Jump to content

Abdülmalik

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  343
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Abdülmalik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Abdülmalik

  Nihayet Adnan Oktar içeride

  Sende mi müridisin bu adamın? Çok içerlenmişsin bakıyorum. Evrimi yalan, sahte bilgilerle ben de çürütürüm,o iş kolay, arka planda ne döndüğüne bak sen, yukarıda alıntıladım.
 2. Abdülmalik

  Nihayet Adnan Oktar içeride

  Adnan Oktar’ın para kaynakları... Örgüte isnad edilen 31 ayrı suç var. Bunlar içinde nitelikli dolandırıcılıktan vergi kaçakçılığına kadar birçok ekonomik suç da yer alıyor. Adnan Oktar'ın ve müritlerinin finansal şatafatının kaynağı da buradan geliyor. *** Müştekilerin anlattığına göre, komün hayatı yaşayan 300 kişilik örgütün yıllık çevirdiği parasal hacim 1 milyar TL... En önemli şirketleri, BST Yapı, Global Yayıncılık ve A9 Kanalı. Örgütün parası beş kaynaktan sağlanıyor. Birincisi, zengin ailelerin çocukları üzerinden elde edilen miraslar... Bu mirasa örgüt hülle yoluyla el koyuyor veyahut zorla vekaletnameler imzalatılarak mal varlığına çöküyor. Bu yolla, 100 milyon TL gelir elde ediliyor. İkincisi, Global Yayıncılık üzerinden aklanan paralar. Global Yayıncılık üzerinden basılan kitaplar parayla örgüt sempatizanlarına dağıtılıyor. Toplanan himmetler bu şirket ve A9 kanalı üzerinden sisteme sokuluyor. Üçüncüsü, off-shore'larla kaçırılan vergiler... Adnan Oktar ve örgütünün Dubai, Rusya, Cezayir, Romanya, Ukrayna ve ABD'de şirketleri var. Bunlar Hong Kong, Çin ve Dubai'deki off-shore şirketlerle destekleniyor. Bu kanaldan 200 milyonluk ticari döngü var. Türkiye'ye mal getirirken off-shore şirketler üzerinden işlem yapıp vergi kaçırıyorlar. Menşei değiştirip senede 30-40 milyon TL'lik transit ticarete imza atıyorlar. Dördüncüsü, banka dolandırıcılığı. Örgüt elemanları küçük çaplı şirketler kurup, bankalardan çek alıyorlar. Bu çekleri kendi aralarında döndürüyorlar. Sonra firmaları iflas ettirip borcu bankaya bırakıyorlar. Buradan yılda 10-15 milyon TL gelir elde ediyorlar. Hatta örgüt bu işlere bakan departman dahi kurmuş. Beşincisi de YorkTesti gibi faaliyetler. Örgüt bu testin distribitörlüğünü almış. İnsanlara belli bir para karşılığı bu test uygulanıyor. Laboratuvarda test yapılacağı bahanesiyle kanları alınıyor. Ona göre günlük beslenme programı oluşturulacağı söyleniyor. Örgütün yüzlerce kişiyi dolandırdığı bu yolla da 20 milyona yakın para topladığı söyleniyor. Paralar sosyal medya hakimiyetinde, nüfus ajanlığında ve çocuk istismarında kullanılıyor. *** Diyeceksiniz ki, bunlar neden devlet tarafından daha önce tespit edilmedi? Aslında edildi ama özellikle 2002-2015 yılları arasında Adnan Oktar ile FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen arasındaki ilişki bu yasadışı faaliyetlerin ortaya çıkmasını engelledi. Malum, 2002-2015 arasında Maliye, Gümrük, Emniyet ve yargı kanalında FETÖ elemanları çok güçlüydü. Bu sayede Oktar ve örgütü ellerini kollarını sağlayarak gümrüklerde cirit attı. Maliye kaçırılan vergiye göz yumdu. Polis suçun üzerine gitmedi. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminden sonra devletteki kadrolar hallaç pamuğu gibi dağıtılınca örgüte yönelik operasyonun da düğmesine basıldı. Bu iş daha çok su kaldıracak... Şimdilik burada bitireyim...” https://odatv.com/iste-adnan-oktarin-para-kaynaklari-13071829_m.html
 3. Abdülmalik

  İslam sorgulanıp,araştırılıp seçilebilir bir şey midir?

  Eğer kuran dolayısıyla islamda bir numara olsaydı ilk önce uzayda fink atan batılılar müslüman olurdu. Sonuçta sonsuza kadar yanmak var be. Kuran basit bir ortaçağ kitabı, islam da ilkel bir ortaçağ dinidir,ötesi yok. İslam coğrafyasında doğmamış, sorgulayıcı ve eleştirel bir eğitimle yetiştirilmiş bir insan kuran gibi bir kitabı asla ciddiye almaz, bu mantığa ve akla aykırıdır ki öyle de oluyor.
 4. Abdülmalik

  Kur'an İçerik Bakımından Neden Açık Değildir?

