Jump to content
Ateistforum

Abdülmalik

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.727
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Abdülmalik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-02-1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Australia
 • Interests
  Music

Güncel Profil Ziyaretleri

1.939 profil görüntüleme
 1. Abdülmalik

  Hacı'yı Kaybettik

  Hacı abimin 30.06.2020’de yayınladığı şiir. bugün benim doğum günüm bugün altı kasım bilmem kaç... unuturmuyum hiç benim doğum günüm. çoktandır kutlamaktan vazgeçtim artık... kaç yaşında mıyım? bilmem! bütün bildiğim ölüme bir yıl daha yaklaştığım yılları saymaktan usandım artık... bugün altı kasım bilmem kaç unuturmuyum hiç benim doğum günüm. bütün tesellim ölüme daha yakın olduğum ölenleri saymaktan usandım artık... Ölümü her doğruyu hissettiği gibi hissetmiş. Canım hacı abim.
 2. Abdülmalik

  Hacı'yı Kaybettik

  Çok üzüldüm çok. Bu ülkenin yetiştirdiği en bilge, dürüst, aydın, mantıklı, zeki insanlarından birisiydi. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Böyle insanların ruhu ölmez, hep bizi aydınlatır. Teşekkürler Hacı, emeklerine sağlık. Huzur içinde uyu. Seni unutmayacağım.
 3. Abdülmalik

  ABD'de El Kaide'yi savunan parti kurulabilir mi?

  Sen algıyı AKP’den başka yöne çekip trollük yapan pezevenkten başkası değilsin. Burada bu dediklerini yiyen olmaz. Sana siktir git demiştim gitmedin. O zaman bu lafları yiyeceksin! CHP, HDP ile işbirliği yapabilir ya da yapmayabilir, sana giren çıkan ne? HDP’liler bu ülkenin vergi veren, askerlik yapan vatandaşları değil mi? Oy hakları yok mu? Var değil mi pezevenk? Ülkeye doldurulan Suriyeli, Afgan teröristler hakkında niye başlık açmıyorsun? Onlar bu ülke için PKK’dan daha tehlikeli değil mi. Seni sikip, ananı cariye yapacaklar! Sizin gibi aptallar yüzünden bu haldeyiz. Ha
 4. Abdülmalik

  "Our Boys have done it" yalanı

  Kenan Evren bahsettiğin kadar duyarlı ise Özal gibi geçmişi belli, dinci, oportünist, mezhepçi, dangalak birisinin neden politikaya atılmasına izin verdi ve yıllarca onunla sorunsuz çalıştı? Biliyorsunuz Kenan Evren o dönem Allah’tan daha güçlü idi.
 5. Abdülmalik

  "Our Boys have done it" yalanı

  Ben bu gibi 80 darbesi öncesi faşizan dinciler yok demiyorum. 12 Eylül bunların örgütlü, resmi, finans kaynaklı olmasına yol açtı diyorum. 80 öncesi dağınık ve sahipsizlerdi. 80 öncesi bir tane yeşil sermaye kökenli dinci firma var mı? Tekelleşen olabilmiş mi? İmkansız.
 6. Abdülmalik

  "Our Boys have done it" yalanı

  Amerika hukuk çerçevesinde olsun ya da olmasın kapitalist bir ülkedir. Komünist bir düzen elbette bu ülkenin düzenini tehdit edecektir. Ve ABD komünizm karşıtı darbeleri, katliamları destekleyecektir . Doğal sonuçtur. Bunlar akıllı. Ya bize ne diyelim? 80 darbesiyle ülkeyi yok ediyorsun. Bir gram akıl ve şeref olmadan ülkeyi din bataklığına teslim ediyorsun. Bir ton şerefsiz, ahlaksız, akılsız insanı devlet kademelerine yerleştiriyorsun. Sonra ne oluyor? AKP iktidar oluyor. O iktidar olunca ne oluyor. En ufak eleştiri de insanlar zindanı boyluyor. Buna itiraz
 7. Abdülmalik

  "Our Boys have done it" yalanı

  Darbeyi memnuniyetle karşılama ile darbeyi destekleme arasında ne fark var? Söyler misin? 12 Eylül 80 darbesi tabi ki Türkiye’de ülkücü, dinci kadroların devlet yönetimine geçmesi ve gerici faaliyetlerin palazlanmasına imkan tanımıştır. Ben o dönemde bu ülkede yaşadığım için çok iyi bilirim. Devletin bütün kilit noktalarına sağcı-ülkücü-gerici tipler yerleştirildi. Cemaatler büyüdü, finans kaynakları arttı. Çocukların cemaat yurtlarında beyni yıkandı. AKP işte o dönemde atılan tohumların eseridir.
 8. Gerizekalıdan tekrar bir başlık. Milliyetçilik bilim dışı bir kavram, hiçbir gerçekliği yok. Milliyetçi geçinenler ise iq sorunu yaşayan sorunlu tipler. Aksi örneğini veremezsiniz. Aslolan akıl ve bilimdir. Bu gerçeğe sahip çıkan herkes benim akrabam, dildaşım, dindaşımdır.
 9. Abdülmalik

  Ateist görünümlü Aleviler hakkında

  Alevi değilim, ben Sünni kökenliyim. Tahminin tutmadı. Bu ülkenin çimentosu Alevilerdir. Pis fikirlerini git Twitter’da trollük yaparak dene. Çok takipçin olur. Hatta AKP devlet‘i sana iş bile verir. Siktir git artık.
 10. Abdülmalik

  Ateist görünümlü Aleviler hakkında

  Alevilik, Sünni dogmatizme bir isyan hareketidir. Hiçbir zamanda güce yalakalık yapmamışlardır. Karakterli insanlardır. Bunun bedelini de çoğu zaman canlarıyla ödemişlerdir Aç da tarih oku sayın konu sahibi şebelek! Bıktım senin ırkçı, önyargılı, tarafgir başlıklarından!
 11. Abdülmalik

  Ayrılıkçı Türkler hakkında

  Bende Kemalist birisiyim. Ama Kemalizm ırkçılık olamaz. Kemalizm akıl ve bilim dolayısıyla sağduyudur. Bu coğrafya akıl ve bilimi savunan, dili, rengi, cinsiyeti, ne olursa olsun herkese değer vermelidir. Kemalizm budur.
 12. Cihan, kainat liderimiz, bay Muharrem’i sayın Muharrrem’e terfi ettirmiş. Parti kurmak onun en doğal hakkıymış. Yaşasın Demokrasi! Cihan liderimiz CeHaPe zihniyetini iktidar edecek! https://m.haberler.com/erdogan-dan-parti-kuracagi-konusulan-muharrem-13487104-haberi/
 13. Yandaş medya ve trol Akp Twitter hesaplarında Muharrem İnce’ye güzel destekler var. Oyuna gelmeyin.
 14. Ha siktir. Sen git AKP’ye tepki göster önce! CHP’nin PKK ile ne ilişkisi var göt? Açıkla bakalım! Benim yandaşım yesin ne lan? CHP bu ülkenin kurucu partisidir, eğer dincisi, solcusu, sağcısı biraz nefes alıyorsa CHP sayesindedir. Sen böyle yavşaklığa devam et, AKP hepinizin götünden kal alacak, devam böyle!
×
×
 • Yeni Oluştur...