Jump to content
Ateistforum

Faşist97

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  81
 • Katılım

 • Son ziyaret

Faşist97 kullanıcısının paylaşımları

 1. Faşist97

  TSK düşmanlığı

  15 Temmuz Fethullahçı bir darbe teşebbüsüdür. O adamların her halinden belli şakirt olduğu. Bu kadar salakça ve amatörce bir şeyi gerçek Türk askerleri yapmaz.
 2. Faşist97

  Can Dündar'ın Ergenekon kumpasını savunması

  Sosyal demokrasi sol değil çünkü liberal ve merkez sağ ideolojisi.
 3. Faşist97

  TSK düşmanlığı

  AKP iktidarı darbe korkusundan bol bol TSK ve militarizm düşmanlığı pompaladı. Ordu düşmanlığı AKP ve FETÖ'nün dayandığı ortak temellerden birisi. Şerefsiz kancıklar.
 4. Bu Ergenekon diye devlet içinde bir yapılanma olduğunu iddia ettiği kitabı: https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=18906 Burada Ergenekon'a inanıyorum diyor: Bu da çektiği Ergenekon belgeseli. Feto'nun bütün pisliklerini, cinayetlerini Ergenekon'un üzerine yıkmış. Feto aleyhinde söylediği tek bir söz bile yok. Hala bu orospu çocuğu Fetoşçuk köpeği savunan haysiyetsiz solcular var.
 5. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Her ne haltsa. Ben deli ya da şizofren değilim. Yalnızca okb hastasıyım. Okb de senin gibi düşük iq'su olanlarda görülmüyor genelde.
 6. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Abilify diye bir ilacın olduğunu şimdi öğrendim. Bu Remy gerizekalısı neresinden uydurmuş olabilir benim böyle bir ilaç kullandığımı?
 7. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Bu başlıkları ben açmadım mesela. Belki şu anda bulamadığım pek çok başlık daha vardır. Galiba o aralar sen forumda yazmıyordun. Ya da ifeelgood nickiyle yazıyordun bilmiyorum. Sonuç olarak bu forumda Berkin'in aleyhinde konuşunca neredeyse Atatürk'e küfretmiş gibi tepki alıyorum. Yasin Börü denilen Hizbullahçı çocuğa da hakaret edenler olmuştu mesela ama buradan hiç kimse olsun o daha çocuktu falan diye tepki göstermedi. Senin öyle olmadığını biliyorum ama Berkin'i sırf kendi mezheplerinden olduğu için yahut Kürt olduğu için sahiplenen, sağcı ya da milliye
 8. Faşist97

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Eren'in ölüm yıl dönümüydü. Öldürüldüğü zaman bu forumda hakkında tek kelime edilmemişti, şimdi de ben konuyu açmasam kimse etmemiş olacaktı. Eminim ki öbürü Kürtçü, DHKP-C'li birisi olmasaydı bu kadar reklamı yapılmayacaktı. Eren ise garip ve vatanını seven bir çocuk olduğu için hor görüldü, yok sayıldı. Sen de en ufak bir şeye provokatörlük diyorsun. Müslümanlar bile Muhammed'e hakaret edilince bu kadar tepki göstermez. Ne kıymetli Berkin'iniz varmış.
 9. Nasıl hiç utanmadan sıkılmadan ikisini eşit göstermeye çalışıyorsunuz? Birisi hiçbir özelliği olmayan basit bir terörist, diğeri ise bu vatanın evladı. Tamam polise taş atmanın cezası öldürmek olmamalı ama kalkıp da Berkin gibi bir terör örgütü destekçisini temiz göstermeye çalışmayın. Büyüseydi bir teröristten başka hiçbir şey olmayacaktı. Ne insanlığa ne de ülkesine hiçbir yararı dokunmayacaktı.
 10. Faşist97

  Ekonominin batması beni mutlu ediyor

  Tamam işte devlet tekeline geçmiş kapitalizm kendin söylüyorsun. Devletçilik Atatürk'ün altı okundan birisi. Senin dediğine göre bir oku çıkarmamız gerekiyor o zaman.
 11. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Yalancı it. Evet AKP'den önce de ülkede bilim yoktu ama bu kadar bilim düşmanlığı da yoktu. TÜBİTAK'ın evrim ile ilgili yayınları vardı mesela eskiden. Şimdi ise evrim teorisi müfredattan çıkarıldı. Bilime bundan daha büyük darbe mi olur? Ayrıca eğitime de en büyük zararı AKP verdi.
 12. Faşist97

