Jump to content

spartaküs abaküs

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  164
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

spartaküs abaküs Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

267 profil görüntüleme
 1. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  haha hehe.3.tür.mahlukat.
 2. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Yaw he he.
 3. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Bazılarına kapak olsun özellikle anibal a kapak birakicam.ispati benim ilkokula giderken gördüğüm deniz kenarındaki suların yükselmesi ve metrelerce kara parçasının yok olduğu yer teyzemin yazligidir.bugün giderim gözümle bakarım 30 yıl önceki ruya aynen çıktı.inanmayan olursa ispati kolay.
 4. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

 5. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Bravo zeki insanlari severim.yeni nesil anakatlarda hala var..ve bilgisayar var olduğu surecede pilde olmak zorunda.
 6. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Çok önemli bir konuya degindin.rüyalar gelecegi gösteriyor.ama dinsel olarak değilde metafizik bilimi olarak.ama kuran da metafizik ayet leri yok.
 7. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Geri zekalı ani mal hala pil destekli yeni nesil 1155 slotlar.o i.3.i 5..i.7..ler hatta x enon 16 çekirdek slotlarda..bile pil var.bırak bu kopy. pastayida önce pil ne ise yarar öğren.clear cmos.. jumpere.pil devresine kısa devre yaptırır ve böylece 30 saniye içinde bios sifirlanir.
 8. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Biz başlatıyoruz anibal flash q çekiyoruz epromlara.fabrikada epromlarada aynı sistem uygulanır.senin anlamadığın su eprom bir parçadan çok bir tür yazılım içerir.ve bu yazılımlar biosta guncellenebilir.biz eproma direk yazılım etmiyoruz.epromu bios üzerinden guncelliyoruz.zaten tek yolda budur.bu biosta eprom ayarlarınıgiremezsin Önce kalavyenin.f tuşlarına basman gerekir.bunu çoğu uzman bile bilmez.çünkü sıradan bir uzman sadece del tuşuna basar ve biosu gunceller.
 9. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Sadece saat değil biostaki tüm cip port ve donanım ayarlarida sifirlanir.çünkü biosun hafızası gecicidir.vevtum6 sistem bir pole baglidir6.bios ayarları fabrika ayarlarina dönerse format atılmaz.
 10. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Sen yazdıklarımı neden okumuyorsun..biyolog mal anibal bios diyorum saat diyorum eprom nerden çıkardın kicindan.. element .uydurmuş.zavallı mahlukat.sen git biyoloji dnani gelistir. Bu işler seni aşar.git evinde bir koca bul evlen.ama bu konulara girme çünkü yazdikca batiyorsun.Ayrıca perim içinde geliştirilmiş devreler var ve pulse var.ekranlarda 2 ye ayrılır kalıcı eprom..bellekleri.sanayi tipi makinalarda olur bilgisayardaki sistem farklıdır.özel bir devre sayesinde.epromlarin bellekleri bosaltilir.yani neymiş anibal hanım.pc eprom.mhafızaları.geciciymis
 11. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Bende 25 yılık bilgisayar donanım teknisyeniyim.aynı zamanda.elektronikciyim ve bugünden itibaren mesleği bırakıyorum.senin gibi vikipediayi bana ornek gösterdiği için.rom belleklere yazılım guncelliyemeye n biri bana gore kalfadir.usta degildir.sen bu kafayla değil 30 yıl 300 yıl eğitim alsan senden bir cacık olmaz .ve lütfen bir daha bana yazma.birde kalkmış vikipediadan ornek veriyor.vikipediayi bilgi veren kaynak biz oluyoruz zaten.
 12. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Pili fabrika ayarlarina. Dönmesin diye koyuyoruz anibal.ram belleğe pil koymuyoruz.kılın görevi belli ucucu bellek silinmesin sabit kalsın ve aynı zamanda saatte sabit kalsın iste bu kadar pilin mm görevi çok basit.yahuuu senin nasıl bir mantigin var.Herseyi tersten anlıyorsun.rem.. belleğe pil koymak ne lannn..böyle bir şey yazmadım bile yuhhh
 13. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  40 yıllık bilgisayarciyim diyorsun.ama rom bellek yazılımları yani bile değişmez diyorsun.sen benimle dalgami geçiyorsun.bios rom yazılımı değilmi.
 14. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Sende bana işini öğretme anakarrta flash bellek olmaz Rom bellegi.olurbiosun asli görevi.donanımdan parametleri.yani mikroişlemci.yongasi veys6.mikroişlemci cipi gibi.donanımdan fiziksel bir bağ kurması.degildir.sen yanlış ogrenmissin.düzeltelim o zaman.fiziksel bağı kuran.çipler ve entegre yongalaridir.biosun görevi basittir.sadece donanımlara komut6 parametresi göndererek.işlemci tam ve harddisk üzerinden.bilgisayara format atılmasını.ve tüm portlari.kontrol etmesini sağlar.biz bu basit konuları 18 yaşında öğrendik .yeni nesilde olsa bilgisayarlarda hala aynı mantikla.çalışan yonga sistemleri vardir.alovvvvvvv...rom bellekler o değiştiriyorum.ben chipsetler degistirebiliyorum.chipsetler değiştirmek için.17.000.dolarlık cihazım.var.Ayrıca rom bellek bozulursa değişir.
 15. spartaküs abaküs

  Tanri yoksa neden ruya görüyoruz.

  Rom bellek chipsetler ini ben değiştiriyorum.bende cihaz var.robot sadece rom bellekten chipsetler o degistiriyor.dostum.sadece slotlar. ve işlemci yatağı değişme z.onundisinda.her türlü parça değişir ve takılır.yeterki cihazın olsun Ayrıca dostum.rom bellekler yani rom entegreleride.özel bir cihazla flash q atılarak guncellenebilir.günümüzde hala rom belleği yani biosu ister flash belleğe yazarsin ister rom modullerine istersen seyyar ssd..hardiske yazarsin ve halada yazılıyor Mesele o değil kanki asıl mesele rom bellekler.kalıcı belleklerdir.ama degistirilir.remlerde ucucu belleklerdir.sen rom bellekler değiştirilemez demissin.ben yıllardır hem değiştiriyorum.hemde guncelliyorum.senin dediğin üretici firma biosa rom belleğine yazılım atar.bizde bu yazılımı değiştiriyoruz.hem görsel olarak hemde donanimsal olarak
×