Jump to content

Fokin Acehole

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  29
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Fokin Acehole Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Fokin Acehole

  Biliyorum Sıkıldınız

  İlk mesajda aynıları sıralarken saymayı unuttuğum ''Aynı embesiller'' eklemesini yapayım madem, kurduğu cümlenin ilk kez kurulduğunu sanan embesiller Get a life! dude oh yeah
 2. İnternette hangi siteye girerseniz girin , aynı insanlar, aynı geyikler, aynı espriler, aynı kavgalar milyonuncu kez rastladığınız aynı cümleler. Youtube bile önerecek içerik bulamıyor ekranıma hep aynı videolar düşüyor, '' e ben buna bakmıştım youtube, neden tekrar ekranımda?'' iyi bakamamışım demekki hehehe Bu forum da çok yalnızlaştı farkındayım. Sıkıldık biliyorum da nolcak bizim böyle böyle hallerimiz onu bilmiyorum, amin :)
 3. Fokin Acehole

  Kılıçdaroğlu yeniden baskan

  Kuru gürültücü, baş borazancı, ne kadar çok Atatürk derse o kadar LIKE alacağını sanan vasıfsız, bence CHP'nin içini boşaltmak için oraya konmuş proje, arkasında halk olmayan yaygaracı, akp'nin en çok işine yarayan eleman.
 4. Fokin Acehole

  Aya Sofya

  Atatürk, Fatih'in kararını nasıl değiştirdiyse öyle değişir onun karaları da, 16 devlet kurduk çoğunu kim kurdu kim batırdı çoğumuz bilmeyiz ama Atatürk'ün sahip olduğu propaganda gücü sayesinde gereğinden fazla öğrendik veya öğretildi, hatta onunla ilgili bir soruyu bilemezsek ayıplanır hale geldik, bu hamlenin arkasında DIJ GÜJLER varsa bizim için çalışıyorlar demektir ki bu şahane bir hamle, kime yarar bize. CHP kurultayına bakayım dedim bugün biraz, Kılıçdaroğlu bir paragrafta on kere Atatürk dedi, noluyo arkadaş?Kendinize gelin, yunan karşı mevziden kurşun sıksa sen kafanı sip
 5. Fokin Acehole

  Aya Sofya

  Cami olması kısmıyla ilgilenmiyorum, inananlar kutlasın, sevinsin, sevinecek çok az şey var bu coğrafyada, Hamle olarak efsane bir hamle, :) ( Dünyaya karşı, özellikle yunan keferesine ) Dönem şeriatçı, Atatürkçü gibi kavgalardan daha farklı, hepimiz için yeni bir dönem, yeni bir dünya, tam olarak tanımlayamıyorum durumu, ezbere dövüşlerin çağı değil artık bu, hani şu laf varya ''Yaklaşıyor yaklaşmakta olan'' bunun gibi bir şey farkındayım ama izah edemiyorum. :) allam çıldırıyor muyum ne? amin. Neyse bu arada belirtmem gerekli, İmamoğlu Aya Sofya'ya gitme
 6. Hazır mısınız? Tabii ki değilsiniz, korona'nın sonuçlarını şimdi sıralamak çok zor ucu açık, nelere gebeyiz belirsiz, bu virüsün tamamen doğal geliştiğini düşünsek ve hiçbir komplo teorisine bulaşmasak bile görünen o ki tabiat ana her an her oyunu bozabilir, bu son da olmayacak belli ki. Yenileri gelecek neyin yenisi tabii ki belanın. Bu arada son bir kaç yıldır dünya nüfusunun eksilmesi gerektiği yönündeki telkinleri farkeden var mı?Thanos yaşayanların yarısını bu gerekçeyle yok etti filmde, filmi izlerken ''herhalde bizi hazırlıyorlar bu fikre'' demiştim, çünki başka
 7. Hayatını sadece söylentiden ibaret olan bir tanrıyı mükafata layık olduğuna ikna etmeye çalışarak geçirmek! (trajikomik evet) önce kendini kandırıyorsun iyi birisi olduğuna dair sonra tanrını kandırman gerekiyor o memeli, hurili, şaraplı cenneti hak ettiğine dair (bu çok zavallı kabul et) Din kötülerin kamuflajıdır evet sen boktan kötü birisin, kendine yalan söylemeyi bırak.
 8. Dava dediği şeyin ne olduğunu bilen var mı? Ülkenin Cumhurbaşkanının açıklanmamış gizli bir davası var, bilmediğimiz bu dava bir çok insanın ya canını aldı yada birçoğunu Silivri zindanına tıktı. Dava uğruna Gülen'e istediği her şeyi verdi peki başka hangi çetelere vermekte?Sırf bu sinsi ve gizli dava uğruna. Dindarlar en çok yalan haberi yapıyorsa, en çok iftirayı kumpası dindarlar yapıyorsa, en çok dindarlar çalıyorsa, ulaşılmak istenen sonucun dini olmadığı kesin. Bunlara oy verenlerin açıklaması dini bir argüman yada cehalet yada saflık olamaz.
 9. Hiç utanmadan, pişkin, arsız ama hep korkakça, gizli kapaklı kahpelik, alenen cahillik, tepeden toynağına pislik, İslam Coğrafyası. Naber?
 10. Fokin Acehole

  Sevdiğim Laflar...

  Eskiden adam gibi oturup meze yerdik, şimdi meze yer gibi oturup adam yiyoz gari
 11. CHP ve Ekrem'in maceraları son hız, hiç sevemedim bu Ekrem'i
 12. Bizden çok bizi öldüren yok fazla ciddiye almayın bu salağı, Ne Amerika ne de Suriyeliler, kendi içimizdekiler kadar canımızı almadılar, Amerika bizim astığımız kadar Türk vatandaşı astı mı?Bizden çok işkence mi yaptı bize? Suriyeliden daha mı az iğrenciz? He hepsi çok kötüler, biz şahaneyiz.
 13. Tanrının iyi insan kötü insan diye bir derdi yoktur, kendisine en çok yalakalığı kim yaparsa onu sever, cennet yalakalarla dolu akepe sarayı gibi bir yer sanırım.
 14. Fokin Acehole

  İstanbul seçimi

  Sol parti CHP'nin sağcı adayı Ekrem ile maceraları :D Saraydan Kız Kaçırma! Kız İstanbul, ejderha, beyaz atlı ekreme ateş,bok vb. şeyler püskürterek kaçırmasını önlemeye çalışıyor. Prensten çok badem bıyıklıya benziyor ya neyse alaturka prens olsun bu da.
 15. Osmanlı askeri devşirme müziği aşırma dili uydurma. Alaturka müzik Bizans müziği Askeri hristiyan bebesi, Dili arap fars kırması Bismişah Yallah Yallah
×
×
 • Yeni Oluştur...