Jump to content

priest of nature

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  503
 • Katılım

 • Son ziyaret

priest of nature kullanıcısının paylaşımları

 1. priest of nature

  Hakkaride askerleri ülkücüler öldürdü

  Ölen asker pkklılar ile çatışmada öldü. Başlığı açan kişi diyor ki ülkücüler ülkede kargaşa çıkartmak amacıyla öldürdü. sen diyorsun askeri pkklılar ile çatışmaya sokan ülkücüler. Ülkücü ne yapacaktı pkklıları çiçekler ile mi karşılayacaktı?
 2. priest of nature

  Hakkaride askerleri ülkücüler öldürdü

  İç savaş çıkartmak isteyenlerden içinde sizlerde varsınız. Ülkücüleri asker öldüren bir grup olarak göstermek ya arızalı kafanın ürünüdür.Yada iç savaş çıkartmak isteyenlerin ürünüdür.
 3. Ben duydum. Allah'ın sıfatları isimleri yazılırken şartları yazılırdı.Şimdi dikkat eden yok.
 4. Kendisi dışında herşeye gücü yeten dersen paradokstan kurtulmuş olursun. Eski dini kitapalrda bu şart konulurdu. Yeni yazılan dini kitaplarda bu şart konulmadan yazılıyor.
 5. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Kendine bağımlı olmayan varlık mantıksal olarak imkansız zaten. Onun için özgürlük tanımlanırken kendisi dışında bir varlığa bağımlı olmamak diye tanımlanıyor.
 6. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Robot olabilmesi için programı kendi dışında bir varlığın yazması lazım. Özgür olmak kendisi dışında bir varlığa bağımlı olmamaktır.Bağımlı ise kendisi tanrı olmaz zaten. Ben şimdi diyelim günlük program yazdım. özgür olmadığım için bir sürü engel çıkar o programa uymama. Tanrı başka tanrıya bağımlı değilse ona engel olan çıkmaz.
 7. sıfır mesaj olanların hepsi banlı. Yönetim mesaj silinmez diyor ama siliyorlar. ip kısıtlamasına takılanlar onlar.
 8. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Hangi dilde konuşuyor bu tanrı ? Tanrı varsa herkes kuldur zaten. Bilmediğin ilimden bahsedip durma.Bilmiyorum diyorsun anlat diyoruz anlatamıyorsun. Bende sallayayayım sende "ahjaj" ilmi bilmiyorsun. Sende bunu ilmi anlayacak kapasite yok.seni taklit ediyorum. Bu sahte ilim uydurup kendi cahilliğini örtmektir. Ben tanrıya robot demedim.Biz robot oluyoruz dedim. Robot olduğunu kabul etmeyen ya başka tanrıları kabul etmiş olur yada kendini tanrılaştırmış olur. Benzer.Benzemez diye başka tanrıları kabul etmiş olur.
 9. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  İletişim istek ve sorulara cevap şeklinde olur. İstenilmeyen sorulmayan şeylere verilen cevaplar iletişime girmez. Ayrıca kendimizde ortaya çıkan herşeyi yani eylemlerimizi tanrının sesi olarak görürsek robottan farksız oluruz. Tanrının durumu kendi kendine farmville oynayan veya başka bir oyun oynayan insanın durumuna benzer .
 10. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Birşey bilmiyorsun. Bilseydin anlatırdın. "Ben sizin bilmediğinizi bilirim" sözünü söyleyenler hiçbir şey bilmediğini gizlemek için söylerler.
 11. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Yok bilmiyorum. Kuranda geçmesi bana birşey kazandırmıyor. Sizin bilmediğiniz bilimleri bilirim demek aslında birşey bilmiyorum demektir. Bilseydin bildiğini gösterirdin.
 12. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  kimsenin bilmediği ilim ne işime yarayacak.
 13. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  Şifreli konuşma detaylı anlat.
 14. priest of nature

  Tanrı iletişim merkezi çalışmıyor?

  @HATEM tanrıyla nasıl iletişim kuruyorsun?
 15. priest of nature

  Matematik Soruları Paylaşalım

  Çok bilinmeyen var. Birkaç tane sayı ver. üçgenin ucu zaten B de E ve F kesişim noktalarından birini D yaparız olur biter.
 16. Anlatsana şu fiziksel hiçliği kimin sanrısı var kimin yok öğrenelim.
 17. Kuantum mekaniği mantıkla çelişmiyor. Çelişkiler bilgisizlikten kaynaklanır. Fiziksel hiçliğin bilimsel anlamda ne olduğunu hala yazmadın. ölçülemez biçilemez ortama hiçlik diyorsan kuantum dalgalanmasından bahsedemezsin. Bahsediyorsan o ortam hiçlik olmaz.
 18. Hiçbir iletimde hiçlikten evren oluştuğunu savunmadım ve destekleyen linkler atmadım. Link paylaşan sen olduğuna göre şapşal olan sensin.
 19. Hiçlikten olduğunu kabul etmeyen adam makalesine böyle başlık atar mı? verdiğin linkte ne yazıyor? Kuantum dalgalanma diyor sonra yoktan var olabilen enerji diyor. Ona itiraz etmiyorsun bana itiraz ediyorsun.Toptan kafayı yemişsiniz . Kuantum Dalgalanma: Yoktan Var Olabilen Enerji ve Evrenin Var Oluşuna Etkisi Diğer linkteki başlık Spontaneous creation of the universe from nothing google translate çevirisi "Hiçbir şeyden evrenin kendiliğinden yaratılması"
 20. Bu iletileri hangi hıyar attı? Bu iletilerde linklerin başlığı başka içeriği başka. Başlık yoktan var oldu hiçlikten çıktı.İçeriğinde kuantum dalgalanmalarından bahsediyor. Salaklık sizde.Bu iletileri yazmamış olsaydınız sizlere cevap vermeyecektim.
 21. İster bilim olsun ister din olsun gözlem ,deney ve mantık kurallarına sarılıyorum. Hiçlikten evren çıkıyor demek ne gözlem ve deneye dayanıyor ne de mantık kurallarına. Tanrı gibi anlamsızdır.Anlamsız demek yok anlamında değil belirsiz, bilinemez anlamında.
 22. priest of nature

  SADECE ATEİSTLER

  Issız bir yer. Kimse birşey yazmıyor orada. Bir ara üyelerden biri istanbulda izmirde buluşma tertip ediyordu.O gidince iyice ıssız kaldı.
 23. priest of nature

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Kendisi ile ilişkiye girecek erkeğe zorluk çıkartmasın diye. Kat kat elbise ile kim uğraşır soymak için.
 24. priest of nature

  SADECE ATEİSTLER

  Mason bunlar. Orada keçi kanı içiyorlar.
 25. priest of nature

  İnsan Aklını Dumur Eden Ayetler

  Sorunu göremiyorum.alıntı yapsana sorunu veya tekrar sorabilir misin?
×
×
 • Yeni Oluştur...