Jump to content

Abdülmalik

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.251
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

7 Takipçiler

Abdülmalik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-02-1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Australia
 • Interests
  Music

Güncel Profil Ziyaretleri

1.164 profil görüntüleme
 1. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Çok mu muğlak? Yapma ya. İslamda kadın mal statüsündedir. Çocuk, seks ve yemek yapmaktan başka bir işe yaramaz. Erkeğin yarısı kadar değeri vardır. Erkekte kadının üzerinde her türlü tasarrufa sahiptir. Dövmekten öldürmeye kadar değişen ranjda hakkı vardır. Parası olan rahatça karıyı öldürebilir. Üç kelime ile sokağa atabilir. Boşamayıp sürekli döverek, karıya verdiği mehiri de alıp karıyı defedebilir. Kadın ve kızlar birinci derece erkek yakını olmadan sokağa adım bile atamaz, okula gidemez, kesinlikle çalışamaz. Yazın sıcağında kara çarşafla gezer..Daha sayayım mı? Ulen hayvanlar daha özgür be!
 2. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Kuranda itaat tanımı belirtilmediği için kişisel yoruma bırakılmıştır. Cevap bu. Bana göre sınır yoktur. Çünkü islama göre kadın maldır, seks ve kuluçka makinesidir. Evlenmeden önce onu alabilmek için para ödersin. Mal olduğu içinde istediğin tasarrufta bulunabilirsin. Kimse kendi malını tekmeleyip vurduğu için ceza almaz. Öldürse bile ceza almaz. Kadına karşı kadın kısas edilir. Olmadı kadının ailesine kan parası verir kurtulur.
 3. Ben Türklerle evlenip güya müslüman olup sonra istisnasız arkasına bakmadan kaçan bir ton yabancı kadın gördüm. Kaçmayan görmedim. İşin garibi bu kadınların hepsi can güvenliği nedeniyle Türkiye’ye gelmek istemiyor. Çocuklarını asla göremiyorlar.
 4. Bu tür beyinsiz kadınların arkasında kesin arap dallamaları oluyor. 2-3 kuruş para ile bu tür salaklara propaganda yaptırıyorlar. 5-10 sene sonra bu karıları eskort sitelerinde 5-10 dolara kendilerini becertiyorken bulabilirsiniz.
 5. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Bu islam gerçekten mantık dini. Karıyı her gün dövüyorum ama boşamıyorum, kadın beziyor, verdiğim sevişme ücretini ( mehiri) de verip benden kaçmak istiyor..Win + win
 6. Beynini siktiğimin dangalağı, aynı olayı islam dünyasında yaşasa ve bundan pişmanlık duysa yada duymasa, vicdan azabı çekse veya çekmese ve çocuğu doğurmaya karar verse veya vermese kesin olarak kırbaçlanacak ya da taşlanacaktı. Bunu niye söylemiyorsun! Zavallı bir yalancı pisliksiniz!
 7. Abdülmalik

  Allah insanları yakmak için yaratır.

  Enam 148: Allah’a ortak koşanlar diyecekler ki: “Eğer Allah dileseydi, biz de ortak koşmazdık, babalarımız da. Hiçbir şeyi de haram kılmazdık.” Enam 107: Allah dileseydi ortak koşmazlardı. Biz seni onların başına bir bekçi yapmadık. Sen onlara vekil de değilsin. Özgür iradenin içine edilen iki ayet..O da aynı sure içinde.. Allah da, insan da aynı şeyi söylüyor. Kim neyi diliyormuş söyle bakalım.
 8. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Öyle bir ayet olmadığı için yok.
 9. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Yahu bu ilkel kitapta ne buluyorsunuz anlamıyorum? Kadın erkeğe niye itaat edecek? Kadın erkeğe itaat etmiyorsa ya sevmiyordur ya da fikirlerini beğenmiyordur. Dövmek ne be? Kadına boşanma hakkı da tanımıyorsunuz! Bunu bir anlasanız herşey çözülecek. Senin kızın bir müslümanın elinde böyle rezil, kepaze olunca iş işten geçmiş olacak, unutma! Sizin kadar aptal insanlar görmedim.
 10. Abdülmalik

  Allah insanları yakmak için yaratır.

  Beni yaratmadan önce benim cehenneme gideceğimi biliyor mu? Biliyor. Biliyor da niye yaratıyor? İradeyi belirleyen ne? Genetik, çevre, dil, sosyal koşulları senin put belirlemiyor mu? Bunlar senin iradenin neredeyse tamamının nedeni değil mi? Hal böyle iken ne konuşuyorsun? Dilediğini imana getirip dilediğini saptırıyor saçmalığına girmiyorum, orada tüm ipler kopuyor. Tam bir rezillik.
 11. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Ya da gıcıklık yapıp boşamayıp sürekli dövecek.
 12. Abdülmalik

  Nisa-34 dövün diyorsa bir sonraki ayet neyin nesi?

  Öyle diyecekler tabi ki başka seçenek mi var? Yoksa kocası boş ol deyip karıyı siktir edecek, kadın ortalıkta kalacak. İslamda kadın, “ beni kocam dövdü “ diye boşanabilir mi? Boşanamaz! İslamda karı dövmek yasaldır.
 13. Abdülmalik

  Kuran kendisinden neden “o” diye bahsediyor?

  Aslında fussilet 44’ de herşey açık. Ayeti klasik Arap yalanlarına göre okursak, Türk’e yabancı dilde kitap oluyor da Arab’a niye olmaz gibi bir saçmalık ortaya çıkıyor. Ayette ki ifade aslında bunu anlatmıyor. O kitabı anlayasanız diye Arapçaya çevirdik diyor. Bu doğru ifade.
 14. Abdülmalik

  Kuran kendisinden neden “o” diye bahsediyor?

  Olur, Muhammed övülmüş, yüceltilmiş anlamına gelen bir sıfattır. Kuran da ki şu ifadelere bakarmısın. Ali İmran 144–Muhammed yalnızca bir peygamberdir. Ondan önce de nice peygamberler gelip geçti. Maide 75- Meryem'in oğlu Mesih yalnızca bir peygamberdir. Ondan önce de bir çok peygamberler gelip geçti. Kuranda Muhammed ismi genel ifadelerle 4 kere geçiyor. Muhammed diye ayrı bir kişi olduğunu anlatan bir ifade yok. Daha çok resul ifadesi geçiyor. Ama bu resul kim? Muhammed mi? Kuranı yazan hristiyan rahip, misyoner mi? Ben misyoner olduğunu düşünüyorum.
 15. Abdülmalik

  Kuran kendisinden neden “o” diye bahsediyor?

  Bu kanıt değil. Nasara muhtemelen Suriye’de teslis inancına sahip bir hristiyan mezhebidir. O zamanlar her hristiyan teslisci değildi.
×
×
 • Yeni Oluştur...