Jump to content

John_Ahmet

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  841
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

John_Ahmet Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

1.181 profil görüntüleme
 1. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Karşı fikirde olan tüm embesiller ve eğitilebilir geri zekalılar iyi anlasın. Koronavirüs ve COVID-19 hastalığı ve salgını çok ciddiye alınması gereken ve alınan tüm önlemlere tedbirlere harfiyen uyulması gereken bir pandemi vakasıdır. Buna kimsenin şüphesi yoktur. Bu virüsü bir AIDS'le grip vakaları ile ve trafik kazalarındaki ölüm oranları ile kıyaslamamızda çok dikkat edilmesi gereken ilginç noktalar bulunmaktadır. Bu koronavirüs haberleri en başından çeşitli merkezlerden yönetilerek bariz şekilde olduğundan çok fazla abartılarak planlı bir şekilde uygulandı. Bunu anlayamayan geri zekalıdır. Hatta bu öyle ilginç bir hal aldı ki acaba dedik "birileri (terör örgütleri, derin devlet vb.) bu virüsü kasıtlı olarak yayıyor olabilir mi?" Hatırlarsanız Bill Gates 2015 yılından beri insanları yakın zamanda uygulanacak biyolojik terör ve silahları konusunda ciddi şekilde uyarmıştı.Tüm bunların sebepleri konusunda bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki daha beş yıl öncesinden bu terör faaliyetini uygulamak için çeşitli teknolojik ekipmanlar için üretim siparişi verilmiş ve bu Bill Gates'in dikkatini çekmiştir. Her zaman yaptığınız gibi kıçınızdan bol bol sallamadan önce bu söylediklerimi araştırıp gerekli bilgilere ulaşırsanız anlamaya başlayacaksınız. Böyle düşünen insanların sayısı hiç az değil ve bu insanlar sandığınızın aksine oldukça zekiler. Sivrisinekleri öldürmek size belirli bir noktaya kadar çözüm sunar. Asılolan bataklığı kurutabilmektir. Gerçek çözüm budur. Tüm embesiller bu şüpheyi gerektiği kadar araştırdıktan sonra yazsınlar. Çok rica ediyorum. Ben Bill Gates'în bu söylemlerini hatırlıyorum ve bu konularda rahatlıkla bu gerekli ve haklı şüpheye sahibim. Siz sahip değilseniz ya dünyadan haberiniz yok ya da hafızanız çok zayıf veya tüm bunları düşünemeyecek kadar geri zekalısınızdır.
 2. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Arkadaşlar size bir şey sorayım. AIDS'ten kaç kişi ölmüştü biliyor musunuz? Ben söyleyeyim. Yaklaşık 35 milyon kişi ölmüştür. Bu sayıyı koronavirüsün öldürdüğü kişi sayısıyla kıyaslayamazsınız değil mi? Ayrıca koronavirüste hasta insanların ölüm oranı %2 iken bu AIDS'te yaklaşık %50 dir. Hem o dönemde insanlar seks yapmasın diye başında beklediler mi? Prezervatif satışları rekor kırdı mı? Hem kendilerinden hastalık bulaşıyor diye seksüel erkekleri aforoz edelim dediler mi? Ne söylemek istediğimi herkes anlamamış olabilir. Benim zekamı 8'le onla çarpıp tekrar okuyun ve anlamaya çalışın. Bu koronavirüs gündemi yönetiliyor ve çok daha fazla ciddiye alınması için tek merkezden özel haberler yapılıyor hatta ülkelere bulaşma detaylı şekilde titizlikle sağlanıyor.
 3. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Beslenme konulu başka bir konu aç sende! Tamam koronavirüs'ün neden olduğu Covid-19 hastalığı için beslenme önemsizdir demiyorum fakat konumuz bu değil. Konu koronavirüsün yol açtığı söz konusu COVID-19 hastalığının yaratacağı sağlık problemlerinden çok daha önemli gördüğüm bizi bekleyen ekonomik ve daha da derinleşecek sosyal sorunları tartışmak ve çözüm yollarını konuşmak daha faydalı olur kanaatindeyim. İlacı var biliyorsunuz. İlk seferinde bazı uzmanlar hidrosiklorokin ve klorokinin tedavide etkili olmadığını söylese de deneyim sahibi ülkeler bu iki etken maddenin hastalığın tedavisinde gözle görülür bir iyileşme sağladığında hemfikir ve zaten iki gün önce yararlarının zararlarından daha fazla olması sebebiyle ilaçlarının kullanımına FDA onay vermiştir. PLAQUENIL 200 MG 30 FİLM KAPLI TABLET Etkin madde: hidroksiklorokin sülfat https://www.ilacabak.com/plaquenil-200-mg-30-film-kapli-tablet-8080 Ben daha çok sonraki dönemin miladı olacak konunun ekonomik ve sosyal sonuçlarını daha çok önemsiyorum. Zaten planlanmış ve laboratuvarlarda etkin hale getirilmiş ve titizlikle çeşitli ülkelere dağıtılan bu virüsün hangi amaçlarla yayıldığını konuşmak istiyorum. Sizinle bir video paylaşmak istiyorum fakat videodaki konu kesinlikle gerçektir demiyorum. Size bir fikir vermesi açısından izlemenizi öneririm. Sonrasında sorularınız ya da paylaşmak istedikleriniz olursa lütfen paylaşın.
 4. John_Ahmet

