Jump to content

Fokin Acehole

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  23
 • Katılım

 • Son ziyaret

Fokin Acehole kullanıcısının paylaşımları

 1. Hayatını sadece söylentiden ibaret olan bir tanrıyı mükafata layık olduğuna ikna etmeye çalışarak geçirmek! (trajikomik evet) önce kendini kandırıyorsun iyi birisi olduğuna dair sonra tanrını kandırman gerekiyor o memeli, hurili, şaraplı cenneti hak ettiğine dair (bu çok zavallı kabul et) Din kötülerin kamuflajıdır evet sen boktan kötü birisin, kendine yalan söylemeyi bırak.
 2. Dava dediği şeyin ne olduğunu bilen var mı? Ülkenin Cumhurbaşkanının açıklanmamış gizli bir davası var, bilmediğimiz bu dava bir çok insanın ya canını aldı yada birçoğunu Silivri zindanına tıktı. Dava uğruna Gülen'e istediği her şeyi verdi peki başka hangi çetelere vermekte?Sırf bu sinsi ve gizli dava uğruna. Dindarlar en çok yalan haberi yapıyorsa, en çok iftirayı kumpası dindarlar yapıyorsa, en çok dindarlar çalıyorsa, ulaşılmak istenen sonucun dini olmadığı kesin. Bunlara oy verenlerin açıklaması dini bir argüman yada cehalet yada saflık olamaz. AKP'ye bir insan oy veriyorsa bunu kötülükten başka bir şeyle açıklayamıyorum evet cahiller de ama KÖTÜLER! Bir tanrıyı, cenneti hakettiklerine dair ikna etmekten başka bir derdi olmaması gerekenlerin yapmadığı tek şey bu, o tanrıyı ikna etmeye çalışmak gibi bir dertleri yok. Ne o tanrı memnun senden ne de halkın, nedir yahu senin davan? En çok sen asık suratlı en çok sen yalancı en çok sen gaddarsan sen de davan da dava arkadaşların da KÖTÜSÜNÜZ. (not:Evde kedi beslememizden tek şikayet eden komşular sadece bu dindar yobazlar, evet ne insanı ne hayvanı sevemiyorsunuz, kötüsünüz, keşke ölseniz)
 3. Hiç utanmadan, pişkin, arsız ama hep korkakça, gizli kapaklı kahpelik, alenen cahillik, tepeden toynağına pislik, İslam Coğrafyası. Naber?
 4. Fokin Acehole

  Sevdiğim Laflar...

  Eskiden adam gibi oturup meze yerdik, şimdi meze yer gibi oturup adam yiyoz gari
 5. CHP ve Ekrem'in maceraları son hız, hiç sevemedim bu Ekrem'i
 6. Bizden çok bizi öldüren yok fazla ciddiye almayın bu salağı, Ne Amerika ne de Suriyeliler, kendi içimizdekiler kadar canımızı almadılar, Amerika bizim astığımız kadar Türk vatandaşı astı mı?Bizden çok işkence mi yaptı bize? Suriyeliden daha mı az iğrenciz? He hepsi çok kötüler, biz şahaneyiz.
 7. Tanrının iyi insan kötü insan diye bir derdi yoktur, kendisine en çok yalakalığı kim yaparsa onu sever, cennet yalakalarla dolu akepe sarayı gibi bir yer sanırım.
 8. Fokin Acehole

  İstanbul seçimi

  Sol parti CHP'nin sağcı adayı Ekrem ile maceraları :D Saraydan Kız Kaçırma! Kız İstanbul, ejderha, beyaz atlı ekreme ateş,bok vb. şeyler püskürterek kaçırmasını önlemeye çalışıyor. Prensten çok badem bıyıklıya benziyor ya neyse alaturka prens olsun bu da.
 9. Osmanlı askeri devşirme müziği aşırma dili uydurma. Alaturka müzik Bizans müziği Askeri hristiyan bebesi, Dili arap fars kırması Bismişah Yallah Yallah
 10. Fokin Acehole

