Jump to content

SHORTWAVE

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  328
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

SHORTWAVE Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

287 profil görüntüleme
 1. Güncelleme

  Alıntıların alındığı iletiler siliniyor bu forumda. Neye itiraz ettiğin belli olmuyor o zaman. Alıntıların tam olması daha iyi.
 2. Atatürk Artık Aşılmalı

  Japonya pozitivizm felsefesine Meici restorasyonu ile geçiş yaptı. Osmanlıda ittihat ve terakki ile pozitivizm felsefesine geçiş yaptı. Kişiler önemli değildir.Savunulan felsefe önemlidir. Atatürk e itirazını felsefe üzerinden yap. Masonmuş yahudiymiş ingiliz ajanıymış diyerek yapman aptalca bir davranış. Bir tablo yaparsan daha anlaşılır olur.Pozitivizmin savunduğu bu islamın savunduğu bu diye.
 3. Fast food bağımlılığı

  verdiğim link doktorların başvuru kaynağı. senin verdiğin bağlantılar kişisel bağlantılar. Forumda evrim ile ilgili sorularda evrim ağacını kaynak gösteriyorsunuz.oradan link vereyim belki inanırsın. https://evrimagaci.org/photo/tr/msg-cin-tuzu-zehri-yalani
 4. Dreimalali foruma hoşgeldin.

  @Dreimalali foruma hoşgeldin. özledik seni.
 5. Fast food bağımlılığı

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/19389112/?i=6&from=/10736380/related Msg hakkında söylenenlerin hepsi delilsizdir.
 6. Fast food bağımlılığı

  Hangi fast food yiyeceğe bağımlı olduğunu merak ettim.
 7. Fast food bağımlılığı

  Msg katılan fast food yiyeceklere örnek versene? sallayıp duruyorsunuz? msg nin hemofili ve bağımlılık yaptığına dair bilimsel kaynakta bekliyorum.
 8. Frank medrano 59 yaşındaymış ama 25 yaşında gibi görünüyor. 175cm boyunda 75 kiloymuş.
 9. Şınav sayısını en kısa zamanda arttıran yöntem

  Grease the groove yöntemini biliyor musun? Setlerde tekrar sayısı maksimum tekrar sayısını geçmiyormuş.,%30%50,%60,gibi. Anlamadığım şey maksimum tekrar sayısı altında çalışarak maksimum tekrar sayısı nasıl arttırılıyor?
 10. Afrin olayı

  https://tr.sputniknews.com/rusya/201801261031986461-rus-askeri-uzmanin-iddiasi-turk-ordusunun-muharebe-kabiliyeti-dusuk/ Rus askeri uzmanın görüşleri bunlar. Yeterince hava desteği kullanılmıyor. Askeri konvoylar karayollarını kullandığı için kolaylıkla tuzağa düşebilir. Türk ordusunun sayısı az. Yeterince hava desteği kullanılmadığı konusunda rus uzmanla aynı fikirdeyim.
 11. Fast food bağımlılığı

  Kalorisi yüksek olduğu için olabilir.
 12. Elon Musk -Space X - Tesla

  Sorun ağırlıkta değilde görüntülerde tuhaflıkların bulunması şüpheye düşürdü beni. saturn 5 roketi 16 tonluk ay modulu aya gönderildi. proton roketi ile gönderilen Luna 21 de 6 ton civarında.
 13. Elon Musk -Space X - Tesla

  Ayın görünen çapının güneşten ufak olması şüpheye düşürdü beni. Birde kağıt parçaları gibi bir sürü şeyler uçuşuyor uzayda.
 14. Şınav sayısını en kısa zamanda arttıran yöntem

  Ağırlık kullanmadan arttıranlar nasıl arttırıyorlar? https://strengthlevel.com Başlangıç seviyesindeyim hala. Kas erimesi olan hastalar bile düzelip benden ileri seviyeye geçtiler.
 15. Şınav sayısını en kısa zamanda arttıran yöntem

  Bu yöntemde artık işe yaramıyor. setlerdeki tekrar sayılarını arttıramaz oldum. setlerdeki tekrar sayılarını nasıl arttırabilirim?
×