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Zırlama gel konuyu açtık. Tartışmaya başladık.
 5. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Beslenme vs. bir çok neden bulabilirsin fakat en önemlisi genetik farklılıktır ve genetiğin fenotiple doğrusal bir korelasyon oluşturduğu ve bu anlamda derin bir ilişkisi vardır. Nihayetinde sonuç olarak bu özelliklere sahip insanlar sarışınlardır. Sarışın insanların bu özelliklerini herkes bilir hatta erkeklerine pısırık, saf ve vb. bir çok yakştırma yaparlar ve kozmopolit toplumlarda bu olağan üstü farklarını çok gösteremezler çünkü zaten adaletsizlikten en çok etkilenen ve örselenen kişiler de sarışınlardır. Kadınları seks objesi olarak görülür ve erkeklerinden pek korkmadıklarını kanıksamışlardır. Tüm bunlar gradient bir biçimde ten rengi ve insanların ırkçılığı arasında olağanüstü bir ilişki vardır. Bu kişilerin hakları gasp edilir. Kadın erkek ilişkilerinde en çabuk terk edilen bireylerdir. Çünkü daha yapıcı bir tabiyatları vardır. Bu kişiler genetik olarak daha yapıcı daha adil bir toplum için dünyaya gelmişlerdir. Bana göre ayrı bir türdürler ve zaten öyleydi. (Neanderthal ve Homo Sapiens). Homo sapiens'in arasında ciddi ölçüde azalıp asimile oldular. Bu konu çok derin ve konu dışına çıkarıyor bizi fakat gerekli araştırmaları yaparsan bunu her açıdan sen de fark edeceksin. Yeni Dünya Düzeni konusuna daha çok değinmek istiyorum ve zaten yukarıdaki konuyu da kapsayan ve günümüz gündemini aydınlatacak pek çok ayrı konu başlığı oluşturulabilir. Dünya başı boş bir yer değil, bizler sadece devlet başkanlarının liderliğinde bir yapılanma ile yönetildiğini sansak da bundan çok daha farklı derin devlet yapılanmaları var ve İllüminati örgütü, siyonistler, evanjelistler ve ünlü Rockerfeller ve Rothschild aileleri ve sahip oldukları servet ve amaçları hakkında daha anlamlı yazılar yazma peşindeyim fakat ana konu yukarıda bahsettiğim en kadim ve en uzun uygarlıklar oluşturmuş farklı bir türün asimile olmuş bireylerine ve bu örgütlerin bu konu ile olan ilişkisine de değinmek istiyorum.
 6. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Halk daha çok ilgi ve bakım için sosyalist komünist yapılanmalara değil doğrudan devlete ve başındakine odaklanır ve isteklerini öyle ifade eder ve iktidarı güçlendirir. Eşitlik, kardeşlik zırvalarına ve bunu sürekli dile getiren çirkin çirkef tayfasına karşı halk yeteri kadar bağışıklık kazandı. Eğer kölelerin tümü esmer çirkin çirkef tayfa ve yöneticilerin tümü de slav germen ırkna daha çok benzeyen sarışın nüfus olursa bu hem genetik olarak hem de sosyal olarak başarılı bir komünal sistem getirebilir. Bunu neden söylüyorum. Çünkü dünyanın en huzurlu ve mutlu ülkesi araştırmalarından hatırlarsanız, Finlandiya, Danimarka, Norveç, İsveç gibi ülklerin bu konuda başı çektiğini biliyorsunuzdur. Nedeni size garip gelse de sarışın olmalarıdır. Çünkü daha fazla insandırlar. Gelişmiş bir zekaları var ve adaletli olmak en büyük ilkeleridir. Orta Doğu'nun ve bu zümre dışındakilerin bu konuda açık ara bir farkı var. Diğer daha kozmopolit ülkelerde bunu net olarak göremezsiniz fakat tüm bireyler ya gerçek anlamda sarışın olur ya da ruhu sarışın olur o zaman tüm özellikleriyle bu başarıyı gözlemleyebilirsiniz. Koronavirus konusundan bahsederken "Yeni dünya düzeni", "Virüsün planlı şekilde tüm dünyaya belirli gruplar tarafından yayıldığı", "Nihayi amacın dünya nüfusunu 500 milyona düşürmek olduğunu", "Buna kanıt olarak en temelde Guide Stone taşı (anıtı) ve üzerinde yazanlar olduğunu" "Bu virüsü daha ortaya çıkmadan bunu söyleyip insanlığı uyardığını" yazanlar çizenler de oldu. İşte gerçekten bunlar doğru ise ölenlerin tümünün esmer olmasını diliyorum ve kalanların çok daha adil olacağını ve mükemel bir insanlık oluşturacağını düşünüyorum. Bunu isteyen insanlar bu kişilere sarışın değil daha çok Ari ırkı der ve dünyada kurtarılacak insanlar varsa bu insanlardır. Bu hem bilimsel, hem kriminolojik hem sosyal olarak kanıtlandı. Dünyanın huzur ve mutluluğu için sarışınları çoğaltın ya da bu insanları daha iyi mevkilere taşıyın. Üzülmeyin bu insanlar kimseyi öldürmeden de herkesin mutlu olmasını sağlayabilir ancak herkes bu insanlara saygı gösterirseler bunu başarabilirler.
 7. John_Ahmet

