Jump to content

Kemalist Fedai

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  242
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kemalist Fedai Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

390 profil görüntüleme
 1. Kemalist Fedai

  Ulusalcılar komünist midir?

  Ulusalcılık kelimesi benim kulağıma çok kuğul gelmiştir her zaman. Bu nedenle bu kelimeyi kullanmayı seviyorum. Kendimi ulusalcı olarak tanımlıyorum ama Perinçekçi değilim. Çünkü Perinçek ve tayfasını Marksist, Leninist, Stalinist ve Maoist olduğundan eminim. İnsanların aklına neden ulusalcılık denince Perinçekçiler geliyor? Komünist olmadan ulusalcı olunamaz mı? Ümit Kocasakal, Metin Feyzioğlu, Emine Ülker Tarhan, Birgül Ayman Güler, Önder Sav, Haluk Pekşen, Hüsnü Bozkurt vb bu adamların hepsi komünist mi? Ben bir korporatistim. Kapitalizme de komünizme de karşıyım ve ulusalcıyım.
 2. Kemalist Fedai

  NİCK DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KULLANICILAR

  Nickimin Kemalist Fedai olarak değiştirilmesini talep ediyorum.
 3. Kemalist Fedai

  21 yaşında ve hiç sevgilisi olmamış olmak

  Hep değer veriyorum, samimi olarak seviyorum ama olmuyor. Hep platonik hep platonik. Hayır öyle çirkin falan da değilim yani. Hatta birazcık yakışıklı da sayılabilirim. Kadınlara karşı hep kibar ve centilmenim. Ama onlar bana bir türlü bakmıyor. Bıktım artık bıktım rahibeler gibi yaşamaktan. Koca adam oldum daha elime kız eli değmedi yeter be bu nasıl şans? Ben bırakacağım sanırım bu aşk meşk işlerini yeter artık kalbim yoruldu. Evlenemeyeceğim de zaten hiçbir zaman evde kaldım. Sanırım ömür boyu eskorta gitmek zorunda kalacağım. Ya da ameliyatla aseksüel olmak mümkün mü acaba?
 4. Kemalist Fedai

  Çok yalnızım kimsem yok

  Lise arkadaşlarım yine bensiz buluşmuş. Hiçbirisinin aklına beni çağırmak gelmemiş. Yapayalnızım şu an.
 5. Kemalist Fedai

  Nihayet Adnan Oktar içeride

  Penise sürülecek aklı olan herkes gerekli araştırmaları yaptıktan sonra evrimin yüzde yüz gerçek olduğundan kesin emin olur. Bunca senedir bu forumda olmana rağmen hala Adnan'ın mücadelesini takdir ediyorsan ciddi zeka sorunların var demektir.
 6. Kemalist Fedai

  Allah Neden Yoktur?

  Ne evrimi siz Fethullahçılar evrimi inkar etmiyor muydunuz?
 7. Kemalist Fedai

  Beyaz un neden yasaklanmıyor?

  Beyaz ekmeği yiyince de sofradan daha da acıkmış olarak kalkıyordum. Kursağımı da kaynatıyor, reflü yapıyor bende sanırım. Ben 2 senedir tam buğday yiyorum böcekli falan olsa mutlaka kötü bir etkisi olurdu.
 8. Kemalist Fedai

  Allah Neden Yoktur?

  Evrimde herhangi bir tanrıya yer yok. Evrime göre dışarıdan herhangi bir müdahale olmadan basit yapıdaki canlılar daha kompleks yapıdaki canlıları oluşturdu. Her şey kendiliğinden oldu. Bu durumda ancak deist bir yaratıcı var olabilir. Deizm hala çürümedi bence.
 9. Kemalist Fedai

  Beyaz un neden yasaklanmıyor?

  Kerevizin çikolatadan daha faydalı olduğunu bildiğin halde çikolata yerine kereviz yiyor musun?
 10. Kemalist Fedai

  Hayalinizdeki parti nasıl olmalı???

  Kemalist olmalı.
 11. Kemalist Fedai

  Beyaz un neden yasaklanmıyor?

  Beyaz ekmek, poğaça, açma, simit, börek, cips, kraker gibi en çok tüketilen karbonhidrat kaynakları hep bu beyaz un denen boktan bile değersiz şeyden yapılıyor. Hayatımızın temeline yerleşmiş bu. Beyaz un kana çabuk karışıp şekeri hızla yükselttiği için doymamaya ve hatta daha da çok acıkmaya sebep oluyor. Ama insanlar gerizekalılar gibi inatla bunu tüketmeyi sürdürüyor. Ben iddia ediyorum; bok yemek beyaz un yemekten daha sağlıklıdır. 2 senedir beyaz ekmek yemiyorum ve sabahları tam buğday ekmeği bulana kadar canım çıkıyor. Fırın fırın dolaşıyorum. Hep geç yapıyor salaklar. Dışarıda öğle ya da akşam yemeği yediğim zaman da mecbur beyaz unla yapılmış şeyler tüketiyorum çünkü başka seçenek yok. Bu aptallığa derhal son verilmeli beyaz un bütün dünyada yasaklanmalı. Poğaça, simit, tost ekmeği, sandviç ekmeği, hamburger ekmeği, pizza, kraker vb her şey tam buğday unundan yapılmalı.
 12. Kemalist Fedai

  Müzikle açalım

  https://youtu.be/8BCIjJlnMuY
 13. Kemalist Fedai

  Müzikle açalım

  https://youtu.be/an8itAJ5uYk
 14. Kemalist Fedai

  Bana biraz caz müzik önerin

  Caz dinlemeye yeni başladım ama bildiğim sanatçı pek yok. Google'a bakınca da pek bir şey bulamadım. Ünlü caz sanatçıları yazınca adını sanını duymadığım kişiler çıkıyor. Şu ana kadar yabancı olarak dinleyip beğendiklerim; Frank Sinatra, Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Norah Jones, Amy Winehouse. Yerli olarak da Birsen Tezer, Jülide Özçelik ve Karsu. Bunların dışında sizden -yerli ya da yabancı fark etmez-tavsiye bekliyorum.
 15. Kemalist Fedai

  Müzikle açalım

  https://youtu.be/drmmgQ-lP1I
×