Jump to content

antimuslim

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  118
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

antimuslim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

178 profil görüntüleme
 1. tamam bende çalışırım, norweçli eşime saygı ve sevgı de kusur etmem , yeterkı norweçli eş bu bana, bende sana türk bir eş bulucam sende evlenirsin.
 2. antimuslim

  Sitem nasıl olmuş

  wow süper mmc bellekli harddiskler aynı zamanda ram desteklıdır. ama mmc harddısk yerine sata veya pata harrdisk önerrım. tam adamına sordun evlat. ben donanım uzmanıyım . sana önerım yeni bir sata harddısk alman yönunde olucaktır. 1 tb. harddısk yeter sana. kali lünux zormu? hahaha çocuk oyunucagı benım için. yalız format atarken yönetımsel bölüme geldıgınde şifre ister senden sifrenı 1 kez yanl şifre ister sende hadi iyisin senı kayırıyorum Username: rootPass: toor bu şifreyı 1 kere yanlış girersen sisten kendını kitler ve korumaya alır. bu yüzden sadece professıonallar kalı kulalnır.
 3. ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları, ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz.
 4. senınle bir anlaşma yapalım, ben sana türk bayan bulim sende bana norweçti çok cidddi anlamda evlilik düşüneen bir bayan bul. ben çok ciddiyim. anlaştıkmı?
 5. antimuslim

  Sitem nasıl olmuş

  java. scriptleri güncelle düzelir. eğer düzelmezse farklı bir tarayıcı dene opera yazılım yönünden bir çok dezavantajları olan program uyumsuzlugu olan scriptler kullanır. sorun tarayıcıda . işletım sistemınde değil. ayruca ubuntu yerine kali linux yada vin .10 önerırım.
 6. norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım.
 7. bilemiyorum şahıs mezarın yerini anlatmış new jerseyde yahudi mezarlıgı vardır. bu kafamı karıştırıyor ciddi anlamda çok zor bir puzzle.ayrıca öldürüldüğünü değil öldüğünü yazmışlar.ilginç.
 8. antimuslim

  Sitem nasıl olmuş

  <iframe name="Radyo Voyage" width="300" height="100" src="http://www.radyo-dinle.com/radyorenkli/radyo-voyage-mavi.html" frameborder="0" scrolling="no" allow="autoplay" allowfullscreen="" __idm_frm__="102"></iframe> ayrıca canlı radyo şablonunun renklerini değiştir siyah olsun siyah daha ilgi çeker her zaman.
 9. antimuslim

  Sitem nasıl olmuş

  iğrenç olmuş öbür eski şablonlar bile bu şablonlardan daha iyiydi! sen en iyisi kaliteli siteleri klonlama tekniği ile yeni bir site oluştur. hem hızlı hemde ücretsiz ayrıca ücretsiz domainler var .. senin fukara sitene çok uygun.
 10. nerde? yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? türkiyede zengin doğanlar çok şanslıdır, türkiyede zengin olmak tanrı olmaktır.
 11. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  prefabrik evlerin vergileri normal bina vergisindende pahalıdır,sen ve ben en iyisi joker hakkımızı kullanalım, ölelim bakalım ne olucak? ölüm sonrası ruhlara herşey ücretsizmiş diye duydum, huriler şaraplar ırmaklar ayrıca orda herşey beleş cennete yerleş. cehennemde olur. hafif bronzlaşıp öyle gideriz merak etme cennete. hem hafif bronzlaşmış erkekler cennette oldukça popilermiş.
 12. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  o kadar nakitim olsa 2. el konteynır satın alırım, devletin vergisinden kurtulmak için mükemmel bir yöntemdir. (ev vergisi ödeyen enayidir)
 13. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  pehhhh pehh pehhh şimdi bu matematiksel gözlem allahının ispatımı? oldu. belkıde satan brahmanın ispatıdır? ateistlerle tanrı konsunda uğraşmak kolay benimle uğraşsana görelim. :))) her santimetre karende seni rezil etmek çok zevkli olucak
 14. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  ohhh my godddsss nasıl? bir mantık bu yok böyle bir mantık.. allha hem metafizik diyeceksınız! hemde madde boyutunda olmadıgını ispatlayın diyeceksınız.. tanrılar çıldırmış olmalıkı siz müslümanları zeka abidesi olarak yaratmış ..
×
×
 • Yeni Oluştur...