  Ekonominin batması beni mutlu ediyor

  Çok doğru. Ülke olarak tıpkı Atatürk döneminde olduğu gibi faşizmin ekonomi modeli olan korporatizme geçmeliyiz.
 13. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  2002 yılında yüzde 10.3 olan işsizlik oranı 2017 itibarıyla yüzde 10.9’a yükseldi. Resmi işsiz sayısı 15 yılda 2.5 milyondan 3.5 milyona çıktı. 2002’de yıllık 15 milyar dolar olan dış ticaret açığı 2017 itibarıyla 77 milyar dolara çıktı. Türkiye, 2018’in sadece ilk iki ayında 14,8 milyar dolarla, 2002 yılının tümündeki kadar dış ticaret açığı verdi. İhracatın ithalatı karşılaması geriledi. Cari açık, 2017’de milli gelirin yüzde 5.5’ine ulaştı. Türkiye’nin 2002 sonunda 129.6 milyar dolar olan dış borcu, 2017’de 453.2 milyar dolara yükseldi.
 14. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Sen Atatürk'ün kale dediği fabrikaları ve diğer kuruluşları özelleştirirsen, ülkeyi 470 milyar dolarlık dış borcun altına sokarsan, 16 sene sadece asfalt ve betona para yatırırsan, ülkeyi samanı bile ithal edecek kadar dışa bağımlı bir hale getirirsen sonucu da bu olur işte. 16 sene boyunca hiçbir bok üretmediniz, sadece ithal ettiniz, borçlanmaktan ve özelleştirmekten başka bir bok yapmadınız, asfalta para döktünüz. Keşke Allah var olsa da belanızı verse.
 15. 16 sene bu gerizekalılara anlattık anlattık ama bir türlü anlamadılar. Adamakıllı, sağlam bir kriz çıkmadan ve ekonomi tamamen yerin dibine girmeden bunların aklı başına gelmeyecek. SHP ve DSP gibi merkez sol partiler yüzünden gericiler iktidara geldi. AKP bunlardan çok ekmek yedi. Tartışmaya girdiğiniz yaşlı akçomarların istisnasız hepsi bunları söyler. Eskileri de gördük, eskiden çok daha kötüydü gibi. Şimdi DSP'ye, Ecevit'e rahmet okutturacak çok daha büyük bir kriz kapıda. Giyecek donu bile zor bulacak çomarlar. Hem aptallıklarının cezasını çekecekler, hem de bizim
 16. Faşist97

  Bize ne dolardan diyen tipler hakkında

  Özellikle de SHP gibi partiler yüzünden AKP iktidara geldi. Yok biz gelmeden önce İstanbul çöplüktü, suyu bile akmıyordu vs diyerek çok oy kastılar. Haklılar da bu konuda. AKP çok kötü dönemlerden sonra başa geldi. Özelleştirmeyle, sıcak parayla, şunla bunla yapay bir refah ortamı sağladılar. Şimdi ise ülkenin gerçek durumu ortaya çıkıyor. Doların yükselmesine, ekonominin hızla çökmesine seviniyorum açıkçası. Hem de çok seviniyorum. Çünkü İslamcılara karşı çok büyük bir koz geçecek. Biz de artık bir 50 sene muhafazakarlara "sizin iktidarda olduğunuz zamanları da gördük, akape döne
 17. Faşist97

  Eren Bülbül

  Tabi ki ayrımcılık yapacağız çünkü bu çocukların ikisi eşit değil birisi terörist, birisi kahraman.
 18. Faşist97

  Eren Bülbül

  Yok mu benden başka Erenimizi anan? DHKP-C'li olmadığı için mi önemsemiyorsunuz?
 19. Faşist97

  Eren Bülbül

  Bu çocuk değerli bir amaç uğruna hayatını kaybetti ama Dhkp-c'li terörist Berkin kadar bile kıymeti yok. Baksanıza Berkin için bu forumda bir sürü başlık açılmış ama kimse Eren için açmaya tenezzül etmemiş. Bu çocuğun Berkin'den eksiği ne Dhkp-c'li olmaması mı?
 20. Faşist97

  "Onların doları varsa bizim de Allah'ımız var"

  Olmayan, hayali bir varlıkla halkını avutan bir devlet başkanı. Bundan daha rezil bir lider olamaz. Sizin Allah'ın gücü Amerika'ya yetmiyor demek ki.
 21. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5.50 seviyesini aşan dolar/TL kurundaki yükselişe ilişkin, "Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Bu kampanyalara kulak asmayın. Onların dolarları varsa bizim de halkımız, hakkımız, Allah'ımız var" yorumunda bulundu. Memleketi Rize'nin Güneysu ilçesinde konuşan Erdoan, Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu'daki sel afetlerinde mağduriyet yaşayanlara şahsı ve milleti adına geçmiş olsun dileğinde bulundu ve"Bu mağduriyetlerin hepsini Allah'ın izniyle tabii ki kaldırırız. Zira bu devlet, bu millet güçlüdür" diye konuştu. © REUTERS/
 22. Gerçekten çok utanıyorum bunlarla oyumun bir tutulmasından. Türk parası değer kaybediyor, alım gücü azalıyor, ekonomi çöküyor ama onların tek derdi başlarında Allah diyen ve başı kapalı bir karısı olan birisinin olması. Nefret ediyorum, tiksiniyorum bu toplumdan. Beş para etmez bir toplum.
 23. Faşist97

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  En uyuz olduğum Müslüman tipi işine gelen hadisi kabul edip işine gelmeyeni reddeden layt Anadolu Müslümanı. Hadiste açıkça Aişe ben 9 yaşında seks yaptım diyor bu kadar net. Yok o dönem kızların yaşı ergenlikten itibaren sayılıyormuş da bik bik bik kargalar bile güler bunlara.
 24. Faşist97

  antidepresanlar

  Efe Aydal antidepresanların intihar düşüncesi olanların intihar etmesine neden olabileceğini söylüyordu. Ben de kullanmaya başlamadan önce intihar etme düşüncesi vardı çok belirgin bir şekilde ve 2 sene düzenli olarak antidepresan kullandım. Şimdi hiç intihar etmek aklıma gelmiyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...