Jump to content

Unholy

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  268
 • Katılım

 • Son ziyaret

Unholy kullanıcısının paylaşımları

 1. Unholy

  İslami Müzik (müslümanlar ne dinler)

  Şu müziğin adı ne bilmiyorum ama muhteşem. Video da çok güzel. Müziğin adını bilen paylaşsın lütfen.
 2. Unholy

  İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

  Ben CHP'yi düşünüyorum. Baykal bu şekilde ayrılmamalıydı partiden. Kendisi son seçimden sonra istifa etmeliydi. Ama 18 sene o koltuğu bırakmadı, şimdi bu şekilde bıraktığı için de üzülecek değilim. Asıl insanları CHP'den uzaklaştıran sizin zihniyetiniz. Şu Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başına getirmeyi başarırsak o zaman işte CHP bir halk partisi olma yolunda adım atacak. Daha etkili bir parti olacak.
 3. Unholy

  İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

  Pante, bu konuşmalar yarım ağız konuşmalar. Bunlar ileride ortaya çıkması olası videolar için güvenli konuşmalar. Şimdi iki olasılığı da düşünüyor. Ya ellerinde daha net videolar var ya da yok. İki ihtimali de düşünerek konuşuyor. Basın toplantısında şunu demesini beklerdim. Benim Baytok ile böyle bir ilişkim olmamıştır, olamaz. Net bir şekilde bunu söyleyebilmeliydi. Baytok da ortaya çıkıp söyleyebilmeliydi. Ama söyleyemediler, söyleyemiyorlar. Yeni ortaya çıkabilecek videolardan korkuyorlar. Ayrıca madem montaj, Baykal niye istifa etti? Madem komplo, niye?
 4. Unholy

