Jump to content

Basri

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  110
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Basri Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

282 profil görüntüleme
 1. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Ve yine tahmin ettiğim gibi bütün foruma açıktan meydan okuduğum halde hiçbir ateistin denemeye totosu yemedi.Ancak laf kalabalığı ve cambazlığıyla işin içinden sıyrılma çabaları.Ee ne yapalım cehennemede odun lazım.Eğer deneyip cinci bana büyüyü kanıtlayamadı geçmişten sadece benim bilebileceğim sırları haber veremedi cinleri kanıtlayamadı diyen olursa ben burdayım.Geri kalan işkembeden sallayanların canı cehenneme.
 2. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Boş beleş sallayan sizden başkası değil İbiş.Kaç kere inanmıyorsanız cinciye gidip deneyin dedik biz burdayız dedik hala işkembeden sallamaya devam.Hayır şu işkembeden sallayacağınız yıllara karşı 1 gününüzü ayırsanız neyin ne olduğunu anlayacaksınız ama ısrarla ben cehennem odunu olup cayır cayır yanacağım diye ısrar ediyorsunuz.
 3. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Ulan sen daha konuşuyor musun.Dediğim şeyi denediysen ve işe yaramadıysa (ki toton yiyipte denemediğine adım gibi eminim) git dediğim gibi bir cinciye dene.Ben burdayım işkembeden sallama.Çocuk oyuncağı mı sandın bu işleri.Lan madem ateistsiniz neyden çekiniyorsunuz anlamıyorum ki.
 4. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Ulan daha önce defalarca bütün foruma meydan okudum eğer isterseniz gerçek bir cinciye gidip deneyin ben burdayım eğer cinci size cinlerin varlığını somut bir şekilde kanıtlayamazsa büyü yapamazsa size geçmişten sadece sizin bilebileceğiniz surları bile bilemezse ben bütün sözlerimi geri alacağım diye Totosu yiyen bir kişi bile çıkmadı.Sende o kadar eminsen olmadığından git dene gel ben burdayım.İşkembeden sallama.
 5. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Göremediğimiz boyutsal enerji varlık olabilir ama cin olamaz saçmalık.Ulan işte buna baya iyi güldüm.Yeter ki dinin dediği doğru olmasın geri kalan herşey olabilir ? Uzaylıda olur üstün ırkta olur görünmeyen enerji varlıkta olur ama dinin haklı çıkmaması için adları cin olamaz.Ulan sizlerdede ne kafa var hayret doğrusu.
 6. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Bilim mutlak doğru ve gerçek değildir.Bilim dediğin nane bugün yok dediğine yarın var der.300 sene önce ben deseydim ki mikrop diye ufacık canlılar var bilim onlarıda görüp algılayamadığı için yok sayacaktı.Ancak bilim denilen nane bile bizim yaşadığımız 3 boyutun dışındaki boyutların olabileceğini kabul ediyor.
 7. Savaşmaya kalkarsa 2 sene içinde devrilirde ondan.Beşar Esad daha Türkiyeye bile efelenemiyor adamların ülkesindeki ayrılıkçı ÖSOyu açıktan desteklediği ve binlerce kilometre kare toprağını ele geçirdiği halde.Amerika Esada 10 numara falan büyük gelir.
 8. Türkiyede gerizekalı ve cahil sayısının ezici bir çoğunluk olması ve gerizekalı ve cahil olmaları yüzünden duydukları her komplo teorisini gerçekmiş gibi kabul etmeleri ile doğrudan ilgilidir.
 9. Basri

  CİNLERİN VARLIĞI?

  Cinlerin varlığı su götürmez bir gerçektir.Ancak cahiller onları yalanlar.Ha adları kültürden kültüre değişiyor o ayrı.Japon şintoistler onlara Kami der mesela Hristiyanlar demon.yahudiler düşmüş melek.Kızılderililer kötü ruh şaman türkler atalarımızın ruhları derlerdi.Eski maya aztek ve mısır uygarlıkları cinlere tanrı diye tapınmıştır mesela vs.Bazı modernistler Uzaylı bedensiz varlık vs diyorlar.Büyünün gerçekliği nasıl su götürmez bir gerçekse cinlerin varlığıda aynı şekildedir.Zaten büyünün gerçekleşmesini sağlayanlar kafir cinlerdir.Ademden beri insanlar cinlerin varlığını biliyordu ve h
 10. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Şizofren babandır.Sallayanda sizin gibi cahillerden başkası değildir.Bir halt bildiğiniz yok.Hadi hoşt.
 11. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Saydığın cahil korkak ve aptal senden başkası değil.Dediğim gibi fincanla cin çağır.Zifiri karanlık olsun karşıdada bir ayna olması yeterli.Bu dediklerim kafiidir.Bakalım ne kadar ateistsin.
 12. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  İblis kendi yandaşlarını ifrit ordularıyla korurda ondan.Türkiyedeki büyücülerin çalıştığı sıradan cinler değil bu saydığın baş kafirleri öldürmek yanlarından bile geçemez.Ama sıradan bir Rus’u veya amerikalıyı Doğum tarihi anne adı ve burcunu öğrenirsen öldürebilirsin.
 13. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Akıl hastaneleri ve toplum çarpılmış dinsizlerle dolu.Senin dünyadan haberin yok.Ömründe hiç bir şizofren veya ağır bipolar görmediğine adım gibi eminim.
 14. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Cahilsin diye boşuna mı diyoruz.Bir cinin seni bulabilmesi için büyücünün senin adını annenin adını Doğum tarihini ve burcunu bilmesi gerekir.Burdayım demeyle olmuyor.
 15. Basri

  İslam hariç hiçbir dinin cinlerden bahsetmemesi

  Gerizekalı makatın yiyorsa dene de gör bakalım.Dinsiz mucize görse gene dinsizliğini yapar.Bizim aynı senin gibi salak bir bir tanıdığımız vardı aynı böyle söylüyordu ona façan yiyorsa dene dedik delikanlı adammış denedi belasını buldu kurtulana kadar akla karayı seçti.Sonra gene gitti deist oldu gerizekalı.Cinler aslında uzaylı diye dolanıyor hala.
×
×
 • Yeni Oluştur...