  Koronavirus sistemin yıkılmasına ön ayak olur mu ?

  Ben hakkıyla planlanmış sosyolizmden hatta komünizmden değil de bunlardan bahsedildiğinde ağzı sulanan insanlardan korkuyorum. Çünkü bu insanlar kendilerini seküler olarak tanımlayıp bir dine mensup olan insanlardan kendilerini daha ayrıcalıklı gördükleri için bu insanları bir nevi köle yapmak için ellerinden geleni yapmak istiyorlar. Dolayısıyla bu sistemlerin ilk kuralı olan eşitlik kavramını çiğneyip eyip bükmek istiyorlar. Dolayısıyla bu insanların eline fırsat verilirse bu sistemleri asla gerektiği gibi tedavüle alamazsınız. Bunu yaparsanız dünya köleler ve arsız kendini bilmezler olarak ikiye bölünür ve iki taraf arasındaki savaştan her iki tarafta çok fazla etkilenir. Koronavirüsü nihayetinde yenersek devamında bu konular şiddetle gündeme gelecek. Bence eşitliği ilke edinmiş komünal bir yaşamı herkes istiyor ancak bu idealleri kendi beklentileri için kullanmak isteyen çirkin çirkef tayfasına fırsat vermeyecek kadar da akıllı... Umarım korona virus sonrası tüm eşitlikleri hedef alan sermaye odaklı olmaktansa insan odaklı olup tüm sermayemizi daha refah daha mutlu olmak için değerli gören bir anlayışta sosyal bir devlete kavuşuruz. Bunu bir gün başaracağız ancak bu seküler aklın kafasıyla değil yavaş yavaş uzlaşarak daha çok diğer grubun başarısı olacağına inanıyorum. Nüfusun sadece %8'i kırsalda tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. Bu gibi felaketlerden sağ çıkabilmek için Güney Kore modelinde olduğu gibi bu oranı %50 %50 noktasına taşımalıyız. Şimdilik en önemli gördüğüm konu budur.
 8. John_Ahmet

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Senin derdin din vb. gereksiz konuları tartışırken müslim tokatlamaksa al hatta gereksiz probleminin cevabını da vereyim. Başlangıçta 6 erkek 18 kız vardı 12 erkek sınıfa katılınca 18 erkek 18 kız oldu ve dolayısıyla sınıf mevcudu 36 kişi oldu. Başlangıçta sınıfta 24 kişi vardı. Gerçekçi olmak istiyorsan konuyla ilgili ilk başlığı sen aç ben de biriktirdiğim bilgilerimi paylaşayım. Zaten koronavirus için bir site onun uygulaması ve tüm bilgisayarlara yüklenebilen koronavirus monitor hazırlıyorum. Edindiğim bilgileri paylaşacağım ayrı başlıklar oluşturacağım.
 9. John_Ahmet