  İşte Kasetin Komplo Olduğunun Kanıtı

  Tam komedi. Baykal neden videoyu yalanlamadı? Çünkü videoda Varan 1 diyor en başta. Yani bir Varan 2'ler, 3'ler var gibi. Baykal şimdi yalanlasa onlar ortaya çıkacak biliyor. Siz bu işten vazgeçin. Bu videodaki kesintiler sizi avlamak için yem bile olabilir. Baykal başka kanıtlar olduğunu biliyor. O yüzden yalanlayamıyor. Böyle yarım ağız konuşuyor.
 5. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Yahu sen benim yazdığımı okumuyor musun? Türklüğü inkar eden kim? Ben kendim Türküm diyorum zaten. Ama arkadaş ortaya genetik konusunu atınca buna değinmek zorunda kaldım. Genetik araştırmaları bırak, Orta Asya'daki Türklere şöyle bir sadece gözle baksan aradaki farkı anlıyorsun. Ermeni, Kürt, Rum mu daha çok benziyor Türklere, yoksa Orta Asyalılar mı? Kimse kendisinin ya da başkasının beyni mi yıkanmış anlayamaz. Beyin yıkamak anlamsız bir sözdür. Buraya iddialarını, argümanlarını koyarsın, desteklenir ya da çürütülür. Bu arada konuyu da dağıtmayalım, Atatürk'e geri dönelim. Dediğim gibi, A
 6. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Ya boş boş konuşma. Liberalizm öyle sabit, evrensel bir şey değil. Dünyanın her yerinde gelişimi farklı oluyor. Fransa'da Atatürk gibi bir idol var mı? Kimin resimlerini asıyorlar her yere?
 7. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Kemalizm Atatürkçülüğün İngilizcesidir. Amerikalılar, İngilizler Kemalism der. Sonra Türkçe'ye Kemalizm diye geçmiş. Bu arada bana yazdığın kaç cevap silindi hakaretlerin yüzünden, hiç uslanmayacak mısın?
 8. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Maalesef Türkiye'de böyle olmuyor. Atatürk Türkiye'de büyük bir tabu haline getirildi, kutsallaştırıldı. Her tarafa heykelleri yapıldı, resimleri asıldı. Liberallerin de bu kadar tepkili olmasının bir nedeni aslında budur. Liberaller aslında Atatürk'e çok tepkili değildir, yaratılan Atatürk imgesine tepkilidir. Örneğin ABD'nin ilk başkanlarının da utanç verici durumları olmuştur. Kölelik hemen kaldırılmamıştı ABD'de. Kızılderililere yapılan katliamlar. Sonrasında yasal ırk ayrımcılıkları. Ama yine de o başkanları eleştirmek ile birlikte saygı duyuyorlar. Atatürk de ise öyle bir şey mümkün ol
 9. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Müslümanlığı genel olarak söyledim. Ama Kemalist ya da Atatürkçü herneyse, o olduğun kesin. Sanırım bilgi kirliliği sadece bu tabulara dokununca oluyor. Neyse atılana kadar kalalım burada...
 10. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Müslümanlar da genellike buna benzer tepkiler verirler. "İslam'a kin kusuyorlar. Kafirler, Allah düşmanları." Kemalizm'in bir müslüman toplumdan çıkmasından dolayı buna şaşmamak gerekir. Örneğin burada provakasyon yapılmasın isteniyor. Bir uyarı aldım. Ama asıl istenilen provakasyon yapılmaması değil. Müslüman bakış açısından burada provakasyonun alası yapılıyor. Asıl amaç o tabuları korumak. Onlara dokundurmamak. Şu tepki de işte o tabulara dokunulmasından dolayı. İslam'dan kurtulan başka bir dine kapılıyor.
 11. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Bu röportajda tam olarak değinilmemiş ama. Osmanlı 1. Dünya Savaşı'na kendisi girdi. Saldırıya uğramadığı halde. Saldırgan taraf Osmanlı'ydı. Balkanları geri alma umudu taşıyorlardı. Elbette Britanya'nın, Amerika'nın emperyalist olmadıklarını iddia edecek değilim. Ama Osmanlı da masum değildi, Osmanlı hem emperyalist, hem kaybeden taraftı. Tekrar söylüyorum. Osmanlı saldırgan taraftı, kendisine savaş ilan edilmediği halde savaş ilan edendi. Yani İngilizler sadece saldırgan bir tarafı pasifize ettiler, barışa zorladılar. Ama bu Kurtuluş Savaşı denilen ve aslında sadece Türk-Yunan savaşı olan s
 12. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Bana söyledikeri mantıklı geldi ama biraz abartı olabilir. Bu arada karıştırmışım. Bu röportajdan dolayı davalık olmamış. Gençliğe hitabeyi değiştirdiği şu yazıdan dolayı olmuş. http://www.taraf.com.tr/sevan-nisanyan/makale-genclige-hitabe.htm http://haber.ekolay.net/haber/2705/658789/ey+turk+gencligi+birinci+vazifen+insan+olmaktira+suc+duyurusu.aspx
 13. Unholy

  PUT KIRICILARIN PUTU ATATÜRK!

  Konu ile ilgili bir röportaj. Bu röportaj nedeniyle Sevan Nişanyan hakkında Atatürk'e hakaretten dava açıldı. Eğer sadece link koymak bile forumu hukuki olarak sıkıntıya sokacaksa silin. http://www.derindusunce.org/2008/06/28/kisi-putlastirmasi-yikim-getirdi/
 14. Unholy

  "Eşlerine ihanet edenler mağdur olamaz"

  Bir de şu fotoğraftaki kocaman Atatürk tablosu dikkatimi çekti. Artık şu tabloları, resimleri kaldırın. Bu tür lider sembolleri sadece diktatörlüklerde kullanılır. Kişi tabulaştırması için. Zaten Türkiye'de de amaç o.
 15. Unholy

  "Eşlerine ihanet edenler mağdur olamaz"

  Erdoğan'ın sözüne tam olarak katılmasam da, Baykal da melek değil. Yok Sarıgül suikast düzenlemiş, yok hükümet komplo kurmuş falan. Saçmaladıkça saçmaladı. Böyle bir adama nasıl mağdur diyeceksin.
 16. Unholy

  Baykal Komplosunda Yahudi İzi

  Dünya size gülüyor, bana değil.
 17. Unholy

  Baykal Komplosunda Yahudi İzi

  Önce Ermeniydim. Bir ara Kürt oldum. Sonra Moldovalı. Şimdi de Yahudi. Valla bizi güldürmesi için bu adamı atmayın, kalsın.
 18. Unholy