  Kuran’da tekrar tekrar anlatılan aynı masallarda bile farklılıklar vardır (örneğin Musa-sihirbaz masalları), bu da yazarların farklı olduğuna kanıttır.
 5. Abdülmalik

  Kur'an İçerik Bakımından Neden Açık Değildir?

  Kuran’ın anlaşılmaz olmasının nedeni tek bir kişi tarafından yazılmış olmamasıdır. Kuranın birden fazla yazarı vardır. Tekrarlayan masallar,aynı kitap içinde çelişen ifadeler bunun kanıtıdır. Örneğin bir yazar sabileri bile cennete sokarken, diğer bir yazar hanif inancından olmayan hiç kimsenin cennete alınamayacağını savunur. Bir yazar senin dinin sana, benim dinim bana derken,diğer bir yazar müşriklerin bulunduğu yerde öldürülmesinden bahseder. Kuran muhtemelen hristiyanlığın heretik bir mezhebine ait farklı kilise babalarının yazdığı toplama bir eserdir.
 6. Abdülmalik

  İslamın savunulma nedeni

  Allah’ın varlığına dair tek bir bilimsel kanıt getiremezsin. Allah, saçma yahudi masallarından türetilmiş lokal Arap tanrısıdır.Birilerinin kıçından uydurduğu absürt masallar ve saçma kitaplar dışında hiç bir realitesi yoktur.
 7. Abdülmalik

  İslamın savunulma nedeni

  İslamın savunulma nedenleri: -Çocukluk döneminde, yani beynin büyüdüğü ve formasyon ağı kurduğu dönemde, çocuğun islami bilgi ve korkularla yetiştirilmesi ve beynin bu bilgi ve korkular dahilinde formasyon ağını kurması. -İslamın cehaleti,cehaletin islamı büyütmesi. -Ölüm yani yok olmayı kabullenememe,islamında buna çözüm üretmesi vs..
 8. Abdülmalik

  24 Haziran 2018’de seçim varmış..

  Kılıçdaroğlu gibi kripto, Bahçeli gibi aleni Akp ‘liler olduğu sürece RTE girdiği her seçimi kazanır.
 9. Abdülmalik

  Kemal Kılıçdaroğlu bir fetö-AKP projesidir..!

 10. Abdülmalik

  Kemal Kılıçdaroğlu bir fetö-AKP projesidir..!

  2010’da fetö-AKP ortak yapımı kaset operasyonuyla başa getirilen KK, başlı başına fetö yapımı ve BOP projesinin küçük kuklasıdır. Görevine 8 yıllık süre sonunda başarısız,pasif,sünepe olarak devam etmekte,koltuktan da bir türlü inmemektedir. KK’nın tek görevi, muhaliflerin gazını almak ve BOP’un dolayısıyla AKP’nin meşruiyetini sağlamak ve iktidarını pekiştirmektir. “Güya” muhalefeti sırasında bütün fetö-AKP projeleri eksiksiz olarak onaydan geçmiştir. 50 günlük çalışmasıyla gönüllerde taht kuran, insanlara umut veren, birleştiren, sesi gür, cesur, Muharrem İnce’ye bugün esip gürlemiş, dalga geçmiş, koltuğu vermeyeceğim diye anırarak fetö-AKP’li olduğunu kanıtlamıştır. Şu konuşmayı iyi dinleyin.Sana verilen oylar haram olsun! https://m.youtube.com/watch?v=IYUstUqpu9M
 11. Abdülmalik

  Kemalist bir parti eksikliği

  Hile vardır ama İnce’nin de dediği gibi büyük çapta değildir. Önce Türk halkını tanımak gerek. Bir sokağa çıkın gezin,halkı bir gözlemleyin,hatta sohbet edin.. İşim gereği bunu her gün ister istemez yapıyorum,profil gerçekten çok düşük,inandığı dini bilmeyen ama fanatik derecede yobaz,eğitimsiz,lümpen,çıkar için her şeyi mübah gören bir topluluk var ve bunlar her yerde. RTE’nin oyu bunlardan geliyor bu yüzden şaşırmıyorum,
 12. Abdülmalik

  Kemalist bir parti eksikliği

  HDP ve İyi Parti seçmenlerinin RTE’ye oy vermesi garip ama imkansız değil,bu partilerin tabanının sığ,doğmatik kafalı çoğunluk tarafından oluşturulduğunu görmemiz gerek.Din elden gitmesin diye duygusal davranmış olabilirler.
 13. Abdülmalik

  Still İ.N.C.E

 14. Abdülmalik

  Still İ.N.C.E

  Evet stilimiz budur,koşadur..cesur yürek..
 15. Abdülmalik

  Peygamber (sav) DOKTORMUYDU?

  Bir tane bile gösteremez..Eğer tıp gelişmese idi şifa niyetine deve sidiği içerlerdi bunlar,hoş hala içiyorlar ama.
×