Jump to content

antimuslim

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  118
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

antimuslim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

339 profil görüntüleme
 1. tamam bende çalışırım, norweçli eşime saygı ve sevgı de kusur etmem , yeterkı norweçli eş bu bana, bende sana türk bir eş bulucam sende evlenirsin.
 2. ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları, ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz.
 3. senınle bir anlaşma yapalım, ben sana türk bayan bulim sende bana norweçti çok cidddi anlamda evlilik düşüneen bir bayan bul. ben çok ciddiyim. anlaştıkmı?
 4. norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım.
 5. bilemiyorum şahıs mezarın yerini anlatmış new jerseyde yahudi mezarlıgı vardır. bu kafamı karıştırıyor ciddi anlamda çok zor bir puzzle.ayrıca öldürüldüğünü değil öldüğünü yazmışlar.ilginç.
 6. nerde? yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? türkiyede zengin doğanlar çok şanslıdır, türkiyede zengin olmak tanrı olmaktır.
 7. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  prefabrik evlerin vergileri normal bina vergisindende pahalıdır,sen ve ben en iyisi joker hakkımızı kullanalım, ölelim bakalım ne olucak? ölüm sonrası ruhlara herşey ücretsizmiş diye duydum, huriler şaraplar ırmaklar ayrıca orda herşey beleş cennete yerleş. cehennemde olur. hafif bronzlaşıp öyle gideriz merak etme cennete. hem hafif bronzlaşmış erkekler cennette oldukça popilermiş.
 8. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  o kadar nakitim olsa 2. el konteynır satın alırım, devletin vergisinden kurtulmak için mükemmel bir yöntemdir. (ev vergisi ödeyen enayidir)
 9. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  pehhhh pehh pehhh şimdi bu matematiksel gözlem allahının ispatımı? oldu. belkıde satan brahmanın ispatıdır? ateistlerle tanrı konsunda uğraşmak kolay benimle uğraşsana görelim. :))) her santimetre karende seni rezil etmek çok zevkli olucak
 10. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  ohhh my godddsss nasıl? bir mantık bu yok böyle bir mantık.. allha hem metafizik diyeceksınız! hemde madde boyutunda olmadıgını ispatlayın diyeceksınız.. tanrılar çıldırmış olmalıkı siz müslümanları zeka abidesi olarak yaratmış ..
 11. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  hahahaha vahhhh zavallı bunlar ne? o zaman . çakma hadismı? Sahih Buhari Hadisleri Fasillar hadislerin kategorilerine göre tasnif edilmis halidir. Tikladiginiz basliklardan ilgili kategoriler ve hadisleri okuyabilirsiniz « geri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 3233 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ileri » Kudsi Hadisler - İmam Gazali
 12. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  gerçek islamda allaha dua etmek sevaptır. allahta ayetleri yazan ilahınızdır. senın anlamadıgın noktaya geliyorum,gerçek islamda hadisleri buhari gazalı ve farabide yazmıştır. bunlar alimlerdır. hadis yazmak sadece peygamberın yetkısındedır. ayette vardır. demekkı sen hadis yazan her hadise inanmakla alalhına karşı gelıyor ve günah işliyorsun. bilmem anlatabildimmi? eger sen ciddi anlamda islamı yaşamak istiyorsan hadislerdeki emirler yerine hiçri takvımı baz alan 1400 yıl öncekı güneş saatiyle yazılmış kuranı bulmalısın önce. anlaştıkmı? çünkü gerçek kuran parşömentlere
 13. antimuslim

  Allah'ın Varlığına 12 Delil

  sen hayal görüyorsun hikmet ve amacın delili yoktur evrende. önce bir allahınızı ispatlayın bu kadar yırtınmanıza gerek kalmıyacak söz veriyorum. bırakın bu boş hayalları önce allahı isaptlayınkı bu saydıklarının tamamında sana hak verelim. belkı ismı yoktur bu mühendisin. isimsiz kahramandır. allah ismi genelde arap ismidir. bir araba allahın ismıı koyabilirsiniz ama bir amerikalıya allah ismini koyamazsınız bir amerikalıya tanrı ismini koyabilirsiniz.
 14. akp hükümeti son 2 haftadır! dronlarla türkiyede her ili her ilçeyi her kasabayı her köyü dronlarla izliyor! bu izleme avrupa insan haklarına evrensel hukuk açısından suçtur. bu duruma maruz kalan tüm bireyler aihme dava açmalıdır. gizlilik! ihlali söz konusudur. etik ahlakı unsurların ihlali söz konusudur. akp hükümeti resmen artık her evi izlemeye almıştır. bu çok ciddi bir suçtur arkadaşlar bakınız Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile veya adli para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya se
×
×
 • Yeni Oluştur...