  Baykal Komplosunda Yahudi İzi

  Bu ne saçmalık ya. Metacafe Youtube gibi içeriği kullanıcıların oluşturduğu bir site. Videoları Metacafe sadece host ediyor, video yayınladığı falan yok.
 19. Unholy

  Muhteşem Tartışmalar

  Her tartışmaya katlanırım, ama şu futbol tartışmalarına asla katlanamıyorum. Anında kaçarım ortamdan, bir dakika durmam. Futboldan nefret ediyorum. Bir insan neden futbol tartışır ki? Neden bunun için kavga eder?
 20. Unholy

  Yurdum İnsanı

  Kadın bana göre malmış. Yukarıda yazdığımı zorla okutamayacağım sana. Okumak besbelli alışkanlığın değil. Senin açıklaman gerçekten çok iyiydi. Kadınlar ilgi manyağıdır. Tamam kapatalım konuyu, plague çözmüş. Moderatör kilitlesin.
 21. Unholy

  Yurdum İnsanı

  Ben elemanlara yakışıklı falan dediğimi hatırlamıyorum. Kendi çıkarımın. Demek istediğim ABD'de, Avrupa'da bu iki kız böyle ilgi toplayamaz. Aslında hiçbir iki kız böyle ilgi toplayamaz. Burada üniversite kampüsündeki çimlere uzanıp güneşleniyorlar. Bakan bile yok.
 22. Unholy

  Yurdum İnsanı

  O kadınların ilgi manyağı olma nedenini yukarıda açıkladım. Talep yüksek, arz düşük. Bak işte 20 erkek 2 tane kadının peşinden koşuyor. Biri şişman, diğeri de eh işte fena değil. Eh artık, bunlar da şımarmazsa kim şımarsın. Türk erkeği kendi belasını buluyor. Orada güneşlenenler kendi kızkardeşleri olsa cinayet bile işleyebilirler.
 23. Unholy

  Yurdum İnsanı

  Çünkü Türk kadınının özgüveni yoktur. Türk kadının çoğu oraya yatıp güneşlenemez. Hem bunu yapmaya izni yoktur, hem de cesareti. O kadınlara içten içe bir kıskançlık duyar. Özgüvensiz olduğu için durumunu kabullenmek yerine o kadınlara kızar.
 24. Unholy

  Yurdum İnsanı

  Bana çok komik gelen bir olay daha var Türkiye'de. Türk erkeği her zaman atıp tutar. "Abi şu kızla yattım, şunla takıldım" falan. Bir anket yapın Türkiye'de, Türkiye'de bakir erkek yoktur neredeyse. Ama bir anket daha yapın, kız kardeşiniz bakire mi diye? %100 evet çıkar. Arkadaş kim bu herkesin birlikte olduğu kızlar? Türkiye'de bir kaç yüz kız var da, bütün Türkiye'yi dolaşıp erkeker ile mi birlikte oluyor? Hangisi yalan? Erkeklerin anlattıkları mı yalan, yoksa herkesin kız kardeşi gizli işler mi çeviriyor?
 25. Unholy

  Yurdum İnsanı

  Türkiye'de ister müslüman olsun, ister Kemalist, ister komünist. Türk erkeği kimseye kız kardeşini, kızını yan gözle baktırtmaz. Ama söz konusu başkasının kız kardeşi, kızı olunca bu tür hareketlerden çekinmez. Aslında bu şekilde kızlar ile yakınlaşmaya çalışmak yanlış olan değil. Burada ABD'de de oluyor. Burada da erkekler aynı. Ama burada sokaklar, mekanlar, plajlar kadın dolu. ABD'de talep ve arz dengeli. Yanlış anlamayın, amacım kadınları mal olarak göstermek değil, aynı şey kadınların da erkek talebi ve arzı için de geçerli. Fakat Türkiye'de işte büyük bir dengesizlik var. Erkeklerin ta
×
×
 • Yeni Oluştur...