Jump to content

GREENHOUSE

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  760
 • Katılım

 • Son ziyaret

GREENHOUSE kullanıcısının paylaşımları

 1. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  köprü ile tor sunucuları arasında fark yok.Hepsi devlet kontrolunde.Yasal ağa girdinmi herşey kayıt altında. Ayrıca verdiğim tor sunucular yerine kullanıcıların ipleri üzerinden yapılan bağlantılarda var. sizler sadece tor sunucuları üzerinden bağlantı yapılıyor zannediyorsunuz. Tora bağlandığın zaman giden gelen verilerede bak anlarsın.sayfa yenilemediğin halde giden gelen verilerin aşırı yüksek ise ip adresin kullanıyordur.
 2. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  köprüye bağlanmadan önce bağlandığın bir yer yok mu? savcılık onayı olmadan dinlenemez denilir ama bu mit gibi kuruluşlar için geçerli değildir.
 3. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  salaksınız torun nasıl çalıştığın bilmiyorsunuz..
 4. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  yurt dışından tor ile vikipediye bağlan.
 5. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  Vikipediye tor ile bağlanıp bir konuyu düzenlemeye çalış bakalım ne oluyor. Her yerde engel var.Ama onlar engelliyoruz demiyorlar. Amerikada engel yok diyorlar.Komunist sitelerin bazıları yasak.Farkında bile değil halk.
 6. GREENHOUSE

  adem kaç yaşında cennetten kovuldu?

  Ademin cennetten kovulduğu kuranda hangi ayette yazıyor? Bu soruları hristiyanlara yahudilere sormalısın.
 7. GREENHOUSE

  Evrendeki düzen var mı yok mu?

  Eleştirmek için birşey yapılamaz. Düzen düzensizlik matematik bilgine bağlı. Çok iyi derecede matematik biliyorsan en karmaşık şeyler bile düzenli görünür.Bilmiyorsan en basit şeyler bile düzensiz görünür. Matematik bilgim az olduğu için herşey bana düzensiz görünüyor.
 8. GREENHOUSE

  Işık gözümü alıyor.

  Gözbebeğini genişleten llaçlar yüzünden olabilir.Kullandığın ilaçların yan etkilerine bak. Gözüne parlak ışık tutunca ne kadar küçülüyor ona bak.1-2 milimetre çapa kadar küçülmesi lazım. A vitamini zehirlenmeside gözü ışığa karşı hassas yapıyor.
 9. Biri bu yazılanları tercüme etsin. Birde kendi düşüncelerini yazmadan yapılan alıntılara sinir oluyorum.
 10. http://ateistplatform.org/forum/ burası var ama yazan yok.
 11. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  ilk başta ip kayıtları sana internet hizmeti sağlayan şirket saklıyor.hatta veriler şifrelenmedi ise onlar daha vpn adresine gitmeden kayıt ediyorlar.Fetö örgütü şifrelendiği halde yakalandı.
 12. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  sen birşey bilmiyor deyip suçladın.tabi ilk cevabına yazmayacağım son mesajına yazacağım. Php kodlamayı bilmiyorum ama hazır kodlar ile yazılmış proksi adresim var.benim ip adresim yerine sunucunun adresi görünüyor. Sitede bazı kodlar çalışmadığı için kullanmıyorum. Kullansam bile şirket ip adreslerini verir.Anladın mı şimdi.
 13. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  13-) Forumlarımızda tartışmalara katılan her katılımcı üyemiz yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. Bu kurallara ilave olarak Türkiye Cumhuriyeti yasaları'na karşı herhangi bir uygunsuzluktan doğacak olan her türlü adli takip, soruşturma ve kovuşturmadan yazının/mesajın sahibi sorumludur. Yasal bir takibat çerçevesinde site ve forum loglarının, IP adreslerinin yetkili mercilere verilmesi yasal bir zorunluluktur. Böyle bir talep geldiğinde ilgili bilgiler resmi kurumlara iletilecektir. Bu çerçeve dışında kalan üyelerimize ait hiç bir kişisel bilgi kendi rızası dahilinde de olsa forum bünyes
 14. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  İp adresini gizlemek için vpn adresleri güvenilir mi değil mi onu sormadın mı? Bende diyorum güvenli değil.Sadece yakalanman gecikir. içen sen olabilirsin?
 15. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  Bulunur. Ama ip incelemesini yarım bırakırlarsa işlemediğin suçlarla suçlanabilirsin. Her veri paketinde ip adresinde gidiyor.Ne kadar çok dolaşırsa dolaşsın.sadece incelemeyi uzatır.Bazı devletler vermez bilgileri.Çünkü kendi ajanlarıda aynı sistemi kullanıyor.
 16. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  Madem herşeyi biliyorsun. O zaman neden bu başlığı açtın? Edward snowden, julian assange gibi konunun uzmanları bile yakalandı.
 17. GREENHOUSE

