Jump to content

Thravelyn

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  107
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Thravelyn Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

176 profil görüntüleme
 1. Neden iyilik yapıyorsunuz?

  İçimden geldiği için.
 2. Din kurumlarının bütçesi ne kadar olmalı ?

  0 tl.
 3. Neler yapılabilir?

  Sen de forum yönetimini eleştiriyorsun alttan alttan. Herifin kale alınacak, bir fikir içeren tek bir yazısı dahi yok. Tek yaptığı şey o foseptik çukuru gibi ağzından dışkı saçmak. Herkese küfürler, hakaretler ediyor. Forumdan attırmakla tehdit ediyor. Dün bir sürü iletisini raporladım ama hiçbir sonuç yok. O ettiği hakaretlerin ondan birisini başkası ona etse anında o kişiyi atarlar. Democrossian de belli ki bunu biliyor ve o yüzden de bulaşmamış. Yani kimse burada adaletten, düşünce özgürlüğünden falan bahsetmesin. Adamlar canının istediğini banlıyorlar, bazılarını da kuralları ne kadar çiğnerse çiğnesin kayırıp kolluyorlar.
 4. Neler yapılabilir?

  Ne mal adamsın, tam olarak kendini tarif etmişsin farkında değilsin.
 5. Neler yapılabilir?

  Sen şu ahlak ile kafayı bozmuş olan materyalist bilinç midir nedir o musun?
 6. Hümanizm bir şerefsizliktir

  Öldürülmesi gereken birisi öldürülünce hümanistler diyor ki "yazık ama o da insan". Bak bak! E peki ne oluyor insan olunca? Sonuçta insan da bir hayvan. Diğer hayvanların öldürülmesinde bir sakınca yok ama insanın öldürülmesinde var yani bunu mu demek istiyorsun? Sadece teröristler mi insan? Tecavüzcüler de insan değil mi? Mesela 3 yaşındaki kıza tecavüz eden adam da en az bizim kadar insan değil mi? İnsan olunca ne oluyor yani dokunulmaz mı oluyorsun? Tecavüzcüler de teröristler de sapına kadar insandır ve öldürülmeleri bir zorunluluktur. Onların nefes almaya hakkı olamaz. Hümanizm insanı merkeze koyan, onu kutsayan, üstün tutan sapık ve şerefsizce bir düşüncedir. Bir sapıklık ve pespayeliktir.
 7. Bu Phaselis kimin nesi?

  Tamam hadi anibal da küfür falan ediyor çok ama adam bilgi içerikli şeyler de yazıyor. Bu aklından zoru olan vatandaş ne yapıyor? Adamın daha bir tane bile faydalı bir şey yazdığını görmedim. Tek yaptığı şey insanlara hakaret ve küfür etmek, tehditler savurmak. Foseptik çukuru gibi de ağzı var maşallah pislik saçıyor her tarafa. Ne özelliği var ki bu adamın neden korunuyor kollanıyor? Adminin yeğeni falan mı? Kim şımarttı bunu bu kadar da kendini bir şey sanıyor. Duyan da çok kaliteli bir yazar falan zannedecek ama yok adamın hiçbir vasfı yok. Sanırım forumun sahipleri kendi koydukları kurallara kendileri de uymuyor. Bu adam ne kadar iğrenç küfürler ederse etsin hakkında herhangi bir işlem yapılmıyor. Ama birisi en ufak bir karşılık verdiğinde banı yiyor.
 8. İlber Ortaylı aptal liboşun tekidir

  Seni bilemeyeceğim ama ben son derece heteroseksüelim.
 9. Esad YPG ile anlaştı şeklindeki haberler

  AKP'nin salakça politikası yüzünden fırsat kaçıyor. Ne diye masaya oturmuyorlar Esad ile bir kere deneseler ne kaybedebilirler? Salih Müslim gibi bir teröristle görüşme yapıyorsun, e bir zahmet Esad ile de yap.
 10. Esad YPG ile anlaştı şeklindeki haberler

  Günlerdir, haftalardır hep bu yönde haberler çıkıyor. Ama en ufak bir delil, kanıt yok. Esad'ın askerleri Afrin'e YPG'yi desteklemek için giriyor diye bir video yayınladılar o da yalan çıktı. Halen daha resmi bir açıklama da yok. Ben Esad'ın YPG ile barışacağına falan inanmıyorum. Bence bu yalan haberler tamamen provoke amaçlı yapılıyor. Türkiye'nin Esad ile anlaşıp ittifak kurma ihtimali onların ödünü patlatıyor. O yüzden de böyle yalan haberlere ihtiyaç duyuyorlar. Ben böyle yorumluyorum.
 11. Aziz Nesin'in oğlu Ahmet Nesin YPG yürüyüşünde

  Bence Aziz'in de oğlundan bir farkı yoktu. Kendini bir bok zanneden salağın tekiydi.
 12. Türkiye’nin Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı, İsviçre’nin Lozan kentinden başlayan ve beş gün sürecek bir yürüyüşle protesto ediliyor. Bugün Lozan’da Şehir Kütüphanesinin bulunduğu Placa de laRippon’da düzenlenen bir basın açıklamasıyla başlayan eylemde Cenevre’ye doğru yola çıkıldı. Yürüyüşe İsviçreli örgütlerin oluşturduğu Uluslarası Dayanışma Komitesi'nin yanı sıra çok sayıda Türkiyeli örgüt de destek veriyor. Basın toplantısında yapılan konuşmalar Afrin operasyonuna son verilmesi ve uluslararası dayanışmanın yükseltilmesi çağrısı yapıldı. Eyleme katılanlar arasında yazarlar Ahmet Nesin, Ragıp Zarakolu ve DTK eski Eş Başkanı Hatip Dicle de vardı. Yürüyüş 16 Şubat’ta Cenevre’ de yapılacak büyük bir mitingle sona erecek. (Lozan/EVRENSEL)
 13. İlber Ortaylı aptal liboşun tekidir

  Bu adamın masum ve alim görüntüsünün altında yavşak bir liboş yatıyor. Bu adamın Atatürk'ü öven konuşmalarını izleyenler bunu Atatürkçü falan zannediyor ama ilgisi yok. Zaten herif hemen hemen bütün tarihi kişilikleri övüyor, hiçbirine laf söyletmiyor. Çünkü kendisi her kesime şirin gözükmeye çalışan yavşak bir liboş. Herif Said-i Kürdi'yi bile utanmadan savunmuştu, Kürtçü değil falan demişti. Halbuki adam Said-i Kürdi yani Kürt Said mahlasını bizzat kendisi kullanmış. İlber'in liboş olduğunun bir diğer kanıtı da burada: Fethullah'ı her sene ziyaret ettiğini, uzun uzun sohbet ettiğini söylüyor. Adam baya bir Fethullah Gülen hayranı yani. Zaten bu adam AKP'ye muhalif falan da değildi önceden. Ne zaman AKP'nin Fethullah ile yolları ayrıştı o zaman birden muhalif kesildi.
 14. Ateist kimliğiniz sizin için ne kadar önemli?

  Şahsen benim için pek de önemli değil. Çoğu zaman ateist olduğumu açıklamaya bile lüzum görmüyorum. Ateist kimliğim ile öne çıkmak istemiyorum. Benim için mesela Türk kimliğim ya da yurtsever kimliğim ateist kimliğimden önce gelir.
 15. Zina Resmi Olarak Yasaklanabilir

  Bu AKP zinayı serbest bıraktı muhabbeti nedir? Bunca senedir bu ülkede iki insanın kendi iradeleriyle gerçekleştirdiği şey suç mu sayılıyordu yani?
×