Jump to content

lawrenceKrauss

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

lawrenceKrauss Hakkında

 • Derece
  Newbie

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. lawrenceKrauss

  Kuran'ın belirttiği üzere karıncaların konuştuğu kanıtlandı

  Bu adamlar kim neyi icat etmişler? Adları bile geçmiyor kimi kandırıyorsunuz? Parayı verip adamlara söyletiyolar bunları bunun gibi olay çok yaşandı .Millet bu dini terketmesin diye her türlü oyunu yapıyor bu adamlar. A bak bilim adamı bile islama geciyor e doğrudur o zmn.... Bana dünyada önemli bir buluş yapmış sonradan müslüman olan bilim adamı göster tmm diyeceğim. Bekliyorum....
 2. lawrenceKrauss

  Kuran'ın belirttiği üzere karıncaların konuştuğu kanıtlandı

  Madem bilim adamları kuranda bilimsel mucizeleri kanıtladı neden 1 tane bile bilim adamı sonradan müslüman olmadı? Adamlar 70 yıl sadece allaha ve kitabına inanarak sonsuz cenneti ellerinin tersiyle itermi sence? Kafası çalışan insanların bunun doğruluk payının %0 olduklarını bildikleri icin inanmıyor olabilir mi acaba? Adamların hem zekasına güveniyorsun ve yaptıkları deneyleri onaylıyorsun sonrada çıkıp adamların kabul etmediği kitabı adamlar bilimle kanıtladı diyorsun , bu ikiyüzlülük değilde nedir?
 3. lawrenceKrauss

  islamcılara teşekkür etmek lazım

  NASA'nın 2018 bütçesi 19 milyar dolar. Çalışan sayısı 18 bin civarı. Yeni keşif robotu geliştiriyor. Bütçenin 5.6 milyarlık bölümü bilime, 8.4 milyarlık kısmı da insanlı keşif programına gidiyor. Diyanetin bütçesi 8 milyar . Ülke Ekonomisine katkısı bir damızlık hayvandan daha az.
×