Jump to content

ateistik

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  166
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ateistik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

531 profil görüntüleme
 1. ateistik

  BİYOLOJİ SORU-CEVAP

  Dünyada insanların ortalama boyu 170-175 cm civarı bunun nasıl bir avantajı olmuş olabilir ki ?
 2. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Yok.1. ihtimali merak ediyorsan "quantum fluctuation" ne demek bir araştır derim. Gerçi bana göre big bang de şüpheli zaten o ayrı mesele.
 3. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Sonsuz ihtimal var her şey olabilir ama ben kendi çapımda cevaplarsam ihtimal 1: Sınırsız sayıda multiverse olması ve evrenlerin bazılarının negatif enerji taşıyan evren olması, o zaman bizim evrenimizde pozitif enerjili evren oluyor. ihtimal 2: Big Bang zaten olmadı.
 4. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Yaşım 30 dan küçük evet. Ondan 1 yaş küçük olmam dediğin kadar etki eder mi acaba O kin tutsa ne olacak ki beni dövdürecek mi yoksa
 5. ateistik

  Evrenin başlangıcı akıl dışı mı?

  Olması mantıklıdır derken saf enerjiden big bang çıkmasından falan bahsediyorsan O zaman nerede o kadar negatif enerji şuan hocam ?
 6. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Karıştırmışım biraz önce sordum tanıdıklara 1 yaş varmış arada ginede yürümeyeyim mi sence?
 7. ateistik

  İslamilik İndeksi

  Baştaki kaçacak deniliyor.ironi değil ciddi anlamda eğer o kaçarsa kim getirecek islam hukukunu cartı curtu falan?
 8. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  En iyisi ben birazcık yakınlaşıyım ona kız soğuk görünmüyor gibi Selam, naber,uzun zamandır konuşamıyoruz tarzı,öyle yapıp kriterleri bir daha değerlendiririm. Onun dışında ayrı bir sorum olacak hocam Kız benden 2 yaş büyük diyelim mesela pek olacağını sanmıyorum ama, onunla karşılıklı konuşurken o abla ben çocuk konumuna düşmemek için ne yapmak gerekli kısacası ona baskın çıkmak için ?
 9. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Ayrıca bu kız erkeğe ihtiyacı yokmuş gibi gözüken kızlardan, bu gerçekçi olmasına işaret etmez mi?
 10. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Benim senin seçici diye hitap ettiğin tandıklarım genelde konuşurken yüzüme bile bakmaz gözleri fıldır fıldır olur ama bu kız böyle değil yolda yürürken düz önüne bakan, konuşurken gözünün içine bakan bir tip Evet Evet erkeklerle samimi derken böyle samimi, grup olarak. ama genelde hatta bildiğin baya kızlarla takılan bir tip Bazen çok sık olmasa da nadiren erkek birisiyle mesela starbucks yaptığı oluyor o bundan kaynaklanabilir veya eski bir arkadaşıyla denk gelmişte olabilir bilemem
 11. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  Fakat günlük hayatta pek denk gelmedim küfür ettiğine ama en iyi arkadaşlarından birinin onla takılırken bağırarak küfür ettiğini duymuştum.Bunun dışında kız tamamen konuşurken gözünün içine bakan bir kız erkeklerlede gayet samimi ama arkadaşları kızlar genellikle bu ise yatırımcı olduğuna işaret eder deil mi?
 12. ateistik

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal Bir kızın sosyal medyada (twitter) hafiften küfür kullanması, instagramda bir festivalde içinde sex kelimesi geçen bir şarkıyı hikayesine atması kızın seksi meşru gördüğüne işaret eder mi ?
 13. ateistik

  Kendi şarabını yapan var mı?

  Onlara şarap bile denmez, köpeköldüreni şaraptan sayma Bilen bilir aslen şarapta pahalı bir şeydir ve aslen şarap sarhoş olmak için filan içilmez
 14. ateistik

  asosyallik

  Asosyal olunca zaman geçmiyor :/ Kendisi de böyle olan arkadaşlar veya hocalarım ne önerirdiniz?
 15. ateistik

  Dil

  Ama bak kendin örnek veriyorsun Adam parasını ödememeye meyilli fakat market sahibi bunun hakkında ne düşünürdü? Bu toplumda bir anlaşmazlığa sebep olmaz mı burada olaya felsefe ve akılın girmesi gerekmez mi? "Evladım bak herkes parasını ödemeden yiyecek alsaydı markette yiyecek kalmazdı ve aç kalırdık Bu nedenle parasını ödemelisin" gibi
×
×
 • Yeni Oluştur...