Jump to content

AUTO

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  13
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

AUTO Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

326 profil görüntüleme
 1. Buddha diye nickim var.çalışmadığı için bu nicki almak zorunda kaldım.? @Buddha tıkla bak banlanmış değil.
 2. Yeni bir üyelik alırsan görürsün. Üyeliğin kabul ediliyor ama yazmana izin verilmiyor. Bu üyelerin profilinde üyeliği sonlandırılmış üyede yazmıyor.?
 3. AUTO

  Kütleçekim Fenomeni ve Gizemi ..

  notrino dedektoru teleskop gibi çalışsaydı notrinoların kütleçekiminden etkilenip etkilenmediğini söyleyebilirdik. ışığın hangi yıldızdan geldiğini gözlemleyebiliyoruz.Ama notrinonun hangi yıldızdan geldiğini tespit etmek imkansız gibi birşey.
 4. AUTO

  Birkaç Ay İçinde 4 Kez Hesap Değiştiren Dangalak ..

  Forumdan bilgi alınmıyor ki. Kimisi küfür hakaret ediyor. Kimisi yalan yanlış bilgi veriyor. Onlar atılmıyor atılan ben oluyorum. örneğin forumda mercekler hakkında bildiklerimi açıkladım. Sen ve anibal gibiler hakaret ettiniz. Bilgi beklerdim sizlerden.
 5. AUTO

  Kütleçekim Fenomeni ve Gizemi ..

  şu anki notrino dedektörleri ile notrinoların kütleçekiminden etkilenip etkilenmediğini ölçmek imkansız. Nasıl ölçmüşler merak ettim. Notrinonun hızı bile doğru ölçülemez.
 6. AUTO

  Kütleçekim Fenomeni ve Gizemi ..

  Dedektörler birkaçını ölçüyorsa nereden biliyorsun onun süpernovadan geldiğini. uzayda bir sürü notrino kaynağı var. Notrino dedektörleri gelen notrinonun ne kadar uzaklıktan geldiğini bile ölçemez.?
 7. üyeler sekmesi olsaydı sıfır mesajlı üyeleri görürdün. Banlı olmadıkları halde foruma yazamıyorlar. Forumun en gereksiz üyesisin.Her mesajında hakaret amaçlı video var.?
 8. Yeni üyelerden bazıları mesaj yazamıyor. Foruma kabul ediyorsunuz ama foruma yazı yazma seçeneklerini kısıtlıyorsunuz.
 9. AUTO

  Atatürk'ün Kusursuz Olması ..

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Auguste_Comte https://tr.wikipedia.org/wiki/Koca_Mustafa_Reşid_Paşa https://tr.wikipedia.org/wiki/Ahmed_Rıza https://tr.wikipedia.org/wiki/Ziya_Gökalp https://tr.wikipedia.org/wiki/Abdullah_Cevdet Bu gibi insanların katkılarını görmezden geliyorsunuz.
 10. AUTO

  Atatürk'ün Kusursuz Olması ..

  Müfîd AUGUSTE COMTE'UN MUSTAFA REŞİD PAŞAYA MEKTUBU MODERN SOSYOLOJİNİN KURUCUSU OLARAK KABUL EDİLEN AUGUSTE COMTE, OSMA
 11. AUTO

  Kütleçekim Fenomeni ve Gizemi ..

  6-8 saat epey uzun bir süre. ölçtüğün notrinoların o süpernovadan geldiğini nereden biliyorsun? notrino dedektörlerinde ayna mercek kullanılmadığı için hangi yönden geldiğini bulamazsınız.
 12. AUTO

  Kütleçekim Fenomeni ve Gizemi ..

  Neutrino Bileşim {{{bileşim}}} İstatistik Fermiyon Etkileşim(ler) zayıf kuvvet ve yerçekimi Sembol νe, νμ and ντ Antiparçacık Antinötrino (muhtemelen nötrino ile özdeş) Teorileştirme 1930, Wolfgang Pauli tarafından Keşif 1956, Clyde Cowan, Frederick Reines, F. B. Harrison, H. W. Kruse, and A. D. McGuire tarafından. Türler 3 - elektron, müon ve tau Elektriksel yük nötr Renk yükü
 13. sitede arama çalışmıyor.böyle bir mesaj alıyorum. Üzgünüz, galiba burada bir sorun var Lütfen yeniden arama yapmadan önce %s saniye daha bekleyin. Hata Kodu 1C205/3
×
×
 • Yeni Oluştur...