Jump to content

Kafkasyali

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kafkasyali Hakkında

 • Derece
  Newbie
 1. Kafkasyali

  sitede arama çalışmıyor.

  Peşpeşe arama yapılacağı zaman çıkan ekranda %s yazan yerde rakam yazmıyor. Dolayısıyla kaç saniye beklemek gerektiği bilinmiyor. Çözüm bulunabilir mi?
 2. Kafkasyali

  Forum imla katilleriyle dolmuş

  Muphry yasası işbaşında. 😄 (Az kalsın iş başında yazacaktım.) "Eğer bir yorumcunun yorumunu düzelten bir yorum yapacak olursanız, sizin yorumunuzda da mutlaka düzeltilecek bir hata olacaktır." Evrim Ağacı
 3. Kafkasyali

  ATEiSTFORUM KURALLARI

  Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Yıllardır süren sorgulamalar sonrası deizmi seçtim. Buradaki üyelerin çoğundan (belki de hepsinden) bilgi olarak eksiklerim var. Bu eksiklikleri gidermek için soru sormam gerekiyor. Bilgi eksikliği sebebi ile atacağım 20 mesajın içeriği boş olacak. Yani herhangi bir konu hakkında açılan başlığa fikrim olmadan, "haklısın", "burada yanılıyorsun", "bu işin aslı böyle" gibi mesajlar atmanın kendi adıma bir fayda sağlamayacağı görüşündeyim. Lütfen yanlış anlamayın. Yıllar önce konan kuralı, yeni üye olup da bana uymadığı gerekçesi ile kendime uyarlamak gibi bir niyetim olmadığını belirtmek isterim. 20 mesaj atmak yerine başka yaptırımlar uygulayabilir misiniz? Yeni üyelerin ilk 20 konusunun moderatör kontrolünde olması ya da forumda 20 saat geçirmesi gibi.
×