Jump to content

Abdülmalik

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.493
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

7 Takipçiler

Abdülmalik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-02-1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Australia
 • Interests
  Music

Güncel Profil Ziyaretleri

1.273 profil görüntüleme
 1. Arı altıgen petek yapmaz ki, al bütün iddian çöp oldu.
 2. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  Çünkü cümlenin başında oluyor ortasında olmuyor. Bu tarihsel bir devinimin sonucu. Türk gibi başlayıp ortasında Arap gibi devam ediyorsunuz. Kaçınılmaz sonuç. Evet mavi kan dolaşıyor. Benliğimizle övünmemizin ve irdelememizin çocuklarımıza çok faydası var. İlk önce kendimizden utanmamayı ve kendimize güvenmeyi öğreteceğiz. Biz Türkler olarak çok işler yaptık ve yapacağız. Sen buna meraklı değilsin muhtemelen Avrupa’nın sosyal nazi işçi kamplarında özgürlüğe kavuşturulacak saf yahudi kılıklısın. Uyanık ol.. Hepimizi sikerler. Avrupa’nın göbeğinde göt büyüttüğün için fena kandırmışlar. Türklük bulunmaz hint kumaşıdır. Birisi bana Türküm ve müslümanım diyorsa onun ilk önce beynini sorgularım.
 3. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  Olur, olmaz değil. Ama Türk’üm ve müslümanım dersen başka dinden bir Türkü doğal olarak düşman görürsün. Hem müslüman hem Türk olamazsın. Birbiriyle çelişir. Mesela müslüman Türklerin umrunda olmayan hristiyan Gagavuz Türkleri var, hiç bir zaman gündeme gelmezler.
 4. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  1000 sene önce bu topraklara tengrizm fikriyle girilseydi çok daha homojen ve ufku açık bir Türk milleti olabilirdik. Tengrizm doğa dini, gelişmeye açık, insanları tehdit edip, baskı altına almaya çalışmaz. Tabi o çağlarda elbette bir din seçilecekti ne yazık ki Arab’ın bozuk dini seçilmiş. Müslümanlık ve Hristiyanlık girdiği her toplumun kültürel kimliğini yok etmiştir. Yunan kültürü hristiyanlıkla beraber çökmüştür. Türk kültürü Müslümanlıkla çökmüştür. Eğer müslüman olmasaydık Anadolu’daki Türk milleti oluşturma çabası çok daha başarılı olurdu.
 5. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  Tamamen öyle, bu etnik çeşitlilik dil de ortak yani millet olmanın en önemli unsuru başarılmış ama kültürel ilerleme konusunda ortak değil bu cehaletten, cehalette Arab’ın dininden kaynaklanıyor. Bunu aşabilirsek Türklük kavramını daha da netleştirir, daha da sahipleniriz.
 6. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  Tam tersi, Türk müslüman olamaz. Türkiye de yaşayan insanların çoğu genetik olarak Türk değil. Roma ve öncesinin kalıntıları. Osmanlı ve Selçuklu döneminde Türkçe konuşmaya başlamış, Arap kültürü ve dinine adapte edilmiş yapay bir millet. Tabi bu sentezin temelinde ateistlik yok çünkü o zamanlar ateizm diye bir şey yok. Arap dini ve kültürünün dayatılması bu yeni topluluğun bozuk ve kokuşmuş, cahil, aptal olmasına yol açmıştır. Atatürk bunun çok güzel farkına varmıştır, Arap dinini dışlayıp, dili yabancı kelimelerden temizleyip, Türk tarih kurumunu kurarak Türk milletinin sentezindeki ayrık otlarını temizlemeye çalışmıştır. Etnik kökenin her ne olursa olsun ana dilin Türkçe ise Türksün demektir. Bu noktada Türk milleti hedefi başarılıdır ama işin içine Arab’ın bozuk dinini katarsan temel bozuk olur, olmuştur. Eğer Kendini Türk hissediyor ve ilerlemek hissediyorsan, kendine ihanet etmemek için Arab’ın dinini bırakmalısın. Kısacası gerçek Türk müslüman olamaz. Bu Türk’ün ayağına yapışmış iğrenç bir bağdır! Asimilasyona açık olmamız ve bol hain yetişmesinin tek sebebi cehalettir. Cehaletin nedeni ise Arab’ın dinidir.
 7. Abdülmalik