  İşte o an

  Bu gerçekten muhteşem bir başarı, özel bir başlıkta ayrıntılı bir açıklama ile sabitlenmeli.
 11. Fokin Acehole

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Ruh sağlığımızın fazlasıyla ırzına geçtiler, Çete çeteye çatmış, çete çete içinde, Cafer getir peçete birkaç partiyi sümkürücem
 12. Özellikle Türklerin kökeni konusunda çok fazla ''Sahte'' bilgi yayılımı olduğunu söyleyebilirim, amatör biri için boğucu bir bilgi kirliliği var, bunun nedeni ''içeriden kültürleme'' mi bilemiyorum hani şu meşhur dıj güjler :D yemlemeyle kafa karıştırma kültürel misyonerlik olabilir Genetik verilere bakınca ''Hani Altaylardan gelmiştik, bu ne şimdi?'' demeden edemiyor insan :D
 13. Bugün Türklerin kökeni ile alakalı videolara bakarken Atatürk'ün Türklerin Nuh'un oğullarından birinin soyu olarak tanımladığını öğrendim, bunu ciddi mi söyledi yoksa şaka mı yapmış biraz bozuldum, umarım gerçek değildir. Şöyle bir metin “TÜRKLER, HZ. NUH PEYGAMBERİN OĞULLARINDAN YÂFES’İN ”TÜRK” ADLI OĞLUNUN NESLİNDENDİR. TÜRK MİLLETİNİN KÖKÜNÜN DAYANDIĞI ”TÜRK” ADINDAKİ İNSAN, İNSANLIĞIN İKİNCİ BABASI HZ. NUH ALEYHİSSELAM’IN OĞLU YÂFES’İN OĞLU OLAN KİŞİDİR.” –MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
 14. Fokin Acehole

  Erdoğan ın veliahtı kim?

  Son haftalarda alışılagelmiş muhalifler dışındaki kesimlerden gözle görülür eleştirel çıkışlar var, bu halktv izleyip gaza gelenler değil de farklı bir şey, bunu fark eden var mı aranızda? Türkiye bir değişime hazırlanıyor gibi okuyanlar var mı?
 15. Fokin Acehole

  31 Mart yerel seçimleri

  Bir tarafım ''Git oyunu ver'' dese de kendime de direnip artık oy vermemeye karar verdim, yeni bir duygu bu benim için, kendimle oy ver-verme kavgası, hep vermiştim.
 16. Fokin Acehole

  Müzikle Açalım

  Anadolu Rock yapan gençler -Altın Gün
 17. Fokin Acehole

  Hıyar kuyruğu zenginliktir

  Sivribiber pazarda 14 lira markette 30 lira ikisinde de bir kişi bile alışveriş yapmıyordu, pazarda bir tezgahta vardı biber, bu dramatik değilse ne dramatik olarak görülecek bu ülkede bilmiyorum. menemen kebap fiyatına geliyor artık.
 18. Fokin Acehole

  Tesadüf videoda anlatılan mı değilse peki nedir?

  YouTube'da dini grupların propaganda birimleri bunları yapıp duruyor, geçen birini sonuna kadar izledim sabredip, metafizik olayları yok saydığımız için gerçeği göremiyor muşuz ah bir ihtimal verseymişiz mevlamızı bulacakmışız
 19. Fokin Acehole

  Erdoğan ın veliahtı kim?

  Ali gider Veli gelir, yüzler değişir düzen değişmez.Siyaset boş iş.
 20. Fokin Acehole

  Afrikadaki Açlık Sorunu

 21. Fokin Acehole

  Afrikadaki Açlık Sorunu

  Fakirlik genetik, fakirler fakir kalacak zenginler de zengin, olaya coğrafi olarak baktığınızda da görüyoruz ki fakirlik genetik.
 22. Fokin Acehole

  Kimsenin Ne Yazdığını Anlamadığı Kitap

  İlim diye bir şey uydurmuşlar anlamak için değil üstünü örtmek için, nasıl hokkabazlık yapsam da bunun saçma olduğunu fark etmesinler, etseler de korkudan sorgulayamasınlar, töbe töbe diyerek düşünmenin günahından sakınsınlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...