Jump to content

Thravelyn

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  118
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Thravelyn Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

348 profil görüntüleme
 1. Bu da gericiliğin, yobazlığın bir başka formu. Bu tipler de sürekli doğallığın güzel bir şey olduğu fikrini aşılamaya çalışıyorlar. Mesela doğada çok eşlilik varmış, biz de o yüzden çok eşli olmalıymışız. Ya da ilkel bir Afrikalı ya da Kızılderili kabileyi gösterip "bak bu adamlar ne kadar sağlıklı, özgür, mutlu" demeye çalışıyorlar. Sonra da yok işte "modern dünya insanı köleleştiriyo yaaa" geyiği gelir ardından. Ha bir de başka meşhur bir geyikleri vardır bunların işte eski insanlar doğal besleniyormuş o yüzden daha sağlıklılarmışmış GDO çok zararlıymış teknoloji zararlıymış... Ulan madem doğal yaşam daha sağlıklı o halde neden ilk insanlar 20-30 yaşında ölüyordu? Neden mesela tarihteki hükümdarlar hep 30-40-50 yaşlarında ölmüş? Neden teknoloji, bilim hızla ilerleyince insanlar birden 80-90-100 yaşına kadar yaşamaya başladı? Doğal olacaksak eğer mesela anadan üryan gezelim, ormanlarda yaşayalım. Hayvanları canlı canlı parçalayıp çiğ çiğ yiyelim. Hiç traş falan olmayalım kıllı kıllı ayı gibi gezelim. Budur yani doğal olmak. Bence bunların karın ağrısı şu: şimdi bunlar gerizekalı olduğu için teknolojiye, modern hayata falan uyum sağlayamıyor. O yüzden de sürekli modern yaşamı, bilimi, teknolojiyi kötüleyip kendilerini avutuyorlar.
 2. Thravelyn

  Hızlı okuma

  Sallayacaksan da biraz usturuplu salla. 2 saat 120 dakika demek. Her sayfayı 20-25 saniyede okuyup anlaman lazım. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Hiç mi arada yorulup mola vermeyeceksin?
 3. Thravelyn

  Neler dinlemeyi seversiniz?

  Yabancı olarak Adele, Inna, Lenka, The Cranberries, Greenday, Coldplay, Bon Jovi, Judas Priest, Scorpions, Metallica, Nirvana, Mötley Crue, Twisted Sister, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne, Bryan Adams, Laura Branigan, Michael Jackson, Elvis Presley, The Beatles. Yerli olarak Barış Manço, Erkin Koray, Kıraç, Ogün Sanlısoy, Mor ve Ötesi, Manga.
 4. Thravelyn

  Neler dinlemeyi seversiniz?

  Biraz da müzik konuşalım. Neler dinliyorsunuz?
 5. Thravelyn

  Tayyip'in PKK'lı Ahmet Kaya sevgisi

  Ahmet'in konuşmasını dinlerken duygulanmış, ağlamış. Ahmet de "bir şiir okudu diye hapse girenler için" falan diyerek ona gönderme yapmış. Birbirlerini baya bir seviyorlarmış yani. Bu adama niye böyle büyük bir sanatçı ya da filozof gözüyle bakıyorlar anlamıyorum ki. Basit bir türkücü işte. Tayyip yalakası ve bölücü yavşağın teki. Bu adamın hiçbir şarkısının ismini bile bilmiyorum ve bu yüzden de bir eksiklik hissetmiyorum.
 6. Thravelyn

  Fesli Kadir gebermek üzere

  Deminden beri resim atmaya çalışıyorum ama olmuyor.
 7. Thravelyn

  Fesli Kadir gebermek üzere

  Tayyip geçen biricik abisi Yunan milliyetçisi püsküllü Kadir'i ziyaret etmiş. Herif açıkça ben Atatürk düşmanıyım diyor. A Haber'in ilgili haberini de izledim bir methediyorlar adamı görseniz tarihçi falan diye saman beyinli oksijen israfları. https://i.hizliresim.com/NZLEpQ.jpg Moruk iyice çökmüş, gidici yani belli oluyor. Keşke söylediği yalanların ve attığı iftiraların bedelini ödeyebilse. Umarım acılar içinde günlerce, haftalarca kıvranır da öyle geberir.
 8. Thravelyn

  Neden iyilik yapıyorsunuz?

