Jump to content

Tengrizm

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  612
 • Katılım

 • Son ziyaret

Tengrizm kullanıcısının paylaşımları

 1. Tengrizm

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Git ve bir daha foruma geri dönme şizofren
 2. Bu Oğuzhan virüsü bana özelden iftira ve yalanlar atıp küfür etmeye başladı.
 3. En güncel ve hassas hesaplamalara göre Evren'imizin yaşı 13.798 milyar yıldır ve bunun üzerinde 37 milyon yılı hata payı vardır. Yani %95'ten yüksek bir ihtimalle Evren'in yaşı en az 13.761, en fazla 13.835 milyar yıldır. Ancak Gözlenebilir Evren'in yarıçapı 46.5 milyar ışık yılı, çapı ise 93 milyar ışık yılıdır! Peki bu nasıl olabilir? Eğer Evren'deki hız limiti ışık hızıysa, 13.8 milyar yıllık bir Evren'in sınırları nasıl olur da Büyük Patlama'da bir noktadan başladıktan sonra 46.5 milyar ışık yılı mesafeyi kat edebilmiştir? Evren, ışık hızından hızlı mı genişlemiştir? Bu son sorunun cevabın
 4. Tengrizm

  Müslüman palavraları.....

  Müslümanların palavralarından biri de dünyanın merkezi kabe gibi yalanlardır.
 5. Sanırım doğru söylüyorsunuz,zaten bu troll bana bugün hakaret ettiğinde bende cevaplamadım ve raporladım. Umarım bu trollden tamamen kurtuluruz.Troll banlanmış ama bir daha gelirse dediğiniz gibi muhatap almayıp raporlamak lazım.
 6. Evet doğru söylüyorsun tamamen kurtulmak imkansız ama başka bir yolları olması lazım.Bu troll kaç kere banlandı ve tekrar geri döndü.
 7. Bu troll forumun huzurunu da kaçırdı.Bu trollden tamamen kurtulmak için yöneticiler bir şeyler yapmalıdır.
 8. Tengrizm

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Hocam bende bu trolün yüzünden forumdan sıkıldım.Eskiden foruma girerken iyi hissediyordum.Bu troll yüzünden forumdan iyice sıkıldım.Yönetim bence de artık bir şeyler yapmalı.
 9. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 10. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 11. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 12. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 13. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 14. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 15. Benim hiç sevgilim olmadı.Ve kızlara iyi davranıyorum ama sevgilim hiç olmuyor.Kendi mi çirkin buluyorum.Ve kızların çoğunun tipe ve paraya önem verdiğini düşünüyorum.
 16. Tengrizm

  Ateistlerin en büyük sorunu kanımca şu ;

  Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Ben ateist değilim,ama ateistlerde çok iyi bir insanlar olduğunu düşünüyorum.Aslında bu forum garip değil.Son bir kaç gündür forumda troller olduğu için forum size garip gelmiştir.
 17. Tengrizm

  Ateistlerin en büyük sorunu kanımca şu ;

  Sen Godofwar nickli kişi ile aynı mısın?Çünkü yazı şeklin ona çok benziyor.
 18. Şeriat isteyen kadınlar açıkça aptaldır.Çünkü inandıkları islamda kadınlar ikinci sınıf vatandaştan farkı yok.Örnek vermek gerekirse,kadın erkeğe itaat etmezse dövülür,ve erkek çok eşlilik hakları islama göre vardır.Yani bir erkek dört tane hür kadınla evlenebilir.Tabi bu iğrenç şey olan çok eşlilik islama göre normaldir.
 19. Tengrizm

  evrimciyim müslümanım

  Evet size bu konuda katılıyorum.Ve Kuranı sahtekar müslümanlar evrimi kabul etmemelerine rağmen bilimsel göstermeye çalışmaları da aslında bir sorundur.
 20. Tengrizm

  Kılıçdaroğlu'nun Alevi olmaması

  Kılıçdaroğlu'nun alevi olup olmaması önemli değil.Fakat bu Kılıçdaroğlu CHP'ye hdp sevicileri doldurdu.Şuan ki CHP Atatürkçülükten oldukça çok uzak.
 21. Tengrizm

  Peygambere kıç açan adam

  İnsanlar bu Muhammed'in peşinden gidiyorlar.Gerçi Muhammed'in yaşadığına dair kanıtta yok.Ama insanlar bu saçma sapan şeylere nasıl inanıyor ona da aklım almıyor.
 22. Tengrizm

  Tevrat ve İncil Değiştirilmemiştir

  Tevrat ve incil değişmemiştir.Bunlar müslümanları iddiasıdır.
 23. Tengrizm

  Kuran Başarılı Bir Kitap mıdır

  Kuran başarısız bir kutsal kitaptır.Çünkü Kuranda çelişkiler,bilimsel hatalar ve ilkellik olduğu için Kuran başarısız bir kutsal kitaptır.
 24. Tengrizm

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Amerika'da bir çok farklı etnik köken kişiler yaşıyor ve onların hepsi ben Amerikalıyım diyor.
 25. Tengrizm

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  üzümlü kek adlı nickin fake bu somut nickli kişi acaba olabilir mi?
×
×
 • Yeni Oluştur...