Jump to content

ateyizreis

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  18
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ateyizreis Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

98 profil görüntüleme
 1. ateyizreis

  Kızlar neden popoyu gösterir?

  Niye ki, benim suçum göte göt demem midir? Büyük topuklu ayakkabı, dekolte, götü gösteren pantalon, mini etek, gögüsleri dikleştirmek tek bir amaca hizmet etmektedir. Cinsellik yani sex ile alakalıdır. Kızlar da hemcislerinden bir adım önde olmak için bunları yapmaktadırlar. Erkeklere cinsellikle ilgili kaç soru soracak olursan ol, az veya çok bu dediklerimi alacaksındır.
 2. ateyizreis

  Kızlar neden popoyu gösterir?

  Hani bir laf vardır bilirsiniz. Gömleği gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür diye. Geçenlerde sosyal medyanın birinde bir cümle okumuştum. O kadar hazırlanmak için makyaj falan yapıyoruz ama erkeklerin tek baktığı yer götümüz oluyor diye. Demek ki, bunun da evrimle bir alakası mevcut. Kadın cinsellliğini çağrıştıran zaten iki bölge mevcuttur kadında, birisi götü, diğeri gögüsleri, bunlar ne kadar dikkat çekiciyse erkekleri dikkatini o derece celb eder. Tahta, kuru gibi kızlar neden dikkat çekmez de, götü büyük, memeleri o kadar dik kızlar dikkat çeker. Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı, pantalonu gösteren ütüdür, kadını gösteren götüdür. Domates salça bu ne biçim kalça, bu ve buna benzer cümleler çoğaltılabilir. Fakat genel manasıyla dünyada kadınlarda seksapellik kalça ile doğrudan bağlantılıdır. Bunu şiirle taçlandıralım. +18 şiirdir.... elinden düşmez tası tarağı kadınınbaş tacı eder,yeterki iyi çalışsın y*rağınormana hayat verir diktiğin her çamömrüne ömür katar siktiğin her *mkırışık pantolonu düzeltir ütüy*rağı dimdik eder kadının götü
 3. ateyizreis

  Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

  Yok yok ergenlikten çıkalı çok oldu. Hayalimdeki kadın Silvia Saint de aşağı yukarı aynı yaştasın. O yüzden bu yaştaki kadınlara ilgi duyuyorum. Kusura bakmayınız.
 4. ateyizreis

  Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

  Türk Ateist doğum günün kutlu olsun. Her yaşın ayrı bir güzelliği vardır ama 45 yaşın bende uyandırdığı en büyük intiba "Milf"tir. İlginç bir intiba değil mi? :)))
 5. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Evet özentili biri olduğun belli. Genelde fox balığı yutmuş gibi konuşuyorlar, cümleleri böyle yuvarlayarak yazarlar. Bunlara özenti, kişiliği oturmamış tipler diyebiliriz. Sende onlardan birisin malesef...
 6. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Söyleyeceklerini düzgün Türkçe ile söylersen daha iyi olur. Böyle özenti, sosyal medya ağzıyla söylemezseniz memnun olurum. Lütfen güzel Türkçe'mizi koruyalım. Böyle özenti dil size yakışmıyor.
 7. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Kemalizm böyle bir düşüncedir. Kendinden başkasına hayat hakkı vermek istemez. O yüzden gericilik diyorum ya. Adamlar hala 1930'ların köhne ve hantal gerici zihniyetiyle insanları korkutmaya çalışırlar.
 8. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Biz de Kemalistlerin aslında ilerici, çağdaş ve insan haklarından ve temel özgürlüklerden yana olmadığını ve aslında o söylediğin kişilerden bir farklarının olmadığını söylemeye çalışıyoruz. Kemalizm: Gericiliktir.
 9. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Menderes Amerikancı mı??? Yoksa tam tersine Abd karşıtı olduğu için mi darbe yapılıp idam edilmiştir. Yeni gelen darbeci hükümetin ilk icraatı "Nato'ya bağlılığı" teyit etmek olmuştur. Menderes Amerikancı olduğu için idam edildiyse yeni gelen darbece humümet bunu neden sürdürmüştür????
 10. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Cumhurbaşkanına hakaret edildiği zaman, bunu savunanların konu Atatürk olunca kafayı kuma gömüp, saygı beklemeleri de abesle iştigaldir.... Hakaret Atatürk olunca tu kaka, Tayyip'e yapılınca hoş olmuyor. Hakaret olduğu zaman ikisi de hakaret olur. Çağdaş ve ilerici ülkelerde bu kesinlikle olmaz.
 11. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Düşünsenize bu kanunun "kemalist" bir iktidar döneminde olduğunu, insanlar Atatürk'ün başındaki harfi küçük yazdı diye hapse atılırdı.
 12. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Saygı duymak ile uzaktan yakından alakası yoktur. Alanen bir dinin ritüelleri yerine getirilmektedir. Zaten zaman zaman bazı kemalistler son inen dini kitap Nutuk'tur diye beyanatları bile mevcuttur. Eskiden Yeniçeriler, herhangi bir yenilik karşısında arkalarına "şeriat" ı alırlardı. Şimdiki kemalistler de "Atatürk'"ü almaktadırlar. Onun arkasından istedikleri gibi suçu işlemektedirler. Onların zihniyeti ile kemalistlerin zihniyeti birebiri aynıdır.
 13. ateyizreis

  Kemalistler Ve Müslümanlar Arasında Fark Yoktur

  Müridleri kabul etmese de, Kemalizm bal gibi bir dindir. Geçenlerde Chp Lideri, Odtü'de öğrencilerin içeri girmesine neden olan bir karikatür pankartını sözüm ona tepki olarak Twitter'dan paylaşmıştı. Eleştiriye tahammül edeceksiniz diye birçok kişi bunu paylaşmıştı. Aynı koro, bu sefer çarşaflı bir kadın Anıtkabir'de Atatürk'e küfür etti diye ortalığı velveleye verip, kadını çarmıha germeye çalıştılar. Bu davranış bile, onların aslında din olarak görmedikleri ideolojilerinin ne kadar din ile iç içe olduğunun göstergesidir. Kutsalı körü körüne savunan bir anlayış dindir. Kemalistler de farkında olmasalar da bir dinin üyeleridir. Anıtkabir'de huzurunda el pençe divan durmalar. Devlet başkanlarının anıtkabir ziyaret zorunluluğu.. Her yere, her okula onun heykeli yapmak ve heykeli yıktığımız zaman "vatan haini" damgası yemek. Anayasa'da onu sevmenin zorunluluğu ve yermenin ve eleştirinin "a"sının bile kanunen yasaklanmış olması. 10 Kasım törenlerinde şehrin en işlek caddelerinde, sokaklarında, köprülerinde araba giderken arabayı durdurup saygı duruşu yapmaları ve yapmayanları tehdit etmeleri ve milleti de buna teşvik etmeleri. Bunlar din değilde nedir acaba?????
 14. ateyizreis

  Müslümanlar Evrimi Neden Reddederler?

  Hacı abi bu konuda ciddi bir soru sormam istiyorum???
 15. ateyizreis

  21 yaşında ve hiç sevgilisi olmamış olmak

  46 yaşına gelince büyük ihtimalle sonun "Bakir Fikri" gibi olabilir. https://www.youtube.com/watch?v=jhtZpqoOebE
×