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Ülkede ve dünyada üretim durdu, çocuklar okula gitmiyor, halk marketleri neredeyse yağmalıyor, şehirler arası yolculuk yasaklandı, sokağa çıkma yasağı resmen ilan edilmese de toplumsal yaptırımlar ve medya yollu yapılan açıklamalarla anlaşılan bir yasak söz konusu... Ayrıca eğitim hayatının ben yakın zamanda normale döneceğini kesinlikle düşünmüyorum, çünkü kimse çocukları söz konusu olduğunda böyle bir riski göze alamaz. Virusün sağlığımıza etkilerinden çok ekonomik ve sosyal kaosun habercisi olduğu söyleniyor fakat herkeste bende para çok, çok da tın havası var. Alırlar adamın aklını... Dünya belki bir kaç yıl belki de çok daha uzun sürecek yıkıcı bir kaosa sürükleniyor, sizin derdinize bakın. Kabak sadece senin başında patlamasın bunu forumdaki herkese söylüyorum. Ciddi ciddi oturup, kısa, orta ve uzun vadede survive planınızı yapın. Yoksa para hayatta kalmayı kolaylaştırmıyor. Bir yandan komünizmin ve ağır sosyalizmin ayak sesleri duyulmaya başlandı. Eğer paran varsa ve bu biliniyorsa bu daha kötü sonuçlanabilir. Forumda konuyla ilgili samimi düşüncelerini paylaşan gerekli analizleri yapan olmadı. Forumdaki bu eksikliği gidermek için en kısa zamanda bu analizleri yapacağım ve yakın gelecek için görüşlerimi paylaşacağım. Aynı duyarlılığa sahip olmanız dışında bir beklentim yok. İstediğiniz konuyu paylaşın fakat ne yaşadığımızın farkında olun.
 10. John_Ahmet

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Size nerede yaşıyorsunuz? Millet ateist bile olsa kıyametin geldiğini düşünmeye başladı, siz hiç bir şey yokmuş gibi aptal aptal sorular soruyorsunuz. Şimdiden bir kaç ay sonra nasıl hayatta kalacağın sorunsalına odaklansan kendin ve herkes için daha faydalı olur. Foruma acaba durumun ciddiyetinin farkındalığına ermiş birileri var mı diye bakmaya girdim. Bu forumun üyelerinin çoğunun deli olduğunu düşünmeme sebep oldu.
 11. John_Ahmet

  virüs

  Yanılmadığımı biliyordum. Fakat şunu unutmayın koruyucu önlem olarak işe yaramıyor. Yan etkilerinden dolayı hastalığınız kesinse doktor kontrolünde kullanırken aklınızda bir şüphe olmasın. https://www.tv100.com/fda-olasi-yararinin-riskinden-daha-fazla-olabilecegi-dusuncesi-ile-bazi-ilaclarin-korona-virus-tedavisinde-kullanimina-onay-verdi-haber-490401
 12. John_Ahmet

  virüs

  Şu ilaç zorlu virüslerin vücuttan atılması için birebirdir. Coronavirüs (COVID-19) için de çok etkili olduğu söyleniyor ve ilaç şimdilik çok ucuz! Sıtma tedavisi için de kullanılan bu ilacı eczanelerde bulabilirsiniz. PLAQUENIL 200 MG 30 FİLM KAPLI TABLET Etkin madde: hidroksiklorokin sülfat https://www.ilacabak.com/plaquenil-200-mg-30-film-kapli-tablet-8080 BİLİMSEL OLARAK CORONA VIRUS TEDAVİSİNDE YARARLI OLDUĞU KANITLANMAMIŞ BU İLACI VE DİĞERERİNİ KESİNLİKLE KULLANMAMALISINIZ. Hacı
 13. John_Ahmet

  virüs

  Zırva olan sensin ve bu bilimsel hiç bir dayanağı olmayan sığ cümlelerinden kolayca anlaşılıyor. Bunlar sınır bilim çalışmalarıdır halka henüz ulaşmayan sağlık bakanlığı tarafından rehberlere eklenmeyen bilgilerdir. Dolayısıyla böyle bir şey yok demek kolaydır fakat doğru değildir. Önce araştırmak gerekir.
 14. John_Ahmet

  Ateistlerin cevap veremediği basit soru

  Protein sentezi için enzim, enzim sentezlemek için protein gereklidir. İşte canlılığın gizemi bu paradoksta bulunmaktadır. Arkadaş bunu vurgulamış sen bunu her zamanki gibi kıçından anlamış ve yine zırvalamışsın. Terbiyesiz olduğunu biliyordum fakat bu kadarını beklemiyordum.
 15. John_Ahmet

  virüs

  Corona özelinde konuşursak toniğin içerisinde bulunan bir madde hastalığın tedavisi için çok umut vericiymiş ve hastayı kısa sürede iyileştiriyormuş. Ancak bu maddenin uygun dozunu almak için satılan Cin Tonik ürününden 2.5 litre tüketmek gerekiyormuş. Hazırlanacak ve eczanelerde satışı yapılacak bu ilacın bir dozu bu toniğin 2.5 litresindeki miktarını içeriyormuş. Bir çok yerde ve özellikle ulusal kanallara katılan akademisyenler tarafından doğrulanan bu bilgi hastalığa yakalanırsanız işinize yarayabilir. Ancak şunu söylemekte fayda var. Bu maddeyi hasta değilken almak koruyucu önlem olarak hiç bir işe yaramıyormuş. Faydasını sadece hasta kişilerde gözlemliyorlarmış.
×
×
 • Yeni Oluştur...