Jump to content

Abdülmalik

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.675
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

Abdülmalik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-02-1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Australia
 • Interests
  Music

Güncel Profil Ziyaretleri

1.611 profil görüntüleme
 1. İnsan maalesef şizofrenik bir varlıktır. İsa’da bu şizofrenik meselelerden biridir. İsa insan olsa ne olur, tanrının oğlu olsa ne olur? İsa kim? Gören bile yok..Neyin peşindeyiz? Bunun için binlerce katliam yapan salaklara “insan” diyoruz. Yazık bize.
 2. Abdülmalik

  CHP'ye üye olalım

  Abi yapma vurma çok büyüksün Bilemedik büyüklüğünü ha siktir lan.
 3. Abdülmalik

  CHP'ye üye olalım

  Forumun yeni trolü gelmiş. Evrime ben de inanmıyorum, Evrim inanılacak birşey değil zaten, Evrim inanılmaz, bilinir. Evrim araştırınca çok kolay bilinecek, kavranılacak bir konu, ya araştırmamışsın, ya da anlamayacak kapasitede bir moronsun. Başka seçenek yok. Hadi yallah.
 4. Abdülmalik

  Mekanin Sahibi Coronavirus

  Allah’ın Kabe’ye ebabil kuşlarıyla anti coronal aşı veya antiviral atması gerekiyordu. Atamadı..
 5. Abdülmalik

  İslam bu dünyanın kanseridir

  İslam bir kanser bu doğru, ama islamı icat eden, yaşatanda insan.. İliği sömüren vahşi kapitalistler de insan, insanı yok etmeden hiçbir zararlı fikri yok edemeyiz. İslam kanserini yok etsek başka kanserler icat edilecektir. İnsan kadar zararlı bir tür , kanser sebebi yoktur. Hiçbir eğitim, ahlak anlayışı bu kanseri yok edemez. Ne desek boş!
 6. Abdülmalik

  İslam bu dünyanın kanseridir

  İslam değil, insanlar bu dünyanın kanseridir. En mükemmel düzen sağlansa da buna itiraz edip baltalamaya çalışan binlerce insan göreceğiz. Ülkesinden kaçarak İngiltere’ye sığınan ama yine şeriat isteyen müslüman, sığırdan bile daha akılsız mahluklar gibi!
 7. Abdülmalik

  Tehlikeli Oyunlar Oynanıyor

  Ha siktir. Bu adamın söylediklerinde yanlış bir şey var mı? İlk önce ondan bahsedeceksin! FETÖ ile bağlantısı olmayan Akp’li var mı? Bir de ondan bahsedeceksin! Cumhurbaşkanı muhalefet liderine, muhaliflere hakaret edebilir ama bu zat eleştirilemez miş! Vay canına!
 8. Abdülmalik

  Muhsin Yazicioglu neden ve nicin öldürüldü?

  Yahu ne öldürülmesi? Bu kadar şerefsiz, kullanışlı bir iti kim, niye öldürsün? Saçmalamayın. Ellerinden gelse bu adamı 100 sene daha yaşatırlardı. Zatımız ortaçağ vebasının vücut bulmuş haliydi.
 9. Abdülmalik

  Kemal Kılıçdaroğlu

  Şeriatçı it, köpeklerin, uluslararası it ve mafyanın köpekliği uğruna insanlarımız öldürülüyor. Taşeron olarak kullanılıyoruz. İnsanları sen uyandıracaksın, ayağa kalkacaksın. Bağıracaksın! Haykıracaksın! Uyandıracaksın! İnsanlar senden ses bekliyor? Neredesin Kılıçdaroğlu? Yazıklar olsun.
 10. Abdülmalik

  Kemal Kılıçdaroğlu

  Buna artık inanmaya başladım. Ülkede bu kadar iktidar lehine hainlik varken susan ve isyan etmeyen bir güç odağına da hain demek doğrudur. Kılıçdaroğlu da bir haindir.
 11. Bunun kadar salak bir muhalefet başkanı görmedim, biraz sesini çıkar be adam! Ülke yangın yerine döndü! Bağır, gürle! Adamlar yanlış üzerine yanlış yapıyor, ülke batıyor! Yapamıyorsan da siktir ol git. Yapana bırak. Nefret ediyorum artık.
 12. Abdülmalik

  İslam'da kafa kesme

  Kuran temel olarak 600’lü yıllarda Pers-Bizans savaşı sırasında yazılmış sıradan, ilkel bir vaaz silsilesi.. Ne anlattığını Araplar bile anlamıyor. Ya da vahşi kültürlerine uygun bir şekilde anlıyorlar. Burada ruhunu satmış Arap’tan daha Arap geri beyinliler anladıklarını iddia edip caka satıyorlar. Yazık. Aydınlanma çağı bu solucanlara nasip olmadı!
 13. Abdülmalik

  İslam'da kafa kesme

  Dinden çıktı diye öz yakınlarının bile kellesini kestirten bir dinde müşriklere şefkatli davranılıyormuş, vay anasını! Daha neler göreceğiz. Haram aylar hasat aylarıdır. Yani paranın döndüğü aylardır. Muhammed tekkeye giren paranın hesabını yapmış sevgi kelebeği olmuştur. Haram ay bahane, para şahane.
 14. Abdülmalik

  Ateistlerin de Kabul Edebileceği Bir Tanrı Modeli

  Hoşşt. Başka yerde ulu. Sırf kendine tapılmadığı için insanları yakmakla tehdit eden narsist, egoist, cahil bir Tanrı ve insanları katledip karılarına, kızlarına tecavüz eden yardakçısına inanıp, saygı duymanız sizde ki vicdan, ahlak ve namus seviyesini gösteriyor! Eğer bir Tanrı varsa ilkönce sizi yakacak!
 15. Abdülmalik

  Ateistlerin de Kabul Edebileceği Bir Tanrı Modeli

  Olabilir de biz inananmayız ki? Hangi vicdanlı ateist böyle bir Tanrı modelini kabul edebilir?
×
×
 • Yeni Oluştur...