Jump to content

Charles dawkins

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  137
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Charles dawkins Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

485 profil görüntüleme
 1. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Ozmn söv sinirin geçsin. Ama toplumdan dışlanma mevzun bence doğru kişiler bulamamaktan dır diye düşünüyorum . Onlar senin dediklerine katlanmamışlardır
 2. Charles dawkins

  Tahminim doğru çıktı! erken seçim olucak.

  Erol mütercimler haklı çıktı moral daha da bozuluyor . Hadi artık yanıl be ! Umarım gelecekte yanılırsın Erol hocam
 3. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Biraz acar mısınız . Muslim değilsin diye işten mi çıkartıyorlar .
 4. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Umarım eline bir gün para geçer de gidersin. Tanrı veya yaratıcı varsa yapacağı işe tükürüyüm ozmn . Senin adına gerçekten üzüldüm ve sinirlendim . Ama anlamıyorum nasıl iş bulamıyorsun . Bunca niteliğe ve ingilizceye rağmen.
 5. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Yurt dışı gibi bir yere gitme ihtimaliniz var mı . Ingilizcen yeterli seviye de mi
 6. Charles dawkins

  Türkiyede iç savaş

  Ic savaşın olacağını düşünmüyorum belki 25 yıl sonra felan olur. Tayyip gidince yerine gelen kişinin eski düzeni değiştirmek tamamen silmek isteyip arkasındaki tayyip düşmanlarının kininin desteğini almasıyla ve akplilerin reislerini gitmesininin üzüntüsü ve bu gelişen olaylar karşısında tutacakları tutumla bir 1970 ler dönemi gelebilir diye düşünüyorum . Sonuçta akplilerin çocukları da hemen hemen aynı düşüncede gelişiyor ama sayıları mutlaka azalır . Böyle bişey olursa tayyip düşmanları üstün gelir diye düşünüyorum . Ve suriye gibi değilde 1970 ler dönemi gibi belki biraz daha ağır bir savaş olur . Ancak ortadoguda olan olaylar bu durumu çok daha karıştırabilir .
 7. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Hocam mesleğiniz nedir
 8. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Üstte kariyer yapamıyorum demişsin de onu dedim . Orda sanki sürekli surekli sorguluyorsun bu yüzden aklin tam işinde değil gibi bir izlenim vermişsin de
 9. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Anlıyorum . Fakat bu senin kariyer yapmana engel olmasın . Bu ülkeye ne olacağı belli olmaz . Hatta agnostik olup bu sorgulama işini bırak ( en azından azalt hayatını çok etkilemeden yap ) .
 10. Charles dawkins

  akp 20 yıl sonra yok olur mu

  Erol hocayı sık sık dinliyorum. Ama moralim de bozuluyor izledikce . Hep yanılmasını umuyorum umarım dediklerinin yarısında dahi olsa yanılır.
 11. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Madem tanrıyı bizim algılayamayacağız düzeyde olduğunu düşünüyorsun. Öyleyse bu kavramı daha fazla bilimsel açıdan neden irdeliyorsun ? Bu bilimsel argümanlar da yetmiyor ve tanrıyı da algılayamiyorsak burda en mantıklı yol agnostizme gitmiyor mu ?
 12. Charles dawkins

  OROSBULUK CİNSİYETLE İLGİLİ DEYİL,

  Güzel demiş adam. Bence de gurbetçi lerin oy kullanması yasaklansın . Çoğu akp ye oy veriyor vatanının v sinden bike haberleri yok.
 13. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Belkide ateistlerin bu kavramı irdelememesinin sebebi deist olsa da olmasa da pek farkettirmeyecegidir . Tabi böyle olsa onlar da agnostik olurdu. Seni deist yapan felsefik argümanlar mi ?
 14. Charles dawkins

  Ülkede Şeriat İlan Edilirse

  Ülke ilerde bölünürse ve şeriat ilan edilirse . Veya şeriata benzer bir yönetim uygulanırsa ne yaparsınız ? Geleceğe dair planlarınızı ne yönde şekillendirmeye çalışırsınız? Başka önemli bir soru şuandan itibaren geleceğe dair bu tarz kötü gidişata nasıl planlar yapıyorsunuz ?
 15. Charles dawkins

  Tanrı Kavramına Felsefik Argümanlar

  Tanrı hakkında bilimsel argümanların pek etkisini göstermediği aşikardır . Bu yüzden tanrı kavramı için pek çok felsefik argümanlar oluşturulmuş. Tarih boyunca Bunlar dan bir sürü var ve bazıları oldukça kafa karıştırıcı cinsten insanın sinirini bozuyor düşündükçe . Sizce bu kafa karıştırıcı felsefik argümanlar sizin için bir değer taşıyor mu ? Ve neden taşımıyor / taşıyor ?
×