Jump to content

antimuslim

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  118
 • Katılım

 • Son ziyaret

antimuslim kullanıcısının paylaşımları

 1. tamam bende çalışırım, norweçli eşime saygı ve sevgı de kusur etmem , yeterkı norweçli eş bu bana, bende sana türk bir eş bulucam sende evlenirsin.
 2. ben zügürtüm zengin norweçii eşim düşünsün faturaları, ben sadece hamallık yaparım odun kırarım gerekırse bulaşıkları yıkarım. gerekırse evı temızlerım herşeyi yapatım yeterkı şu lanet ülkeden kurtulım. gerekırse norweçlinin kölesi olurum. zengin eşim sadece çalışır ve bana paar getirir. bende ona güzel yemekler yaparım gül gibi geçinip gideriz.
 3. senınle bir anlaşma yapalım, ben sana türk bayan bulim sende bana norweçti çok cidddi anlamda evlilik düşüneen bir bayan bul. ben çok ciddiyim. anlaştıkmı?
 4. norveçten bana bayan bir eş bulurmusun? bu cehennemden kurtulmam gerekiyor. hayallerimde 4 yer var. 1. si norveç 2. side isveç . 3. süde canada. .4. süde avustralia.ama param yok. zügürt bir adamım.
 5. bilemiyorum şahıs mezarın yerini anlatmış new jerseyde yahudi mezarlıgı vardır. bu kafamı karıştırıyor ciddi anlamda çok zor bir puzzle.ayrıca öldürüldüğünü değil öldüğünü yazmışlar.ilginç.
 6. nerde? yaşadığınızı öğrenebilirmiyim? türkiyede zengin doğanlar çok şanslıdır, türkiyede zengin olmak tanrı olmaktır.
 7. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  prefabrik evlerin vergileri normal bina vergisindende pahalıdır,sen ve ben en iyisi joker hakkımızı kullanalım, ölelim bakalım ne olucak? ölüm sonrası ruhlara herşey ücretsizmiş diye duydum, huriler şaraplar ırmaklar ayrıca orda herşey beleş cennete yerleş. cehennemde olur. hafif bronzlaşıp öyle gideriz merak etme cennete. hem hafif bronzlaşmış erkekler cennette oldukça popilermiş.
 8. antimuslim

  33 kitap sudan ucuz tam tamına 2.499,00 TL

  o kadar nakitim olsa 2. el konteynır satın alırım, devletin vergisinden kurtulmak için mükemmel bir yöntemdir. (ev vergisi ödeyen enayidir)
 9. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  pehhhh pehh pehhh şimdi bu matematiksel gözlem allahının ispatımı? oldu. belkıde satan brahmanın ispatıdır? ateistlerle tanrı konsunda uğraşmak kolay benimle uğraşsana görelim. :))) her santimetre karende seni rezil etmek çok zevkli olucak
 10. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  ohhh my godddsss nasıl? bir mantık bu yok böyle bir mantık.. allha hem metafizik diyeceksınız! hemde madde boyutunda olmadıgını ispatlayın diyeceksınız.. tanrılar çıldırmış olmalıkı siz müslümanları zeka abidesi olarak yaratmış ..
 11. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  hahahaha vahhhh zavallı bunlar ne? o zaman . çakma hadismı? Sahih Buhari Hadisleri Fasillar hadislerin kategorilerine göre tasnif edilmis halidir. Tikladiginiz basliklardan ilgili kategoriler ve hadisleri okuyabilirsiniz « geri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 3233 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ileri » Kudsi Hadisler - İmam Gazali
 12. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  gerçek islamda allaha dua etmek sevaptır. allahta ayetleri yazan ilahınızdır. senın anlamadıgın noktaya geliyorum,gerçek islamda hadisleri buhari gazalı ve farabide yazmıştır. bunlar alimlerdır. hadis yazmak sadece peygamberın yetkısındedır. ayette vardır. demekkı sen hadis yazan her hadise inanmakla alalhına karşı gelıyor ve günah işliyorsun. bilmem anlatabildimmi? eger sen ciddi anlamda islamı yaşamak istiyorsan hadislerdeki emirler yerine hiçri takvımı baz alan 1400 yıl öncekı güneş saatiyle yazılmış kuranı bulmalısın önce. anlaştıkmı? çünkü gerçek kuran parşömentlere
 13. antimuslim

