındaki çocuk değil mi ? Evlilik yasak zina serbest demenin mantığı daha doğrusu mantıksızlığı size bile garip gelmiyordu ? Yani ben şimdi 19 yaşındayım aldım 14 yaşında sizin iddianızla bir çocuğu evlilik falan yok ortada ailesininde rızası var aynı evde karı koca hayatı yaşıyoruz.Bu sizcede gene aynı kapıya çıkmıyor mu ? İşi resmiyete meşruiyete dökmeye neden bu kadar karşısınız ? Yukarda saydığım sebeblerden mi ? Hadi demogoji yapmadan sapık pedofili bilmem ne 9 yaş diye ötmeden cevap ver bakalım.
 14. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Havlama fazla kafir havlama.Benden sana kemik çıkmaz.Sapıkmış.Biz sapıksak sizde gerizekalısınız.Sizin mantıkla dünya üzerinde gelmiş geçmiş son 150 yıldan önce doğmuş kadın erkek herkes sapık.65 milyar insan sapıktı pedofiliydi bir siz sapık değilsiniz.14 yaşında zina serbest ama evlenmek yasak.Ulan bu saçmalığı sen dahi mantıklı buluyor musun ? Diyelim ki yarın bir karar çıktı evlilik yaşı 20 oldu o zamanda 18 yaşında evlenen herkes milyonlarca kişi sapık pedofili statüsüne mi geçmiş olacak ? Ya da 16 ya indi 16 yaşında evlenen herkes sapıklıktan pedofililikten normalliğe mi geçmiş olacak ? Güldürme beni.14 yaşında rızasıyla zina edebilir ama rızasıyla evlenemez.Ulan kıçınızdan uydurduğunuz kanunun bile bir mantığı olsun bari.Hadi dese 14 yaşında zina edebildiği gibi aynı zamanda evlenebilir ama evlenecek kişiler arasında en fazla 5 yaş fark olmalı aynı zinadaki gibi neyse.Ama yok zina serbest evlilik öcü.Bu siz avrupa özentileri için bile fazla gerizekalıca.Belkide senin çocuklarında babası belirsizdir bunu o yüzden normal görüyorsundur bilemem.Bu günler geçecek mi geçmeyecek mi göreceğiz.Bekleyin bakalım bizde sizinle birlikte beklemekteyiz.
 15. Jobar

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Ulan beyinsiz kafir.Bana göre diye birşey yok.Ben İslamın hükmünü söylüyorum ordan salyalarını akıtarak köpek gibi havlama.Daha 150-200 yüzyıl öncesine kadar o kanunlarını aldığınız avrupalılarda 9 yaşında gerdeğe giriyordu beyinsizler.Hatta senin bilmem kaç kuşak atalarındanda muhakkak ki 9 yaşında gerdeğe giren niceleri vardır onlarda sapık mı ? Gerizekalı sizin o olmayan mantığınızla son 150 yıl dışında yaşayan bütün insanlık Çİninden Avrupasına Amerikasına kendi atalarınızda dahil sapık sübyancı bilmem ne sizin o olmayan beyninizle vardığınız sonuca tüküreyim.Sen o çok değerli kızını sakın ha evlendirme.15 yaşında erkeklerle gezsin tozsun her haltı yesin hatta zina etsin ama evlenmesin sakın ha yoksa sende sapık olursun kızında mağdur olur.Bizim kendi evlatlarımızı ne zaman evlendireceğimize bile Avrupalılar karar verdikten sonra yemişim öyle bağımsızlığı egemenliği.Bu sözde 18 yaşta evlilik sınırını getirip zina sınırını ise 13-14 yapan Avrupalılarında onların kuyruklarınında canı cehenneme.Bir kişi 13-14 yaşında isterse zina yapabilir ama evlenemez ha ?Kanunlarınıza tüküreyim.Bunun amacı zinayı ve fuhuşu yaygınlaştırmaktan başka birşey değildir.Biz müslümanlara bunu söylediğimiz için Yallah Arabistana diyenlere bizde defolun Fransaya diyoruz. İsteyen istediğiyle istediği yaşta meşru yollar içinde devletin ve ailelerin gözetiminde evlenebilir bu konuda hiçkimseyede bir halt yemek düşmez.Hani siz diyorsunuz ya isteyen istediğiyle zina edip fuhuş yapabilir isterse 14 yaşında olsun arada 5 yaş olduktan sonra.İşte bu sizin ve Avrupalıların iki yüzlülüğünün ve zinayı yaygınlaştırmak evliliği kısıtlamak için yaptığınız saçmalıklardan sadece biridir.Bugun Avrupada doğan her iki çocuktan biri p.ç babası belirsiz.Avrupalıların yarısı bildiğin p.ç yani.Merak etmeyin sizin gibiler çoğaldıkça Türkiyedede babası belirsiz p.çler çoğalır hepiniz istediğinize kavuşursunuz.
×