  Determinizm ve öngörü

  tanrı olanaksızdır.Dışında bir yazını bulamıyorum.
 18. GREENHOUSE

  Lokomotif örneği ve Allah

  Cevaplandı diyorsan cevaplanmıştır. Ama bana göre cevap yok.Belirsizlik var. Mancınık sorusunda denemeden hesaplamadan 45 derece en uzağa atar dediğini hatırlatırım. Yanılma hata yapma ihtimalini düşünmelisin.
 19. GREENHOUSE

  Lokomotif örneği ve Allah

  Materyalizm herşey maddedir kabulu ile başlar. Materyalistlere göre tanrıda maddedir. Tanrı herşeyin nedenidir.Madde herşeyin nedenidir.Bunun gibi birçok ortak özellikleri var tanrı ile maddenin. İkisinide sebepler zincirinin başına koyuyorsun. Madde olan graviton gibi şeyleri hakkında bir şey bilmeden varlığını kabul ediyorsun. Tanrı olunca neden yok diyorsun. Ayrıca tanrının bazı özelliklerini bulmuş olup onu madde ismi altında da kabul etmiş olabiliriz. Pozivitizm agnostikliğe yol açar ateizme veya
 20. GREENHOUSE

  Lokomotif örneği ve Allah

  madde olunca mantık hatası olmuyor tanrı olunca mı mantık hatası oluyor?
 21. GREENHOUSE

  Hangi VPN servisini tercih etmeliyim?

  Terorist diye suçlarsa ne yapacaksın? Vpn servisinin bulunduğu ülke suçu işleyip işlemediğini araştıramayacağı için gene verir ip adresini. Tor kullanırsan senin ip adresini başkasına başkalarının ip adresini sana kullandırır.Gene tehlikeli bir durum oluyor.
 22. Emredersiniz komutanım. Bu yedinci maddenin sizler için geçersiz olduğunu bazen unutuyorum. 7-) Üyeler bir başka üyenin cezalandırılması talebinde bulunamazlar. Bu tür istekler admin ve moderatörler tarafından dikkate alınmaz.
 23. sen görevini yap. raporladık ama mesajlar gidiyormu gitmiyormu belli olmuyor. gitseydi bu nicklerden birini silmen gerekirdi. @yeniçeri53 ile @Antonius aynı kişi olduğunu belirtmiş.
 24. GREENHOUSE

  Varlık ve Madde Sonsuz mudur ?

  Karl marx termodinamiğin ikinci yasasına absürt demiş.Diyalektik materyalizm absürt diyemiyor. Second law Engels, supposedly, first became aware of Rudolf Clausius’ formulation of entropy, or of at least William Thomson’s 1862 heat death version of the second law, in 1869 as stated in a March 21st letter to Karl Marx: [8]
 25. GREENHOUSE

  Varlık ve Madde Sonsuz mudur ?

  Bak deney ve gözlem ile doğrulanamaya yanlışlanmayan şeyler için ne demişler. materyalizm mantıksal pozitivizme göre metafiziktir. https://tr.wikipedia.org/wiki/Mantıksal_pozitivizm Mantıksal pozitivizm, Viyana Çevresi olarak adlandılan filozofların felsefi düşünüş sistemlerini adlandırır. Başlıca temsilcileri Moritz Schlick, Rudolph Carnap ve Otto Neurath olan bu çevre, yeni pozitivistler ya da mantıkçı empiristler olarak da adlandırılır. Bu çevrenin oluşumunda önemli etkisi olan isim Ernst Mach'tır, ki Mach'ın Viyana'da belirli dönemlerde mantık, fi
×
×
 • Yeni Oluştur...