  Öz eleştiri

  Türklük nedir? Türk kavramı nedir? Neden bu kadar asimilasyona açığız? Anadolu gerçekten Türk mü? Kendimizi mi kandırıyoruz? Bunun genetik ve tarihsel boyutunu irdelemek gerek, çünkü bu ülkeden çok hain çıkıyor, neden?
 8. Kuran’da ki resul denen zerzevat günah çıkarmak isteyen senin gibi salakları dolandırmıştır. Bu açık ve nettir. Sen gönderildiğini nereden biliyorsun? Bir tane kanıt var mı? Aptalmısın sen?
 9. Abdülmalik

  Şivan Perwer'den harekat açıklaması

  Sen Türk müsün Arap yalaması, bedevi dölü. Gerçi babalarınız size her yol mübah diye öğretmişti, öyle ya. Ülkenin her kurumuna Arap masalları ve yağmacılığını sok sonra Türklükten bahset! Hepinizin amk. Niye çıkardın lan bu orospu çocuğunu devletin televizyonuna!
 10. Verdiğin paranın Afrika’daki açlara gittiğini nereden biliyorsun? Açları bul, kendi elinle besle, dangalak!
 11. 13:13 Gök gürültüsü Allah’ı överek tenzih eder; O’nun korkusundan dolayı melekler de buna katılır. Onlar Allah hakkında tartışıp dururken O, yıldırımlar gönderip bunlarla dilediğini çarpar. O’nun azabı pek şiddetlidir. Allah paratoner sayesinde artık istediğini çarpamıyor. Galiba paratoner sorununa çözüm bulamadı, çarpamıyor. Müslümanda, üstelik Allah’a tapındığı Allah’ın evine Allah çarpmasın diye paratoner koyuyor. Ey Müslüman Allah dilediğini çarpıyorsa bırak çarpsın. Ne bu korkun? İmtihan ne oldu?
 12. Abdülmalik

  ORTALAMA BİR BULUT YÜZLERCE TON AĞIRLIĞINDADIR

  Ağır değil salak, yağmurla yüklü demek. Ayeti nasıl okuyorsun sen? Allah’ın dilediğini yıldırımla çarpamamasına ne diyorsun? Paratoner Allah’a nasıl meydan okuyor? Müslümanlar minareye paratoner takıp Allah’larının masal olduğunu ispat etmiş olmuyorlar mı? İşte görenler için bu ayetler tamı tamına zırvalıktır.
 13. Abdülmalik

  ORTALAMA BİR BULUT YÜZLERCE TON AĞIRLIĞINDADIR

  Ayetin devamını da ben yazayım da mucize devam etsin sayın emre. 13:13 Gök gürültüsü Allah’ı överek tenzih eder; O’nun korkusundan dolayı melekler de buna katılır. Onlar Allah hakkında tartışıp dururken O, yıldırımlar gönderip bunlarla dilediğini çarpar. O’nun azabı pek şiddetlidir.
 14. Hadi len sadaka fakirlere verilecekse gider verirsin, Resul’e niye veriyorsun? Resul’ün parayı iç etmediğini nereden bileceksin? Dangalak! Resul sadaka için aracılık mı yapar? Nasıl olsa Allah alınan verileni gözetlemiyor mu? Resul niye araya giriyor?
 15. O çalışanların fakirlere sadaka toplayıp dağıttığı nerede açık? Öyle bir ifade yok. Resul’le görüşmeden önce sadaka vereceksin diyor, Eğer Resul’e değil de fakire verecek olsaydı kurana göre bunu gizli tutmak gerekirdi. Belki verdi ve gerçekten gizli tutuyor ya da verdim deyip yalan söyledi, Kuran Resul’ünün her iki ihtimalde de sadakanın verilip verilmediğini anlaması imkansız ama kendisine sadaka verilmediyse bal gibi ayet yazabilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...