Jump to content

Tutunamayan

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  92
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Tutunamayan Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  @John Ahmet Dünya yuvarlaktır diyen insanlar bunun bilimsel bir gerçek olduğunu bildiği için bu konu hakkında çok düşünmüyor. Düz dünyacı komplo teorisyeni " Büyük oyunu görenler " ise bolca laf safsatası ile zırvalıyor. Uzman dediğin düz dünyacılarda komplo teorisyeni iki üç boş tip işte.Onlardan kopyala yapıştır yapıyorlar zaten.
 2. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Boş komplo teorisyeni. Ben kendimi dış dünyaya kapatmış falan değilim. 21. Yüzyılda dünya düz demek gerizekalılıktır. Ordan burdan duymakla alakası yok bunun. Freud konusuna gelirsek , Freud'un bunu nasıl açıkladığını merak etmedim değil fakat senin söylediklerin hurafe büyük ihtimalle.
 3. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Komplo teorisi bile değil bu. Dahada uçuk bir şey. Düz dünya , ırkçılığı cinselliğe bağlamak , reisçilik falan. Senin diriliş izleyip çıldırman gerekiyor neyine senin bilimsel makale okumak ? Bilimsel düşünmeye teşebbüs bile edemiyor adam daha. 7. Yüzyıldan ileriye gidememişsin sen. Acı gerçeği yutkuna yutkuna sen kabullen. O nefret ettiğim toplumlardan nefret etme nedenlerimi sıraladım hala cinsellik diyorsun. Nefret ettiğim ırkların cinsel hayatının neyine kıskançlık duyucam ? Sana cevap yazmak zaman kaybı.
 4. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  @John Ahmet ben kültürel özelliklerini sevmediğimden dolayı düşmanım diyorum sen onlar kadınları cezbediliyor sen edemiyorsun ondan düşmansın diyorsun. Bilimsel dayanağın yok ki bunun ne dayanağı olacak adam ırkçılığı cinselliğe bağlamış.
 5. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Ben birde bu yazıyı ciddiye alıp ileti yazmışım. Sen nasıl bir zihniyete sahipsin teker sordun mu sokakta gezip ? Neyin istatistiğini tuttun , ne kanıtın var. Bunun hakkında bilimsel bir makale falanda yok sen ne zırvalıyorsun daha.
 6. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Tamam anladım %100 trolsün. Demek zencilerin penisi daha kıllı , daha koyu tenli ve büyük olduğu için nefret ediliyomuş zencilerden Hayır ciddi olduğunu düşünmek istemiyorum. Hem reisçi hem düz dünyacı hemde kültürel ırkçılığı cinselliğe bağlıyor... Bu kadar olamaz.
 7. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Şuan ırkçılık üzerine kurulu tüm teorileri çürüttün bay troll. Ciddi ciddi adam cinselliğe bağlamış. Ben batılılardan cinsel hayatları farklı diye mi nefret ediyorum ulan? Kültürlerinden tiksiniyorum . Sence dağdaki kürtlerin cinsel hayatının neyini kıskanabilirim? Marjinal gözükücem diye boş boş zırvalıyorsun. Dünya düzdür diyen adamdan ne bekliyorsam.
 8. Tutunamayan

  Kültürel "Irkçılık"

  Sen teist misin? Çok garip bir kafa yapın var senin dünya düzdür demiyor muydun ayrıca sen?
 9. Diktatörler bilinenin aksine seçimle başa gelir genelde. Seçimde oy kullanan halktır. Halk cahilse ve diktatör olma şansı veriyorsa politikacıya sonucuna katlanır. Bunu böylede cevaplandırabilirsin? Toplumsal olaylarda bütün her şeyi ekonomiye bağlamak sindirim sisteminde her şeyi mideye bağlamakla aynı şey değil midir ?
 10. Diktatörlerin başa gelip insanları öldürmesiyle parayı nasıl bağdaştırıyor Marks mesela...
 11. Marx'ın bütün hadiselere ekonominin gölgesi demesi hakkındada böyle kapsamlı düşünseniz keşke
 12. Yahu ben devletleri çöktü diyorum. Marx'ın ekonomik zincir saçmalığının farkına varırsın umarım.
 13. Yalnız orada " Yapmayı denediler ama geçemediler bile komünizme daha önce çöktüler ." demek istedim sanırım. Sen yanlış anladın yada çarpıtıyorsun.
 14. Düzelteyim sosyalizm denendi ve başarısız oldu.
 15. Bu forumda ne kadar aydın varsa bir o kadarda cahil var. Ulan argüman sunamıyor daha gelmiş bana küfür ediyor. Kendiniz gibi mi sanıyorsunuz herkesi? Ondan böyle herkese rahatça küfür etme cüretinde bulunuyorsunuz işte. Sosyal Medya dediğimiz yerde her şey yalan olduğu için. Klavye devrimciside gösterdi kendini. Avel çökmüş bir sistemi savunmayı deniyor hala. Forum zaman kaybı. Artık bunu anladım. Cidden şöyle ergen kafasıyla hareket eden tipler forumu işgal edince insan soğuyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...