  Allah'ın Varlığına 12 Delil

  sen hayal görüyorsun hikmet ve amacın delili yoktur evrende. önce bir allahınızı ispatlayın bu kadar yırtınmanıza gerek kalmıyacak söz veriyorum. bırakın bu boş hayalları önce allahı isaptlayınkı bu saydıklarının tamamında sana hak verelim. belkı ismı yoktur bu mühendisin. isimsiz kahramandır. allah ismi genelde arap ismidir. bir araba allahın ismıı koyabilirsiniz ama bir amerikalıya allah ismini koyamazsınız bir amerikalıya tanrı ismini koyabilirsiniz.
 14. akp hükümeti son 2 haftadır! dronlarla türkiyede her ili her ilçeyi her kasabayı her köyü dronlarla izliyor! bu izleme avrupa insan haklarına evrensel hukuk açısından suçtur. bu duruma maruz kalan tüm bireyler aihme dava açmalıdır. gizlilik! ihlali söz konusudur. etik ahlakı unsurların ihlali söz konusudur. akp hükümeti resmen artık her evi izlemeye almıştır. bu çok ciddi bir suçtur arkadaşlar bakınız Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile veya adli para cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya se
 15. Sivas Belediyesi, dünya çapında gişe rekoru kıran 'Yüzüklerin Efendisi' ve 'Hobbit' serisi filmlerdeki 'Hobbit' karakterlerinin yaşadığı evlerden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı'na inşa ettiği yamaç evleri oldukça ilgi görüyor. Başlangıçta 7 adet yapılan evlerin sayısı 24'e çıkarılarak mini bir 'Hobbit köyü' oluşturuldu. alıntıdır.
 16. antimuslim

  Yaratılışçılara sorulan sorular

  bence en etkili kelime şu bir müslümana gerçekten zeki biriyse ona şu soruyu sormalısınız bırakın klasık felsefik mantıkları; ona demelisinizki allahın allah olduğuna dair ispatınız nedir? (iddia sahibi müslümanlara)sonrada demelisinizki! elinizdekı kitabı görebiliyorum. bu bir ispattır. peygamberinize ait eşyaları görebiliyorum hadi bunuda ispat sayalım. fakat elinizde herşey olmasına ragmen en önemli ispatınız yok! elinizde kuranın ve muhammedı allahın gönderdiğine dair bir mucize varmı? derim çaktınmı? nüansı islam mucizeymişya! böylesine basit bir mucizenin olmaması he
 17. antimuslim

  Forum yönetimine tepki nedenleri

  sırf daha önce adminlik yapmış bir adamın her üyeye hayasızca saldırmasına göz yuman yönetim son derece suçludur altını çizelim. üstüne üslük anibal için konu başlığı açılmış ve anibalın konu başlığı açılıcak kadar değerli olduğu görülmüştür. hiç bir üye hiç bir moderatör hiç bir adminin olduk yerde, birine ağır şekilde küfürlü ve şiddetli biçimde eleştirmesi forum; kurallarına aykırıdır. forum kuralları değişmediği sürece küfür eden kim? olursa olsun atılmak zorundadır. forum adına formu daha iy iyerlete götürmenin en etkili yolu küfürsüz ve hakaretsiz üyelere ve moder
 18. kapitalizm yalnızca zenginlere avantaj sağlamıştır, yylar boyunca kapitalizm! sistematik olarak işleyiş düzeni bakımından güçlüyü; daha güçlü yapan zayıfıda yok etmeye ve köle olmaya zorluyan, tarihin gelmiş geçmiş en kötü sistemidir. kapitalizm müslüman hristiyan musevi şaman budist ateist agnostık deist septik ayırmaz her bireye eşit derercede saldırır . yok eder. eğer bu bireyler zengin ise kapitalizm onları besler fakir iseniz kapitalizmın en büyük düşmanı olursunuz.
 19. antimuslim

  Allah her canlıyı aynı anda yaratmıştır

  olabilir oldukça mantıklı geldi bana. en azından abiyogenez teorisinden daha mantıklı.
 20. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  işte burada çok ciddi mantık hatası yapıyorsun,söz konusu hadislere sana sevap olarak birşey yazılmaz ayetlere göre sevap işlemen gerekiyor.sana sevap vericek varlık peygamber değil allahtır. işiniz gücünüz yalan dolan.
 21. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  söz konusu iyiliik yada kötülük yapabilen bir tanri değil iyiyi iyi yaratan kötüyüde kötü yaratan tanrı gerçeğidir,altını çizmekte fayda olduğunu düşünüyorum. sıfat tanımına gelince tanrının sıfatları yerine tanrının yaratıkları; insanların sıfatları dememiz gerekmektedir.tanrının sıfatlarından biride bana göre herşeyi yapan değil herşeyi yaptıran olmalıdır. tanrının birşey yapması yani tanrının eylemi iyi yada kötü olarak bizzat tanrının yapması söz konusu değildir söz konusu eylem bizaat tanrının varettiği düşünebilen ve evrimleşen canlı dediğimiz insanlar tarafından gerçekleşi
 22. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  söz konusu sıfatsa! eğer bu tanrınında sıfatıysa bu tanımı! atheistler dışındada özellikle deistler ve agnostiklerde bu eksene dahil olabilir. haksızmıyım? söz konusu kötü kavram olunca bana göre bu müslümanların aleyhinedir.altını çizelim. bu tanımlar size bağlı ister iyi tanımlarsınız isterseniz kötü ama sonuçta sıfatları arasında kötü tanımıda olmak zorundadır.
 23. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  bu kavramı yalnızca atheistler diyordur. diğerleri bu konuda farklı düşünüyor. bundan emin olabilirsin. .
 24. antimuslim

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  yazdıklarını istesem tek tek cımbızlarım ama sen benim seviyemde değilsin. gereksiz ve boş ve kısır bir tartışma olur sonuç alamayız.
×
×
 • Yeni Oluştur...