  İçimden geldiği için.
 9. Thravelyn

  Din kurumlarının bütçesi ne kadar olmalı ?

  0 tl.
 10. Thravelyn

  Neler yapılabilir?

  Sen de forum yönetimini eleştiriyorsun alttan alttan. Herifin kale alınacak, bir fikir içeren tek bir yazısı dahi yok. Tek yaptığı şey o foseptik çukuru gibi ağzından dışkı saçmak. Herkese küfürler, hakaretler ediyor. Forumdan attırmakla tehdit ediyor. Dün bir sürü iletisini raporladım ama hiçbir sonuç yok. O ettiği hakaretlerin ondan birisini başkası ona etse anında o kişiyi atarlar. Democrossian de belli ki bunu biliyor ve o yüzden de bulaşmamış. Yani kimse burada adaletten, düşünce özgürlüğünden falan bahsetmesin. Adamlar canının istediğini banlıyorlar, bazılarını da kuralları ne kadar çiğnerse çiğnesin kayırıp kolluyorlar.
 11. Thravelyn

  Neler yapılabilir?

  Ne mal adamsın, tam olarak kendini tarif etmişsin farkında değilsin.
 12. Thravelyn

  Neler yapılabilir?

  Sen şu ahlak ile kafayı bozmuş olan materyalist bilinç midir nedir o musun?
 13. Thravelyn

  Hümanizm bir şerefsizliktir

  Öldürülmesi gereken birisi öldürülünce hümanistler diyor ki "yazık ama o da insan". Bak bak! E peki ne oluyor insan olunca? Sonuçta insan da bir hayvan. Diğer hayvanların öldürülmesinde bir sakınca yok ama insanın öldürülmesinde var yani bunu mu demek istiyorsun? Sadece teröristler mi insan? Tecavüzcüler de insan değil mi? Mesela 3 yaşındaki kıza tecavüz eden adam da en az bizim kadar insan değil mi? İnsan olunca ne oluyor yani dokunulmaz mı oluyorsun? Tecavüzcüler de teröristler de sapına kadar insandır ve öldürülmeleri bir zorunluluktur. Onların nefes almaya hakkı olamaz. Hümanizm insanı merkeze koyan, onu kutsayan, üstün tutan sapık ve şerefsizce bir düşüncedir. Bir sapıklık ve pespayeliktir.
 14. Thravelyn

  Bu Phaselis kimin nesi?

  Tamam hadi anibal da küfür falan ediyor çok ama adam bilgi içerikli şeyler de yazıyor. Bu aklından zoru olan vatandaş ne yapıyor? Adamın daha bir tane bile faydalı bir şey yazdığını görmedim. Tek yaptığı şey insanlara hakaret ve küfür etmek, tehditler savurmak. Foseptik çukuru gibi de ağzı var maşallah pislik saçıyor her tarafa. Ne özelliği var ki bu adamın neden korunuyor kollanıyor? Adminin yeğeni falan mı? Kim şımarttı bunu bu kadar da kendini bir şey sanıyor. Duyan da çok kaliteli bir yazar falan zannedecek ama yok adamın hiçbir vasfı yok. Sanırım forumun sahipleri kendi koydukları kurallara kendileri de uymuyor. Bu adam ne kadar iğrenç küfürler ederse etsin hakkında herhangi bir işlem yapılmıyor. Ama birisi en ufak bir karşılık verdiğinde banı yiyor.
 15. Thravelyn

  Esad YPG ile anlaştı şeklindeki haberler

  AKP'nin salakça politikası yüzünden fırsat kaçıyor. Ne diye masaya oturmuyorlar Esad ile bir kere deneseler ne kaybedebilirler? Salih Müslim gibi bir teröristle görüşme yapıyorsun, e bir zahmet Esad ile de yap.
×